Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mmuch @ 2011 08 24, 15:04)
Rodau savo darbelį

grazu thumbup.gif
visu darbeliai labai grazus,istrigo aguonu laukas,nefertite ir visu kitu grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
O aš pasigirt nauju pirkiniu noriu biggrin.gif Ir pasiklaust kaip 2 rankom siuvinėjat ?
Viena medžiaga prilaiko, o kita su adata laksto. Visai patiko su rėmu siuvinėt, patiko kad laikyt rankoj nereikia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 08 24, 16:04)
Rodau savo darbelį

Labai gražus man šis paveikslėlis.

Atviruką nesunku pasidaryti- išsisiuvinėji mažą paveikslėlį, iš gražaus kietesnio lapo išsikerpi norimo dydžio gabalėlį, lenki į 3 dalis, vidurinėje dalyje su maketavimo peiliuku gražiai išpjauni reikiamo dydžio langelį, klijuoji paveikslėlį, užlenki vieną kraštą (jį taip pat priklijuoji)- ir vualia- atvirutė biggrin.gif
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 24 rugpjūčio 2011 - 19:06
user posted image

user posted image


Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif
Atsakyti
Kristukas82- gražuoliai katinėliai- jau daugelis į juos seilę varvino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 08 24, 18:04)
Rodau savo darbelį


Švelnus darbelis, ramybe dvelkia wub.gif

QUOTE(murkse @ 2011 08 24, 20:41)
O aš pasigirt nauju pirkiniu noriu  biggrin.gif  Ir pasiklaust kaip 2 rankom siuvinėjat ?
Viena medžiaga prilaiko, o kita su adata laksto. Visai patiko su rėmu siuvinėt, patiko kad laikyt rankoj nereikia  biggrin.gif


Geras pirkinys ir gražus procesas thumbup.gif . Aš vis vyro prašau, kad ir man rėmą padarytų, bet jam vis laiko trūksta verysad.gif


QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 20:48)
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:


Buvo šiaip gražus namelis, o su rėmu tapo solidus...

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 21:06)
Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif


Simpatiški katukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 08 24, 17:04)
Rodau savo darbelį




Labai gražus darbelis, tik kažkaip lyg dar nelabai baigtas atrodo, trūksta vientisumo šiek tiek man atrodo, arba "taškų ant "i".

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 20:06)
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/405/20101223074.jpg/]Labas vakaras smile.gif

Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif


Nu labai jau smagūs katinėliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Del atviruciu - manau, jas reik daryt darymo budu biggrin.gif

As laba iretai naudoju ta 3-fold atvirute, kaip rasiux paaiskino. Va ka tik isskalbiau siuvinukus ir viena panaudosiu po kokiu metu. Visa derinu siuvinuka su popierium.

jei rodys, gal pasigausit kokiu ideju. Cia bus daugiau popieriniu, nei siuvinetu, bet gal kazkas uzkibs atvirutes

cia kelios siuvinetos atvirutes

nu ir dar cia idejoms

Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 24, 18:41)
O aš pasigirt nauju pirkiniu noriu  biggrin.gif  Ir pasiklaust kaip 2 rankom siuvinėjat ?
Viena medžiaga prilaiko, o kita su adata laksto. Visai patiko su rėmu siuvinėt, patiko kad laikyt rankoj nereikia  biggrin.gif

4u.gif džiaugiuosi, kad patiko
nee, viena ranka virš medžiagos, o kita po ja mirksiukas.gif

Mano dešinė ranka virš medžiagos , bedu adatasu dešine ranka žemyn, su kaire ranka (po medžiaga) ištraukiu, ir duriu aukštyn.. ir t.t.

iš pradžiū labai sunku, bet po dienos kitos vis lengviau, ir lengviau bus taip siuvinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 19:48)
Labai gražus man šis paveikslėlis.
Kaip ir žadėjau- įrėmintas namelis:

rėmas puikiai parnktas 4u.gif

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 08 24, 20:06)
Tikiuosi priimsit ir mane į savo kompaniją smile.gif Bandau ir aš parodyti kelis savo darbelius ir tikiuosi, kad bus pavykę čia juos tinkamai įkelti smile.gif

sveika, junkis junkis. Daugiau smagiau
Darbeliai super

QUOTE(Džeinė @ 2011 08 24, 21:17)
4u.gif  džiaugiuosi, kad patiko
nee, viena ranka virš medžiagos, o kita po ja  mirksiukas.gif

Mano dešinė ranka virš medžiagos , bedu adatasu dešine ranka žemyn, su kaire ranka (po medžiaga) ištraukiu, ir duriu aukštyn.. ir t.t.

iš pradžiū labai sunku, bet po dienos kitos vis lengviau, ir lengviau bus taip siuvinėti  mirksiukas.gif

vava, taip man automatiškai ir gavos. Tai ir norėjau pasitikslint smile.gif Nerealiai patogu, jau susibičiūliavom biggrin.gif tikiuosi pabaigti ši darbą neužilgo lotuliukas.gif čia tas pats kur rašiau, kad pries 2-3 metus atidėtas buvo. Išardžiau netikusią spalvą, judu dabar priekin biggrin.gif Planuoju panaudot savo nuotraukų albumui
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 08 24, 18:54)
sveikos merginos, pasidalinkit savo patirtim kaip padaryt paciai atviruka rugsejo pirmosios proga? noriu nustebinti viena drauge kuri yra mokytoja smile.gif aciu 4u.gif

Katu pasiūlytoje antroje nuorodoje yra tiesiog idealiai mokytojai tinkantis labai gražus rudų spalvų atvirukas su siuvinėta knyga thumbup.gif Aš bandyčiau prašyti schemutės ir papjagijuočiau rolleyes.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 08 24, 20:26)
Buvo šiaip gražus namelis, o su rėmu tapo solidus...

Pritariu - įrėmintas namelis labai solidžiai atrodo thumbup.gif

Visų darbeliai labai šaunūs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 24 rugpjūčio 2011 - 21:18
QUOTE(Katu @ 2011 08 24, 20:35)
Del atviruciu - manau, jas reik daryt darymo budu biggrin.gif

As laba iretai naudoju ta 3-fold atvirute, kaip rasiux paaiskino. Va ka tik isskalbiau siuvinukus ir viena panaudosiu po kokiu metu. Visa derinu siuvinuka su popierium.

jei rodys, gal pasigausit kokiu ideju. Cia bus daugiau popieriniu, nei siuvinetu, bet gal kazkas uzkibs atvirutes

cia kelios siuvinetos atvirutes

nu ir dar cia idejoms

Na čia jau ir nėra ka pasakyti. be žodžiu,
Klausimėlis, tarkim šitoje foto user posted image
Kuom pritvirtinai darbeli? Dvipuse lipne juostele? Jei taip ar ji tada nesimato?
Atsakyti