Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(xiuke @ 2011 08 23, 22:46)
Jus daugiau siuvinejusios, ka butu galima issiuvineti 50 jubiliejaus proga? ax.gif

Yra tokios gėlės su skaičiais - rožės, kalijos ir dar kažkokios. paukščiuko albume tikrai yra jų schemos. O ir šiaip jei moteriai, tai bet kokias mėgstamas gėles, peizažą ar bet ką, kas jai patinka, ką mėgsta. Esu gimtadieniui ir gėles ir žirgą siuvinėjusi- renkuosi pagal jubiliato pomėgius.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 24, 14:40)
Yra tokios gėlės su skaičiais - rožės, kalijos ir dar kažkokios. paukščiuko albume tikrai yra jų schemos. O ir šiaip jei moteriai, tai bet kokias mėgstamas gėles, peizažą ar bet ką, kas jai patinka, ką mėgsta. Esu gimtadieniui ir gėles ir žirgą siuvinėjusi- renkuosi pagal jubiliato pomėgius.

as galvojau taip pat, bet visiskai nepazistu to zmogaus, tai reikes pasukt galva doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 24, 14:13)
as galvojau taip pat, bet visiskai nepazistu to zmogaus, tai reikes pasukt galva doh.gif  g.gif


dar siuvineja pinigu medzius, visai neseniai buvo ideta nemazai ju schemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 08 24, 15:41)
dar siuvineja pinigu medzius, visai neseniai buvo ideta nemazai ju schemu  smile.gif

tai kad reikia greitai doh.gif ir nori ant lino, galvoju kazka imt viena spalva...jei spalva naturali, kokia tiktu labiausiai siulo tuomet? blush2.gif nu atsiprasau uz kvailus klausimus...ir nori kad akcentas butu nugyventos dienos...
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 24, 10:56)
Reikėjo man DMC, bet Madeira buvo arčiau namų ir pigiau nei DMC, tai pagalvojau, kad pakonvertuosiu ir bus gerai doh.gif Norėjau kaip geriau - išėjo kaip visada irnesakyk.gif

Jei čekio neišmetei, grąžink Madeirą atgal į parduotuvę. Jie supakuoti, atsisakyti priimti neturi teisės.
QUOTE(xiuke @ 2011 08 24, 15:25)
tai kad reikia greitai doh.gif ir nori ant lino, galvoju kazka imt viena spalva...jei spalva naturali, kokia tiktu labiausiai siulo tuomet? blush2.gif nu atsiprasau uz kvailus klausimus...ir nori kad akcentas butu nugyventos dienos...

Siuvinėk Renato Parolin monochromines širdeles. Arba medelius. Man tai daug gražiau ir subtiliau nei rožės su metų skaičium. Kas gi nori, kad tie metai badytų akis? doh.gif biggrin.gif Juolab, kad po metų kelerių jie jau ir realybės nebeatitiks.

Va CIA gali pažiūrėti jo dizainus, pasirink, o tada ieškosim ko tu nori. O akcentas - čia jau sugebėsi 'suvesti'. Gali sakyti 'kiek metų - tiek lapų' biggrin.gif Arba suskaičiuok su Excel'iu iki jubiliejaus nugyventas dienas ir išsiuvinėk šalia šidelės kokį tekstą. A la '18250 dienų širdies šilumos'. Čia tekstas kreizovas ir 'ant greičio', bet į tai nekreipk dėmesio, mes čia visos sugeneruosim tau tekstą tinkamesnį. Labai pasistengus ir tekstą galima rašyti ne eilute, bet išlenkti pagal širdelę kaip šešėlį, bet čiau jau prieš siuvinėjant tektų pasėdėti su PM programa ir padirbėti nuo dūšios.

Man visais atvejais norisi pabūti šiek tiek kūrybiškesnei nei paimti standartinę schemą, kuri dažnai visai netinka. Apskritai jubiliejams galima BET KOKĮ dizainą pritaikyti. Tik pirmiausiai reikia sugalvoti idėją KĄ su tuo dizainu nori pasakyti.

