Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 08 23, 19:22)
o dabar išduokit, kurioj parduotuvėj taip pigu, nes tam senamiesty yra kelios parduotuvės audinių bigsmile.gif

Ta audinių parduotuvė šalia siūlų parduotuvėlės, kur įėjimas iš kampo. Radau čekį. Adresas - Vilniaus g. 36-2

QUOTE(xiuke @ 2011 08 23, 20:00)
Zuzanele ir mums galejai papirkt tokio pigumo lino unsure.gif  biggrin.gif  ax.gif

Paėmiau paskutinį atraižos gabaliuką rolleyes.gif Gal yra ir daugiau, nes manęs paklausė, ar tokio gabaliuko užteks... Kadangi užteko, tai ir nesidomėjau ar yra dar.
Natūralios spalvos lino siuvinėjimui nebuvo,bet sakė, kad būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 rugpjūčio 2011 - 20:06
Oho kiek per dieną prirodėt grožybių- aguonų laukas super thumbup.gif , vaikiukai- labai mieli wub.gif , ir kiti darbeliai šaunūs.
Aš taip pat netinginiauju, jau pradėjau savo bernams "brolius kietuolius" siuvinėt biggrin.gif.
Atsakyti
Pagalvojau, kad šįkart darbelius pagirsiu pacituodama. Atleiskit, jei kurią netyčią pamečiau (labai stengiausi nė vieno darbelio nepražiopsoti)...

QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 19, 07:15)
Va jau pabaigiau, tik neskalbtas ir nerėmintas

Šaunus metrikas broliukams thumbup.gif Man gražu kai dviems vaikučiams vienas metrikas.

QUOTE(siguliukas17 @ 2011 08 19, 15:41)
Pagaliau ir as galiu pasirodyti su pakolkas didziausiu savo siuviniu

Tikrai kokybiška schema. Fantastiškas darbas 4u.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 19, 19:28)
Tai liko tik gaidelis ir šiaudai.

Tikrai nedaug jau liko - gaidelis bus labai jaukus.

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 20, 10:38)
cia mano nedidelis procesiukas

Procesas žiūrisi thumbup.gif spalvos labai gražios ir ryškios.

QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 11:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas...

Fantastika wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 15:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui.

Šaunuolė thumbup.gif Labai kruopštu. Bus puikios dovanėlės mokiniams.

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 16:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku

Labai patiko wub.gif Kaip tik parsisiunčiau visą archyvą tokių zuikučių schemučių - negaliu atsižiūrėti...

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 20, 21:44)
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų. Labai norėjau parodyti jau įrėmintą, bet paspartą radau brokuotą, tad šis reikaliukas truputį vėluos

Spalva puikiai parinkta thumbup.gif Labai skoningas paveiksliukas.

QUOTE(Villy @ 2011 08 21, 10:36)
Ateinu su mažu  darbeliu

Tikrai įdomus motyvas 4u.gif Labai patiko.
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2011 08 21, 17:13)
Naujas metrikas.

Tikrai puikus rezultatas thumbup.gif Šaunu, kad mokat taip paderinti ir parinkti spalvas. Aš turbūt ardyčiau darbo gailėdama, bet tikrai nesugalvočiau kaip kitaip išsisukti.

QUOTE(ivetaaa @ 2011 08 21, 22:36)
Noreciau ir as parodyti darbeli savo.

Gražus metrikas 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 06:28)
Po savaitės - fotoaparatą gražino. Turėjau darbelio vakar - fotografuot

Visi darbeliai šaunūs. Man labiausiai meškutis ant rąsto patiko wub.gif Gal pasidalintumėte schemute ar nuoroda, kur ją būtų galima rasti. Neteko niekur užmatyti...

QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 17:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos

Šauniai parinktos spalvos thumbup.gif Labai skaniai atrodo.

