Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 20:48)
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:

Namelis puikiai įrėmintas 4u.gif

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 21:06)
Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif

Junkis mirksiukas.gif Tikrai smagu matyti naujų, gražių darbų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 24, 14:58)
Kuom pritvirtinai darbeli? Dvipuse lipne juostele? Jei taip ar ji tada nesimato?


taip, kur klijuoju medziagas ant popieriaus, visada naudoju dvipuse lipnia juosta. Ji nesimato. Turiu drauge, kuriai patinka rankdarbiai, ta prasme, ji dazniausiai mano suviunuka "nusiplesia" ir isiremina i koki maza remeli vaiku kambary. Tad jai klijuoju su "nuplesiama" (removable) juostele. Kitiems klijuoju su nenuplesiama (permanent) lipnia juosta.

Kitas detales klijuoju arba karstais klijais, arba 3D putu lipdukais (3d foam stickers)

Vienintele atvirute, kurioje juosta persimate, buvo ta su knyga, kur siuvinejau ant lino, nes jis visas toks labai permatomas. Bet ir tai labai i aki tas pleistriukas nekrito
Atsakyti
QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 21:06)
Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif

grazu 4u.gif puikiai ,graziai ir gerai pritaikytas ireminimas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 24, 19:41)
O aš pasigirt nauju pirkiniu noriu  biggrin.gif 

ir pirkinys ir procesas thumbup.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 19:48)
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:

labai gražiai atrodo galutinis variantas 4u.gif

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 20:06)
Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif

sveika prisijungusi 4u.gif o darbeliai tiesiog nerealūs wub.gif
Atsakyti
turiu viena klausimeli. kadangi nesu patyrusi siuvinetoja nezinau ka daryt. turiu scema paveikslelio, kuri rusiuos siuvinet, bet jis pagal ismatavimus kurie parasyti gaunasi mazesnis negu as noreciau ir man reiktu, ar galeciau as siuvinet ant medziagos didesniais langeliais, kad gautusi didesnis, ar neatrodys kazkaip nenormaliai?
Atsakyti
QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 19:06)
Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif


Katinelis su orchideja nerealus thumbup.gif jau senai macius ji, pati noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 08 25, 00:07)
Katinelis su orchideja nerealus  thumbup.gif jau senai macius ji, pati noreciau  ax.gif

su orchideja viskas gerai,bet man tas katinukas sulauzytas kazkoks ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2011 08 24, 15:52)
turiu viena klausimeli. kadangi nesu patyrusi siuvinetoja nezinau ka daryt. turiu scema paveikslelio, kuri rusiuos siuvinet, bet jis pagal ismatavimus kurie parasyti gaunasi mazesnis negu as noreciau ir man reiktu,


as darau dazniausiai priesingai - mazinu paveiksleli. Jei nurodyta, akd siuvinet ant 14 aidos, renkuos 18 ar 28 dydzio audini. Visada viskas susimazindavo gerai. Tad manau, kad ir pasididins gerai. Bet... man 14 aida yra stambiausias audinys, ant kitu man jau grazu nebuna siuvinukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 19:48)
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:


Labai gražu.

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 20:06)
Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją

drąsiai junkis smile.gif Gražūs katukai, tik kur įrėmintas norėtųsi daugiau erdvės virš galvos katinėlio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 25, 00:26)
su orchideja viskas gerai,bet man tas katinukas sulauzytas kazkoks  ax.gif  lotuliukas.gif


o man tai gal tas katinukas ir visai nieko. tik realiai man bent jau atrodo, kad tikros spalvos nemažai skiriasi nuo schemos paveiksliuke esančių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 08 25, 04:41)
as darau dazniausiai priesingai - mazinu paveiksleli. Jei nurodyta, akd siuvinet ant 14 aidos, renkuos 18 ar 28 dydzio audini. Visada viskas susimazindavo gerai. Tad manau, kad ir pasididins gerai. Bet... man 14 aida yra stambiausias audinys, ant kitu man jau grazu nebuna siuvinukai  blush2.gif


Tikrai, net ant 14 aidos reikia gerokai pasistengti (t.y. imti storą siūlą ar pan.) kad nebūtų skylių tarp kryžiukų. Man tai žiauriai gaila darbo ir grožio nėra, kai tarp kryžiukų matosi skylės doh.gif

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 25, 08:41)
o man tai gal tas katinukas ir visai nieko. tik realiai man bent jau atrodo, kad tikros spalvos nemažai skiriasi nuo schemos paveiksliuke esančių spalvų.


Tas katinukas gi su rakursu, viskas su juo ok mirksiukas.gif Man tai labai gražu, kaip perteikta orchidėjos lapų faktūra, spalvų ndaug, bet taip taikliai blizgesys perteiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2011 08 24, 22:52)
turiu viena klausimeli. kadangi nesu patyrusi siuvinetoja nezinau ka daryt. turiu scema paveikslelio, kuri rusiuos siuvinet, bet jis pagal ismatavimus kurie parasyti gaunasi mazesnis negu as noreciau ir man reiktu, ar galeciau as siuvinet ant medziagos didesniais langeliais, kad gautusi didesnis, ar neatrodys kazkaip nenormaliai?

ant 14 aidos jau senokai nebesiuvineju. stambesli gaunasi ir siūlų daugiau susinaudoja. Mieliau 16 ar 18. Žiūrint koks paveiksliukas, gal ir ant 14 gerai bus? nenormaliai neatrodys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2011 08 25, 04:41)
as darau dazniausiai priesingai - mazinu paveiksleli. Jei nurodyta, akd siuvinet ant 14 aidos, renkuos 18 ar 28 dydzio audini. Visada viskas susimazindavo gerai. Tad manau, kad ir pasididins gerai. Bet... man 14 aida yra stambiausias audinys, ant kitu man jau grazu nebuna siuvinukai  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti