Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 20:31)
Eskimai žavūs. O aš čia toki metrika iškepiau.
Viska nurodė memytė (netgi kaip užrašus dėlioti) tai nelabai kur buvo vietos tai kūrybai pasireikšti.


darbukai zavus is tu kiskuciu.bet tai duomenys kaip kokia armija laivu doh.gif aisku kam kaip grazu,bet nu neuzgoskit darbelio schmoll.gif

nebereikalo vervaco,dimensions metrikuose domenys subtilai pateikti neuzgoziant darbelio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 rugpjūčio 2011 - 19:17
QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 16:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos  ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..


bigsmile.gif wub.gif
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 17:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif

bet kaip rėminimas pagivino eskimus... pasakiškas ir prabangus darbelis tapo thumbup.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 18:31)
O aš čia toki metrika iškepiau.

gražuolė kiškutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 19:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif

Rėminimas darbelį dar geriau išryškino ir papuošė. Kokie mieli jie wub.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 20:31)
O aš čia toki metrika iškepiau.

Miela kiškutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 18:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif


Mieli personažai ir įdomus, tinkantis rėminimas thumbup.gif
O darbo dešinėje kur kaip brūkšnys tarsi matosi, ten šešėlis kažkoks, ar išties brūkšnys likęs? g.gif
Atsakyti
na rodau savo fėją

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

eilinį kartą įsitikinau, kad ant lino siuvinėt yra gėris thumbup.gif thumbup.gif , su šia aida labai vargau, nors atrodo kaip lininė, tačiau labai minkšta, po to dar susiparinau su chema, turėjau siuvinėt kryželius iš kitos pusės nei man yra įprasta, todėl privargau, bet buvo verta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 18:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif

geresnio rėmo negali būti. idealu wub.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 19:31)
Eskimai žavūs. O aš čia toki metrika iškepiau.
Viska nurodė memytė (netgi kaip užrašus dėlioti) t

meili zuika
Papildyta:
QUOTE(jurginėlis @ 2011 08 22, 20:58)
na rodau savo fėją


nuostabi fėja wub.gif kylo klausimas kokia čia aida ir kokie siūlai? dmc?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 22 rugpjūčio 2011 - 20:03
QUOTE(jurginėlis @ 2011 08 22, 21:58)
na rodau savo fėją


Puiki wub.gif . Šita nimukė man niekada neatsibos.
O sijonas ir žiedadulkės kiek įžiūriu ne iš mocheros?
Atsakyti
ne, jos neturėjau blush2.gif
Atsakyti
Labas mergaites, gal as cia ne i tema, pet jau pavargau visur skaityti ir ieskoti. Parasykit i az kas galetu issiuvineti metrikus? Kiek laiko trunka, kiek pinigiuku kainuoja ir tt? gal ir pries nosi kur nors visa tai parasyta buvo, bet matyt nepamaciau.
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2011 08 22, 19:04)
Nuostabūs darbeliai visų, man pats pačiausias paskutinis pyragėlis  bigsmile.gif  tik rėmelių kampuose vietoj sagučių aš bučiau geriau kokias vyšneles siuvinėjusi  4u.gif..


Na, as ir pati galvojau is pradziu kokias vysnias siuvinet, bet paskui persigalvojau, nes mano remelio ideja buvo virvute, tad sagutes man labiau patiko smile.gif
Atsakyti
[quote=Pumpurėlis,2011 08 22, 20:58]
O darbo dešinėje kur kaip brūkšnys tarsi matosi, ten šešėlis kažkoks, ar išties brūkšnys likęs? g.gif

Ten tikrai bruksnys likes, nu niekaip nesugalvojau kaip ji panaikint. Medziaga taip buvo sulankstyta doh.gif
Dabar medziaga ant roliko nuo vienkartiniu ranksluosciu suskus laikau, kad nesilamdytu blush2.gif
Kaip jus merginos medziaga laikot?
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 23, 07:27)
Kaip jus merginos medziaga laikot?

mano sulankstyta gabalais, kai išsiuvinėju darbeli, ji pamirkau (apie val, tada išplaunu jei yra išsimurzinimu, ir dar šlapia iš blogosios pusės lyginu (patiesiu ant dvigubo frotinio ranšluoščio, kad kryželiai nesusiplotu )

ir visos lenkimo linijos išsilygina smile.gif
Atsakyti