Aš mamai jubiliejui siuvinėjau Madoną. Nes mamos visada panašios į madonas savo didele širdimi ir šiluma. Draugui įkurtuvėms išsiuvinėjau Mirabilia Svajotoją. Kad žvaigdės pildytų svajones. Sesė gavo Pavasario Karalienę. Nes gimusi pavasarį. Nes būdama gydytoja yra ne tik savo šeimos, bet ir visų savo pacientų širdžių karalienė. Ir t.t. Net ir su hobiu nebūtina sieti, juolab kad žmonės dabar mažai kuo domisi ir tikrai ne visi turi hobius. O jau sieti su profesija - jūs jau man atleiskit, bet tikrai pats blogiausias pasirinkimas. Negi manot, kad ginekologas ar urologas nori turėti paveiksliuką, susijusį su savo profesija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 24 rugpjūčio 2011 - 14:49
aciu uz patarimus, kazka ir galvojau panasiai... 4u.gif

La Quercia, TI AMO... Miniatura 2...PATIKO wub.gif ( gal kur schemutes yra siuvinejimu schemose toje temoje...arba jei kas turit parasykit man i az ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 24 rugpjūčio 2011 - 14:54
Labukas, as cia uzsukau pirma karta ir noriu pasiteirauti. Kaip zinoti kiek man medziagos reikes siuvinejimui jei zurnale prie nuotraukos siuvinio parasyta 144 ir 123 langeliai
Atsakyti
QUOTE(Samule @ 2011 08 24, 15:50)
Labukas, as cia uzsukau pirma karta ir noriu pasiteirauti. Kaip zinoti kiek man medziagos reikes siuvinejimui jei zurnale prie nuotraukos siuvinio parasyta 144 ir 123 langeliai

38 x 34 cm, jei tai 14ct Aida
SKAIČIUOKLĖ ČIA
Užsuk dažniau. Mes kritikuojam, bet nesikandžiojam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 24 rugpjūčio 2011 - 14:53
QUOTE(Dvi @ 2011 08 24, 15:52)
38 x 34 cm, jei tai 14ct Aida
SKAIČIUOKLĖ ČIA
Užsuk dažniau. Mes kritikuojam, bet nesikandžiojam  biggrin.gif

Anksciau tai labai siuvinedavau, bet paskutiniu metu vis laiko trukumas buvo, vienam siuviniui pritrukau vieno atspalvio ir jau metai stovi nepaliestas ir nebaigtas doh.gif o dabar tokia proga, kad namie daugiau bunu ir numaciau leliukui pirma dovana padaryti, tai leliuka issiuvineti, o kai gims su vardu, gimimo data , diena ir laiku bei ugiu ir svoriu pabaigt siuvineti smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 08 24, 15:29)
Jei čekio neišmetei, grąžink Madeirą atgal į parduotuvę. Jie supakuoti, atsisakyti priimti neturi teisės.

Čekio nepasilikau, nes net minties nebuvo, kad neatitiks doh.gif Kelis konverterius žiūrėjau, kad patikimiau būtų. Nedidelis tas nuostolis - tik 6 lt. Iš 6 Madeiros spalvų, viena atitiko idealiai, dvi daugmaž panašios (pagalvojau, kad smulkiam darbeliui bus gerai, tai DMC nepirkau), dvi lyg ir panašios, bet norėjau labiau ryžų, tai nusipirkau DMC, o viena spalva tai net pjovėsi su kitom doh.gif Čia tik man taip nepasisekė ar ir kitoms tokių liapsusų konvertuojant pasitaiko? g.gif Jau buvau nusprendusi tik DMC pirkti, bet susigundžiau, kad arčiau, greičiau. Taip man ir reikia fool.gif Reiks kada turimas schemas peržiūrėti ir susirašyti atitikimus tarp siūlų, kuriuos autoriai kai kur pateikia. Manau, kad tie turėtų tikrai gerai atitikti, jei jau prie schemos nurodo unsure.gif
Atsakyti
Rodau savo darbelį
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
sveikos merginos, pasidalinkit savo patirtim kaip padaryt paciai atviruka rugsejo pirmosios proga? noriu nustebinti viena drauge kuri yra mokytoja smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti