Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

user posted image

Sveikos, darbstuoles, nezinau ar pavyks ikelti foto. kazkada buvau ikelusi sio paveikslelio procesa, dabar jau baigtas darbelis.
Papildyta:
user posted image

bandau ikelti didesne foto, jei kas netaip, neuzpykit:)
Atsakyti
grazumelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2011 08 23, 15:16)
Sveikos, darbstuoles, nezinau ar pavyks ikelti foto. kazkada buvau ikelusi sio paveikslelio procesa, dabar jau baigtas darbelis.


Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ateinu ir aš su savo darbeliu, pirmas mano blynas jūsų teismui... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, siuvinėtojos 4u.gif vis sekiau jūsų forumą, grožėjaus jūsų darbeliais, bet savųjų nerodydavau.. dabar nusprendžiau ir aš pasirodyt...tik deja, dauguma darbelių fotografuoti neskalbti ir nelyginti...

1.mano naujausias šviežiausias darbelis, vakar baigtas drakonas:
user posted image

2.prieš drakoną siuvinėta Nefertitė, kurią ruošiaus išsiuvinėt gal pusę metų, bet vis neprisiruošiau... spalvas derinau pati, nes spalvų kodas buvo ne siuvinėjimo siūlams:
user posted image

3.vasaros vidury siuvinėti du siluetiniai darbeliai, antrąjį sugalvojau pagyvint, bet po to supratau, kad su spalvom per daug sužaidžiau ir nelabai gražiai gavos, be to, tik siuvinėdama pamačiau, kad schemoj moteris be nosies ir burnos.... ždž, nelabai vykęs darbelis ;D
user posted image

user posted image

4.data, kurią pradėjau siuvinėt, bet taip ir nebaigiau, gal kada nors... dabar nebėra įkvėpimo ;D spalvas derinau pati.. ai, ji siuvinėta ne kryželiu, bet žvaigždute...:
user posted image

5.na, ir tigras, kurį jau seniai siuvinėjau sesei, tik reikės perfotografuot įrėmintą, o tai šitoj nuotraukoj baisiai susilamdęs doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Resifee: 23 rugpjūčio 2011 - 13:43
Labai gražūs darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet... Nepykit, mergaitės, bet labai jau norėtųsi matyti darbą kad ir neįrėmintą, bet svarbu išskalbtą ir išlygintą. Visai kitoks vaizdas.
Kai rodomos procesas - kitas dalykas. Bet užbaigtiems darbams norisi ir estetinio vaizdo wub.gif

Grįžau iš Kauno Senamiesčio audinių parduotuvės. Ačiū vienai mamytei, kuri sugundė ten užeiti. Nusipirkau gan nemažą balto lino atraižą tinkamą siuvinėjimui. Už gabalą 150 x80 sumokėjau tik 9 Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2011 08 23, 14:16)
Sveikos, darbstuoles, nezinau ar pavyks ikelti foto. kazkada buvau ikelusi sio paveikslelio procesa, dabar jau baigtas darbelis.

drinks_cheers.gif gražumėlis

QUOTE(kulwerstukas @ 2011 08 23, 14:32)
Sveikos merginos, ateinu ir aš su savo darbeliu, pirmas mano blynas jūsų teismui... 4u.gif

visai neprisvilęs 4u.gif

QUOTE(Resifee @ 2011 08 23, 14:40)
Sveikos, siuvinėtojos  4u.gif  vis sekiau jūsų forumą, grožėjaus jūsų darbeliais, bet savųjų nerodydavau.. dabar nusprendžiau ir aš pasirodyt...tik deja, dauguma darbelių fotografuoti neskalbti ir nelyginti...

labiausiai nefertitė įstrigo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 23, 15:43)
Bet... Nepykit, mergaitės,  bet labai jau norėtųsi matyti darbą kad ir neįrėmintą, bet svarbu išskalbtą ir išlygintą. Visai kitoks vaizdas.
Kai rodomos procesas - kitas dalykas. Bet užbaigtiems darbams norisi ir estetinio vaizdo wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Resifee @ 2011 08 23, 07:40)
3.vasaros vidury siuvinėti du siluetiniai darbeliai,


Labai ispudingi darbeliai, ypac didieji thumbup.gif

ta porele ir as siuvinejau, tik vis nenufotografuojam... Bus dovana sesei, metiniu proga. Isiremins jie patys, Lietuvoj, nes jei cia reminciua, gautu maiseli sukiu biggrin.gif

Dabar siuvineju dvi vaikiskas atvirutes...

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 23, 08:43)
Bet... Nepykit, mergaitės,  bet labai jau norėtųsi matyti darbą kad ir neįrėmintą, bet svarbu išskalbtą ir išlygintą. Visai kitoks vaizdas.


Labai pritariu, nes islygintas darbelis igauna zavesio. As todel ir nesirodau kuri laika, nes kol kas visi "skuduriukai" pas mane. Kai igaus darbelis "pavidala", tada parodysiu. Jei nepamirsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 23, 15:43)
Bet... Nepykit, mergaitės,  bet labai jau norėtųsi matyti darbą kad ir neįrėmintą, bet svarbu išskalbtą ir išlygintą. Visai kitoks vaizdas.
Kai rodomos procesas - kitas dalykas. Bet užbaigtiems darbams norisi ir estetinio vaizdo wub.gif

Grįžau iš Kauno Senamiesčio audinių parduotuvės. Ačiū vienai mamytei, kuri sugundė ten užeiti. Nusipirkau gan nemažą balto lino atraižą tinkamą siuvinėjimui. Už gabalą 150 x80 sumokėjau tik 9 Lt thumbup.gif

pritariu dėl darbo pateikimo, labai daug tai reiškia drinks_cheers.gif

o dabar išduokit, kurioj parduotuvėj taip pigu, nes tam senamiesty yra kelios parduotuvės audinių bigsmile.gif
Atsakyti
Zuzanele ir mums galejai papirkt tokio pigumo lino unsure.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2011 08 23, 15:32)
Sveikos merginos, ateinu ir aš su savo darbeliu, pirmas mano blynas jūsų teismui... 4u.gif


Labai mielas siužetas wub.gif , dailiai išsiuvinėta.

QUOTE(Resifee @ 2011 08 23, 15:40)
Sveikos, siuvinėtojos  4u.gif  vis sekiau jūsų forumą, grožėjaus jūsų darbeliais, bet savųjų nerodydavau.. dabar nusprendžiau ir aš pasirodyt...tik deja, dauguma darbelių fotografuoti neskalbti ir nelyginti...


Šaunuolė, kiek daug prisiuvinėjai. Labiausiai drakonas patiko.
Atsakyti