Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ačiū Džeine, už nuotraukėlę- viskas labai aišku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 08 26, 19:45)
Nelabai kokybiskai pavyko nufotografuot, bet pasirodysiu vis tiek...

liuks atvirukai 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 26, 21:37)
Vienas iš paskutiniųjų darbelių, kuris vadinasi "Išpardavimas"  biggrin.gif

meilus zuikis
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 17:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė :

Tiesiog super thumbup.gif Net nepasakytum, kad pirmoji tavo vilkta uzrasine. 4u.gif Ir kampuciai ir nugarele...

Visu darbeliai nuostabus 4u.gif
Sakykit keliom gijom siuvinejat ant 40-to lino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 27 rugpjūčio 2011 - 08:34
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 27, 07:51)
vat ir uždavei klausima, parodyt galiu, o aprašyt kaip??  doh.gif
Paprasciausiai apdygsniuoji (BS) kvadrateli tokio pat dydzio, kaip centrine dviguba siule gerojoj pusej, o po to biskorno principu siuvi t.y. kabini po viena abieju daliu siuliuka ir siuni
štai foto, gal aiškiau...


Labai aišku, super, ačiū 4u.gif
Aš kažkaip kitaip įsivaizdavau, tai vat kaip gerai, kad paklausiau iš anksto thumbup.gif
Atsakyti
Kiekvieną kartą užsukus yra į ką akis paganyti wub.gif Visų darbeliai labai šaunūs thumbup.gif 4u.gif

Norėjau pasikonsultuoti ax.gif Pradėjau siuvinėti darbelį dviem gijom, bet medžiaga labai negražiai persišviečia, tai išardžiau. Geriausiai būtų siuvinėti trimis (4 per storai), bet yra blendingo. Gal žinot kokių gudrybių, nes kolkas aš tik sugalvoju imti vieną giją vienos splvos, o dvi kitos. Bet tada kalusimas kaip nuspręsti, kiek kurios spalvos mastau.gif Paveiksliukas šiaip nedidukas ir margas (M.Sherry kačiukas), tai gal nepagadins vaizdo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 15:01)

pasaka,ne uzrasine wub.gif thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 26, 19:37)

isdykes zuikutis 4u.gif
Atsakyti
Ne ne, ne vilnoniais siūlais siuvinėjasi, nes duotam aprašyme yra išvardinta DMC spalvytės, anchor. Bus čia baisinio dydžio kryželiai ir tiek. Nesiuvinėsiu aš jo, nes negražu visai bus swoon.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras mano užrašinei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 27, 10:51)
Ne ne, ne vilnoniais siūlais siuvinėjasi, nes duotam aprašyme yra išvardinta DMC spalvytės, anchor. Bus čia baisinio dydžio kryželiai ir tiek. Nesiuvinėsiu aš jo, nes negražu visai bus  swoon.gif

o vilna beje irgi buna siu gamintoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

norėjau paklaust, ant 20ct Aidos jau reiktų viena gija siuvinėt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sumaišėte man smegeninę su savo visoms aidoms ir numeriukais ju, mergaitės. Dažniausiai pirkdavau tai ka pasiulydavo mūsų parduotuvės. O kadangi čia didelės paklausos nera tai ir veža nelabai kokybiškas. Dabar žiūriu šiaip ir taip tikrai reiktų pabandytio ant daug smulkiasnės medžiagytės. Ir darbelis gautūsi mažesnis, smulkesnis dailesnis.
Aš tai vakar į vyro kompiuterį kažkokį virusa parsiunčiau. Išsitrynė visi failai, ir mano schemos doh.gif O kaip tik viena darbeli siuvinėjau žiūrėdama į kompa nes neryški schema. Daabr toks pyktis užėjas, kad turbut savaitei pertrauka darysiu, nors yra 2 darbeliai pradėti.
Atsakyti
Užjaučiu dėl schemų, Dzenete console.gif. Palauk kelias dieneles, pamatysi vėl užeis noras siuvinėti.
O dėl aidos, tai siūlau pabandyti siuvinėti ant kokybiškos smulkesnės, pamatysi koks skirtumas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 28 rugpjūčio 2011 - 09:36