Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 08 25, 14:26)


Nerodo mums, registruotis praso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 25, 22:26)

murkse ten prisiregistruoti reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 08 25, 21:27)
Nerodo mums, registruotis praso  ax.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 25, 21:27)
murkse ten prisiregistruoti reikia  unsure.gif

grižkit psl. atgal. pataisiau. besikapstydama jei dar ka sia tema surasiu - idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 25 rugpjūčio 2011 - 20:45
QUOTE(murkse @ 2011 08 25, 22:38)
grižkit psl. atgal. pataisiau

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 25, 09:30)
Tikrai, net ant 14 aidos reikia gerokai pasistengti (t.y. imti storą siūlą ar pan.) kad nebūtų skylių tarp kryžiukų. Man tai žiauriai gaila darbo ir grožio nėra, kai tarp kryžiukų matosi skylės  doh.gif


tikrai NESUTINKU
štai, ant 14 DMC aidos siuvinėti paveikslai dviem siulais, kryželiu ... ir jokiu tarpu nėra mirksiukas.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 25, 21:48)
tikrai NESUTINKU
štai, ant 14 DMC aidos siuvinėti paveikslai dviem siulais, kryželiu ... ir jokiu tarpu nėra  mirksiukas.gif


tai va-DMC yra DMC. Jau nebetaupau ant medžiagos .
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 25, 21:48)
tikrai NESUTINKU
štai, ant 14 DMC aidos siuvinėti paveikslai dviem siulais, kryželiu ... ir jokiu tarpu nėra  mirksiukas.gif

[url=http://dzeikaa.gallery.ru/watch?ph=EPU-bZ0KZ]


Ot ir yra tie tarpeliai, tikrai yra tongue.gif O ant 18 tai jau niekaip jokių nėra schmoll.gif
Atsakyti
Mano nuomone irgi yra tokia, kad net ir ant DMC aidos, vistiek 14 ir yra 14, ir ant jos siuvineju as 3gijom, o ant 18 jau 2, nes kaip ten bebutu tarpukai matosi, ir tada spalvos gaunasi ne tokios ryskios. Vis tik manau kiekviena siuvinejame taip kaip jai graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 26, 06:30)
Mano nuomone irgi yra tokia, kad net ir ant DMC aidos, vistiek 14 ir yra 14, ir ant jos siuvineju as 3gijom, o ant 18 jau 2, nes kaip ten bebutu tarpukai matosi, ir tada spalvos gaunasi ne tokios ryskios. Vis tik manau kiekviena siuvinejame taip kaip jai graziau mirksiukas.gif



Visiškai sutinku, nors irgi manau, kad kiekvienos siuvinėtojos darbą šiek tiek pakoreguoja kaip kurios smulkmenos, t.y. pavyzdžiui nevalingas pinigų, laiko taupymas, kartais mažytis tinginiukas, kartais tiesiog tinkamos/norimos medžiagos nebuvimas. Čia šiaip , toks filosofinis pamąstymas, nes bent jau man, siuvinėjimas kryžiuku patinka tuo, kad iš visiškai pavienių kryžiukų ilgai badant aukštyn žemyn susidaro nuostabūs vaizdai, ir veža būtent tas "bluselių" surinkimas į vieną krūvą. Tada kartais norimos medžiagos nebuvimas arba siūlų atspalvių neatitikimas nublanksta prieš tą begalinį troškimą suvinėti. Panašiai buvo mano brolio žmonai, kai ji staiga baisiai užsimanė megzti, nors nežinojo nei ką, nei siūlų labai turėjo, tai paėmė bet kokius, užsimetė 50 akių ir tiesiog mezgė mezgė kol numaldė tą troškulį ir sugalvojo, ką megs konkrečiai lotuliukas.gif
Ot užsifilosafavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 25, 21:33)
Ot ir yra tie tarpeliai, tikrai yra  tongue.gif O ant 18 tai jau niekaip jokių nėra  schmoll.gif

man irg tie tarpukai nepatinka,tai ant 14 nebesiuvineju smile.gif ir isvis pereisiu prie lino tikriausiai.
Atsakyti
Aš iš viso ant 14 aidos nesu siuvinėjusi. Iš karto pirkau 18. Smagu siuvinėti, tik reikia gero apšvietimo. Ant 18 siuvinėju 1 gija.
Sutvarkiau vieną metriką, beliko prisiprašyt, kad vyras įrėmintų ir pasirodysiu. Kitą neplanuotą metrikiuką jau įpusėjau. Dukrytės šokėjai vėl atidėti guli doh.gif
Atsakyti