Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

nuu ziauuriai aciu kad nepatingis savo darbais pasidziaugt! labai grazus visi!
a jau ta knygute tikrai super smile.gif nors meskis ir kitaip atrodo nei pagal schemos spalvas kad butu, bet tikrai neprastesnis, net originalesnis gavos smile.gif saunu kad isdrisai pati tinkt spalvas smile.gif

o del medziagos tankumo... aisku sutinku kad 18 nerealiai grazu... nu bet negaliu as ant jos siuvinet... per smulki ji man... verysad.gif 16 dar dar imanoma nesikamuojant nkebinet... bet 14 tai pats tas pagal mano fizinius duomenis biggrin.gif tai dziaugiuos tuo ka galiu ir visai tie tarkupai grozio neatima pagal mano suvokima smile.gif


beje uzsisakiau ewo ir lino smile.gif oii bus smagu ismegint smile.gif dar pajamiau tu adatu trumpesniu atseit... tai irgi bais idomu bus pamatyt kiek jos trumpesnes uz tas iprastas g.gif
nes tas tai tiesa kad tos iprastosios adatos kuurkas trumpesnes galetu buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 26, 13:44)
Aš suprantu kurį siūlą kur imti, bet bet kryželiai gaunasi beprotisko dydžio??? O piešinukas mano visai netoks, čia tik kaip pvz įkėliau.


mano pirmas darbelis toks, jo dar nebaigiau, bet siemet pazadu, baigsiu biggrin.gif Berods, buvau tokia protinga, kad siuvinejau su 6 gijom doh.gif O Tu pasiziurek pagal savo - gal siuvinek su 3 ar 4. Kryziukai tikrai milziniski, nieko cie nepakeisi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va, dabar jau viskas aišku. Ačiū už atsakymą. Nes duotam aprašyme kosmosas surašytas (viena gija siuvinėt) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 08 26, 13:46)
o del medziagos tankumo... aisku sutinku kad 18 nerealiai grazu... nu bet negaliu as ant jos siuvinet... per smulki ji man...  verysad.gif  16 dar dar imanoma nesikamuojant nkebinet... bet 14 tai pats tas pagal mano fizinius duomenis biggrin.gif tai dziaugiuos tuo ka galiu ir visai tie tarkupai grozio neatima pagal mano suvokima smile.gif


As cia irgi pritariu - man negrazu 14, bet daznai ant jos siuvineju vien del to, kad akiu gaila siuvinet ant 18 doh.gif
Aisku, mano darbeliukai mazi dauguma, dazniausiai atvirutes, tai sueina ir ta 14 tankumo medziagyte...
Atsakyti
Tai toks stambus ir gausis, nes matyt ten Aida labai stambi. Nebet tą piešinuką naudoti kaip schemą, o siuvinėti ant smulkios Aidos.
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 26, 21:44)
Aš suprantu kurį siūlą kur imti, bet bet kryželiai gaunasi beprotisko dydžio??? O piešinukas mano visai netoks, čia tik kaip pvz įkėliau.


O gal ten skirta siuvinėt vilnoniais siūlais? g.gif

Vienas iš paskutiniųjų darbelių, kuris vadinasi "Išpardavimas" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 rugpjūčio 2011 - 20:40
Visų darbeliai labai gražūs 4u.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 26, 18:45)

Gal kuri esat gaminusi akinių dėklą- kaip gudriau jį padaryt  g.gif . Pradžaiai mintis tokia- pasiūsiu lininį dvigubą maišelį o į vidinę dalį įkišti kokį kanceliarinį plastmasinį lakštą (kaip įrišimui viršeliai būna)- gal būtų tvirtesnis nei paprastas maišelis  g.gif

o aš ta lakšta rengčia linu, tada išlenkčiau, ir susiūčiau biskorno siule mirksiukas.gif
o tada jau ir i maišeli išsiuvinėta idėčiau, ir užtvirtinčiau, ir akiniai nesibraižytu i plasmase, ir tvirtas butu ax.gif aš taip pamasčiau, o kaži ar pavyktu taip padaryt?? g.gif

QUOTE(milzinukas @ 2011 08 26, 19:49)
Na va, dabar jau viskas aišku. Ačiū už atsakymą. Nes duotam aprašyme kosmosas surašytas (viena gija siuvinėt) smile.gif

jei viena gija, tai vilnoniais siulais reik siuvinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 26, 20:37)
Vienas iš paskutiniųjų darbelių, kuris vadinasi "Išpardavimas"  biggrin.gif

nu kokie faini tie zukuikai wub.gif
Džeine- ačiū už patarimą 4u.gif , bandysiu ką nors sumeistraut- labai noriu mamai Kalėdoms pagaminti, nes ji turi dvejus akinius ir visur antrus nešiojasi tiesiog rankinėje.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 26, 22:37)
Vienas iš paskutiniųjų darbelių, kuris vadinasi "Išpardavimas"  biggrin.gif


Labai miela zuikutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 26, 21:45)
ir susiūčiau  biskorno siule  mirksiukas.gif


O kaip daroma ši siūlė? g.gif Aš ketinu knygos skirtuko abi puses susiūti biskorno siūle, nes iš pažiūros atrodo, kad tiktų, bet kad nemoku padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 26, 18:49)
Na va, dabar jau viskas aišku. Ačiū už atsakymą. Nes duotam aprašyme kosmosas surašytas (viena gija siuvinėt) smile.gif

jei tu turi tokio pat tankumo aida ir ant jos piesinukas-tai sis skirtas butent siuvinet su vilna ir dazniausiai tik needlepoint-tai buna arba kazkokie apvalkalai pagalvems arba namu apyvokos baldams papuost,maciau ir vaiku kambariui skirtu tokiu.ir tikrai ne pievos surasytos-ant tokios aidos tik su vilna siuvinejama,ne su iprastais dmc ar kitokiais medvilninais siuliukais smile.gif

ir prie to paties-visu darbeliai labai grazus 4u.gif o as siandien nei kryzelio nepadariau doh.gif na,bet ryt tureciau atsigriebt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 27 rugpjūčio 2011 - 00:40
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 26, 22:10)
O kaip daroma ši siūlė?  g.gif Aš ketinu knygos skirtuko abi puses susiūti biskorno siūle, nes iš pažiūros atrodo, kad tiktų, bet kad nemoku padaryti doh.gif

vat ir uždavei klausima, parodyt galiu, o aprašyt kaip?? doh.gif
Paprasciausiai apdygsniuoji (BS) kvadrateli tokio pat dydzio, kaip centrine dviguba siule gerojoj pusej, o po to biskorno principu siuvi t.y. kabini po viena abieju daliu siuliuka ir siuni
štai foto, gal aiškiau...
user posted image
Atsakyti