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 18:32)
Rodausi su iremintai eskimukais

Puikiai įrėmintas darbas - labai tinka elipsinis paspartas thumbup.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 19:31)
Viska nurodė memytė (netgi kaip užrašus dėlioti) tai nelabai kur buvo vietos tai kūrybai pasireikšti.

Jau gyriau pirmaargentos metriką su šios serijos zuikučiu. Likau sužavėta ir jūsų metriko wub.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2011 08 22, 20:58)
na rodau savo fėją

Daug kartų matyta, bet vis taip pat žavi wub.gif

QUOTE(vilmulis @ 2011 08 23, 14:16)
Sveikos, darbstuoles, nezinau ar pavyks ikelti foto. kazkada buvau ikelusi sio paveikslelio procesa, dabar jau baigtas darbelis.

Puikus darbas 4u.gif

QUOTE(kulwerstukas @ 2011 08 23, 14:32)
Sveikos merginos, ateinu ir aš su savo darbeliu, pirmas mano blynas jūsų teismui...

Labai gražu - tikrai pirmas blynas neprisvilo 4u.gif

QUOTE(Resifee @ 2011 08 23, 14:40)
dabar nusprendžiau ir aš pasirodyt...tik deja, dauguma darbelių fotografuoti neskalbti ir nelyginti...

Nefertitės spalvos šauniai parinktos 4u.gif O labiausiai iš visų jūsų darbelių man patiko drakonas.

Pagaliau susipirkau reikalingus siūlus savo siuvinukui - galvojau, kad pavyks greičiau nusipirkti parduotuvėje nei laukti užsisakius internetu, bet turbūt internete būtų buvę greičiau. Ir spalvas visas būčiau užsisakiusi, o dabar tik dalį DMC spalvų radau arčiau namų, dalį pirkau Madeiros pagal internetines derinimo lenteles, kelių visai neradau doh.gif Teko vis tiek planuoti kaip į tolimesnę parduotuvę važiuoti ir likusias DMC spalvas nusipirkti, o tada pamačiau, kad dalis jau nusipirktų Madeiros spalvų toli gražu neatitinka DMC doh.gif doh.gif doh.gif Kai kurios net visiškai nepanašios schmoll.gif Žodžiu, laiko sugaišau daugiau nei planavau, siūliukų prisipirkau daugiau nei reikėjo - nei laiko, nei pinigų nesutaupiau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 23 rugpjūčio 2011 - 21:43
Jus daugiau siuvinejusios, ka butu galima issiuvineti 50 jubiliejaus proga? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 23, 22:45)
Visi darbeliai šaunūs. Man labiausiai meškutis ant rąsto patiko wub.gif Gal pasidalintumėte schemute ar nuoroda, kur ją būtų galima rasti. Neteko niekur užmatyti...

į az adresiuką mirksiukas.gif bandysiu ieškot
Atsakyti
Bianka labai skanus keksiukai wub.gif remelis thumbup.gif
Eskimukai puikiai ireminti
Aguonu laukas wub.gif
Resifee saunuole 4u.gif
Metrikiukas su zuikiuku labai mielas wub.gif
nepykit, jei ko nepaminejau - visu darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 23, 21:46)
Jus daugiau siuvinejusios, ka butu galima issiuvineti 50 jubiliejaus proga? ax.gif

Vat vat ir as prie to pacio jungiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 17:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos  ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..

niam niam, man tai skaniausias trecias is kaires, megstu kai maziau kremo ir daugiau teslos biggrin.gif essen.gif

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 18:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif

labai dailiai ireminta thumbup.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 19:31)
O aš čia toki metrika iškepiau.


