Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė 4u.gif siuvinėta ant lietuviško lino, spalvos rinktos mano pačios iš turimų siūlų, maždaug pusė spalvų yra kitokios nei nurodyta schemoje... bijojau galutinio eksperimentinio rezultato, bet manau pavyko ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 17:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė :4u


Kokie mieli man tie meskuciai, labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 18:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė :

kaip dailiai apvilkta... 4u.gif
Atsakyti
Metaxa, labai daili knygelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 26, 16:30)
Papasakokite man kas nors kaip siuvinėti ir dėlioti kryželius ant atspausdinto piešinuko?


Na tai imi siūlą tos spalvos, kuria nupieštą dalį nori siuvinėti, ir siuvinėji kaip ant aidos. Na bet šiaip, argi tai toks jau subtilus darbas, kuriam vertėtų naudoti siūlus ir gaišti laiką? g.gif unsure.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 17:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė 4u.gif siuvinėta ant lietuviško lino, spalvos rinktos mano pačios iš turimų siūlų, maždaug pusė spalvų yra kitokios nei nurodyta schemoje...


Na ir puikiai susidėliojo spalvos! Iš tiesų kai jau turi tam tikrą spalvų gamą, nebeverta pirkti vis naujų ir naujų siūlų, kad atitiktų nurodytus schemoje, nes dažnai, ypač mažesniems darbams, galima gana sėkmingai parinkti atitikmenis iš turimų. Gražus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 17:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė 4u.gif siuvinėta ant lietuviško lino, spalvos rinktos mano pačios iš turimų siūlų, maždaug pusė spalvų yra kitokios nei nurodyta schemoje... bijojau galutinio eksperimentinio rezultato, bet manau pavyko ax.gif


viskas pavyko. Ir spalvytės ir knygutė
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 08 26, 16:08)
Niu va pasirodau su savo antru darbeliu smile.gif Kur nuleisti lapeliai dar issiuvinejau vardus, tiesiog nenorejau deti visos seimos smile.gif O pasporta pati dariau, reikiamo neradau, greitai reikejo, tai teko suktis smile.gif


Simpatiškas darbelis, paspartas, rėmas tinka smile.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 18:01)
kaip ir žadėjau - mano pirmoji užrašinė 4u.gif siuvinėta ant lietuviško lino, spalvos rinktos mano pačios iš turimų siūlų, maždaug pusė spalvų yra kitokios nei nurodyta schemoje... bijojau galutinio eksperimentinio rezultato, bet manau pavyko ax.gif


Puikiai pavyko, ir kampeliai, ir nugarėlė tvarkingai atrodo, meškutis mielas wub.gif , na, tiesiog nuostabi knygelė.
Atsakyti
Labai grazi knygele. Puikus darbas wub.gif
Atsakyti
Nelabai kokybiskai pavyko nufotografuot, bet pasirodysiu vis tiek...

Atvirute su robotuku berniukui. Derinau siek tiek prie dovanos- konstruktoriaus. Spalvu apie 50 proc. turejau pagal schema, likusia puse derinau pati mazdaug pagal DMC spalvu palete. Aida 14

user posted image
Is arciau siek tiek:
user posted image

Kitam berniukui, Kempiniukas, derinau prie Lego. Siulu spalvas rinkaus pati, siuvinejau ant 18 dydzio audinio, su dviem gijom, kaip matot, tarpeliai vis tiek matos, kur siuvineta ruda, juoda (t.y. tamsiomis) spalvomis. Siuvinukas didelis, tai ir atvirute tokia nemenka doh.gif

user posted image
user posted image

Ir dovana sesei vestuviu metiniu proga.
user posted image

Pries tai turejau nekokybiska schema, kurios deka galutinis rezultatas buvo toks
Po to gavau kokybiska, tad paildziua tiek puokste, tike konturus, tiek moteris igavo veido bruozus thumbup.gif


Labai aciu visoms, padejusioms su schemomis 4u.gif



Atsakyti
Metaxa- liuks, kad pasiryžai- viskas puikiai pavyko thumbup.gif
Užsikepiau Kalėdom tokių kelias pagamint, bet pas mus nėra gražių knygelių pirkt- tik paprastos langeliais doh.gif
Gal kuri esat gaminusi akinių dėklą- kaip gudriau jį padaryt g.gif . Pradžaiai mintis tokia- pasiūsiu lininį dvigubą maišelį o į vidinę dalį įkišti kokį kanceliarinį plastmasinį lakštą (kaip įrišimui viršeliai būna)- gal būtų tvirtesnis nei paprastas maišelis g.gif

Katu- kempiniukas superinis mano vidurinėlis seniai pagalvės su jais miršta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 26 rugpjūčio 2011 - 18:46
QUOTE(Katu @ 2011 08 26, 20:45)
Atvirute su robotuku berniukui. Derinau siek tiek prie dovanos- konstruktoriaus. Spalvu apie 50 proc. turejau pagal schema, likusia puse derinau pati mazdaug pagal DMC spalvu palete. Aida 14
Kitam berniukui, Kempiniukas, derinau prie Lego. Siulu spalvas rinkaus pati, siuvinejau ant 18 dydzio audinio, su dviem gijom, kaip matot, tarpeliai vis tiek matos, kur siuvineta ruda, juoda (t.y. tamsiomis) spalvomis. Siuvinukas didelis, tai ir atvirute tokia nemenka  doh.gif
Ir dovana sesei vestuviu metiniu proga.


Katu, šauniai padirbėjai, labiausiai berniukų atvirukai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 26, 18:14)
Na tai imi siūlą tos spalvos, kuria nupieštą dalį nori siuvinėti, ir siuvinėji kaip ant aidos. Na bet šiaip, argi tai toks jau subtilus darbas, kuriam vertėtų naudoti siūlus ir gaišti laiką?  g.gif  unsure.gif


Aš suprantu kurį siūlą kur imti, bet bet kryželiai gaunasi beprotisko dydžio??? O piešinukas mano visai netoks, čia tik kaip pvz įkėliau.
Atsakyti