Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

man tai net ir ant 18 su dviem gijom kartais medziaga persisviecia, tai isvis neisivaizduoju, kaip ant jos vienu siuliuku siuvinet unsure.gif bet turbut kiekvienos musu "nepersisvietimo" standartas skiriasi biggrin.gif todel man ir patinka labiausiai linas, ten manes kazkaip visiskai neerzina persisvietimai wub.gif
Atsakyti
Del tu tarpeliu, esu viena karta net isardzius darba smile.gif
Mane jie labai irgi erzina 4u.gif
Bet medziagos is seniau esu nusipirkus ivairios, tai tenka siulu daugiau det wink.gif
Arba naudoju atvirukams, nedideliems darbams.
Buna kad atrodo normaliai pats darbas, o nufotografavus vistiek isryskeja balti tarpai blink.gif Cia jau kiekviena kaip sugalvoja, taip sukasi is padeties wink.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 26, 11:34)
Aš iš viso ant 14 aidos nesu siuvinėjusi. Iš karto pirkau 18. Smagu siuvinėti, tik reikia gero apšvietimo. Ant 18 siuvinėju 1 gija.
Sutvarkiau vieną metriką, beliko prisiprašyt, kad vyras įrėmintų ir pasirodysiu. Kitą neplanuotą metrikiuką jau įpusėjau. Dukrytės šokėjai vėl atidėti guli doh.gif

as siuvineju dviem rolleyes.gif
Atsakyti
Na, pažiūrėjau į savo siuvinėjamą darbelį - spalvos nuo baltos iki tamsesnės žydros - man ten niekas nepersišviečia (DMC aida). Kad tamsios spalvos persišviečia ant baltos aidos, tai sutinku. Esu kažkada bandžiusi siuvinėt dviem gijom, bet nepatiko - per storai gavosi. Sutinku, kad kiekviena turime savo tobulumo ir grožio standartus ir negali viskas būti vienodai, bet nuo tik įdomiau.
Atsakyti
Aš 14 aidos niekada nebenaudoju, pačioj siuvinėjimo pradžioj išsiuvinėjau kelis darbus - baisiai nepatiko siuvinėt ant tokios stambios ir net vaizdo nėra schmoll.gif paskui bandžiau ant 16, bet kai pabandžiau nediduką darbelį ant 18 tai jau ir ta 16 man nepatinka doh.gif
dabar išvis aidos nebenaudoju (na bet kažkada jau turimą medžiagytę reikės sunaudot), pabandžiau ant lino, paskui evo - pasaka siuvinėt wub.gif ypač paveikslėlio su BS nesirinkčiau siuvinėti ant aidos, jau karta bandžiau ir užteko unsure.gif

na o manęs šiandien laukia didis darbas - pirmos knygelės apvilkimas biggrin.gif labai bijau sugadint fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 26 rugpjūčio 2011 - 10:07
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 12:07)
na o manęs šiandien laukia didis darbas - pirmos knygelės apvilkimas biggrin.gif labai bijau sugadint  fear.gif


Sėkmės, laikau kumščius, kad pavyktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 11:07)
Aš 14 aidos niekada nebenaudoju, pačioj siuvinėjimo pradžioj išsiuvinėjau kelis darbus - baisiai nepatiko siuvinėt ant tokios stambios ir net vaizdo nėra schmoll.gif paskui bandžiau ant 16, bet kai pabandžiau nediduką darbelį ant 18 tai jau ir ta 16 man nepatinka doh.gif
dabar išvis aidos nebenaudoju (na bet kažkada jau turimą medžiagytę reikės sunaudot), pabandžiau ant lino, paskui evo - pasaka siuvinėt wub.gif ypač paveikslėlio su BS nesirinkčiau siuvinėti ant aidos, jau karta bandžiau ir užteko unsure.gif

na o manęs šiandien laukia didis darbas - pirmos knygelės apvilkimas biggrin.gif labai bijau sugadint  fear.gif


Daryk viską lėtai ir apgalvodama kiekvieną žingsnį, taip bus žymiai mažiaušansų sugadinti ką nors, sėkmės victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 26, 11:07)
na o manęs šiandien laukia didis darbas - pirmos knygelės apvilkimas biggrin.gif labai bijau sugadint  fear.gif

biggrin.gif puikiai suprantu. visad vaikui miegant darau. Svarbu neskubėt
Atsakyti
man pavyko clap.gif aišku smulkių klaidelių yra, kampukai netobuli, na bet kaip pirmam kartui tai +/- thumbup.gif sugadinau tik vieną kampuką, patį pirmąjį, nes pamokėlės kaip apvilkti knygelę nelabai aiškiai parodo... bet jau kai pirmąjį sugadinau tai kitiem kampukam nusprendžiau pasiieškot jūsų nuotraukų gatavų užrašinių, kad būtų kampukai iš arti nufotografuoti... na ir kažkas gavosi bigsmile.gif
ačiū jūms už palaikymą ir patį svarbiausią patarimą - neskubėti 4u.gif
na bet darbo tai daug doh.gif per savo kruopštumą žaidžiau pora valandų hihihi.gif o rezultatą pasirodysiu šiek tiek vėliau, nes vienas viršelis prie priešlapio sunkiai lipo tai dabar laikau paslėgtą ir nenoriu judint ax.gif
Atsakyti
Niu va pasirodau su savo antru darbeliu smile.gif Kur nuleisti lapeliai dar issiuvinejau vardus, tiesiog nenorejau deti visos seimos smile.gif O pasporta pati dariau, reikiamo neradau, greitai reikejo, tai teko suktis smile.gif
Aciu libaja uz ideja ir schemute 4u.gif
user posted image

P.s tada didinu nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NinaAtina: 26 rugpjūčio 2011 - 14:30
NinaAtina gražus darbelis 4u.gif tik pastebėjimas kitą kartą dėti šiek tiek didesnę nuotraukėlę, kad būtų galima iš arčiau pasigrožėti ax.gif
Atsakyti
Papasakokite man kas nors kaip siuvinėti ir dėlioti kryželius ant atspausdinto piešinuko?
Pas mane va tokio tipo user posted image
Atsakyti