Susiradau nauja simpatiška darbelį. net ir sugalvau kam jį galėčiau padovanoti. Jau ir medžiaga ruošiausi eiti kirpti, tik žiūriu nėra vieno ženklo aprašyto. Turbūt lapas nukirptas arba brokas  doh.gif Ir ka teks vėl kažką naujo ieškoti. Ir vėl pora dienų prasėdėsiu kol rasiu kanors mielo širdžiai,

labai mielas wub.gif o to zenklo neimanoma kazkaip paciai prikurti, negi tik del vieno zenklo dabar atsisakysi sirdziai mielo darbelio? ax.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2011 08 22, 20:58)
na rodau savo fėją

grazuole thumbup.gif

QUOTE(vilmulis @ 2011 08 23, 14:16)
bandau ikelti didesne foto, jei kas netaip, neuzpykit:)

mmm, aguonos kaip tikros wub.gif wub.gif

QUOTE(kulwerstukas @ 2011 08 23, 14:32)
Sveikos merginos, ateinu ir aš su savo darbeliu, pirmas mano blynas jūsų teismui... 4u.gif

grazus metrikiukas, o dar kaip pirmas darbelis thumbup.gif

QUOTE(Resifee @ 2011 08 23, 14:40)
dabar nusprendžiau ir aš pasirodyt..

oho, kiek cia darbo bigsmile.gif labiausiai patiko drakonas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 23, 22:45)
Pagaliau susipirkau reikalingus siūlus savo siuvinukui - galvojau, kad pavyks greičiau nusipirkti parduotuvėje nei laukti užsisakius internetu, bet turbūt internete būtų buvę greičiau. Ir spalvas visas būčiau užsisakiusi, o dabar tik dalį DMC spalvų radau arčiau namų, dalį pirkau Madeiros pagal internetines derinimo lenteles, kelių visai neradau doh.gif Teko vis tiek planuoti kaip į tolimesnę parduotuvę važiuoti ir likusias DMC spalvas nusipirkti, o tada pamačiau, kad dalis jau nusipirktų Madeiros spalvų  toli gražu neatitinka DMC doh.gif doh.gif  doh.gif  Kai kurios net visiškai nepanašios schmoll.gif  Žodžiu, laiko sugaišau daugiau nei planavau, siūliukų prisipirkau daugiau nei reikėjo - nei laiko, nei pinigų nesutaupiau verysad.gif

nelabai supratau, tai tau reikejo madeiros ar DMC? biggrin.gif bet kuriuo atveju uzjauciu del tokio "nesusipratimo", bet visiems kartais taip buna group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 24 rugpjūčio 2011 - 09:28
QUOTE(B_March @ 2011 08 24, 10:29)
nelabai supratau, tai tau reikejo madeiros ar DMC?  biggrin.gif bet kuriuo atveju uzjauciu del tokio "nesusipratimo", bet visiems kartais taip buna  group.gif

Reikėjo man DMC, bet Madeira buvo arčiau namų ir pigiau nei DMC, tai pagalvojau, kad pakonvertuosiu ir bus gerai doh.gif Norėjau kaip geriau - išėjo kaip visada irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2011 08 23, 15:16)
user posted image

Sveikos, darbstuoles, nezinau ar pavyks ikelti foto. kazkada buvau ikelusi sio paveikslelio procesa, dabar jau baigtas darbelis.
Papildyta:
user posted image

bandau ikelti didesne foto, jei kas netaip, neuzpykit:)



Ziauriai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustezic @ 2011 08 24, 13:26)
Ziauriai grazu  wub.gif

Gustezic necituojam nuotrauku
Atsakyti
reikia jūsų pagalbos 4u.gif išsirinkau teddy siuvinėti ant užrašinės, bet kadangi jų niekad nesiuvinėjusi tai su spalvų raktais iškilo problemų:
* ar teisingai suprantu, jog čia Anchor siūlai?
user posted image
* jeigu aš neklydau, tai galbūt kuri turit konvertuotus siūlus į DMC? arba gal žinot patikimą konverterį? (čia "Tatty Teddy Graduation", meškiukas su mantija ir diplomu)

kad neteršti temos, laukiu atsakymų a.ž. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti