Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 17:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos  ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..

priešpaskutinį taip ir norisi paragaut lotuliukas.gif fainuoliai
Papildyta:
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 22, 17:06)
Murkse,  karsta.gif  notworthy.gif  labai patiko kaip albumus apsiuvai  wub.gif


4u.gif
šie 2 albumai - kalėdinės dovanos bus.Kiek vaikų - tiek albumų 6-7 vnt manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 17:25)
priešpaskutinį taip ir norisi paragaut  lotuliukas.gif  fainuoliai



Aciu visoms uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
Rodausi su iremintai eskimukais smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 22 rugpjūčio 2011 - 17:32
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 19:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif


Šauniai atrodo įrėminti eskimukai thumbup.gif .
Kur Jūs tokius rėmelius užsakote? Mačiau pas kažkurią rožinės ir žydros spalvų - metrikams labai tiktų...
Atsakyti
aciu uz ivertinima smile.gif
as reminu reminimo centre Vilniuje priesais Akropoli smile.gif
Atsakyti
Eskimukai wub.gif

Dabar taip pagalvojau, jei per vasara tiek darbeliu "prikepam", tai kas bus ziema, kai vakarai bus ilgi ir daugiau laiko? doh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 18:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos  ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..


saunuole thumbup.gif grazuciai ,ir skanuciai
Atsakyti
Nuostabūs darbeliai visų, man pats pačiausias paskutinis pyragėlis bigsmile.gif tik rėmelių kampuose vietoj sagučių aš bučiau geriau kokias vyšneles siuvinėjusi 4u.gif.. Kai pirmą kartą pamačiau eskimukus neįrėmintus, man jie nepadarė didelio įspūdžio, tačiau dabar pamačius įrėmintą darbą labai gražiai atrodo.. ir kodėl sako kad spalva kurios mažiausiai yra darbe turi būti kaip pasporto, juk šiuo atveju rudos yra labai daug darbe ir pasportas rudas, bet bendras vaizdas liuxĄ g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 22, 18:32)
Rodausi su iremintai eskimukais  smile.gif


O nebrangiau iseina, jei nori paskritimo ar ovalo forma ispjauti? Nes as visuomet tik staciakampio forma reminant naudodavau, bet keelta darbeliu norisi i apskritima ipaisyt smile.gif
Atsakyti
sake, kad ta pati kaina. Jiems nesvarbu kaip ispjauti, tiek kad gal pasporto plotas dideja g.gif
Atsakyti
Eskimai žavūs. O aš čia toki metrika iškepiau.
Viska nurodė memytė (netgi kaip užrašus dėlioti) tai nelabai kur buvo vietos tai kūrybai pasireikšti.
user posted image
Na bet Spalio pabaigoje į LT viena mažylė parvyks, tai ten mamytė man davė visišką fantazija. Kažkaip norisi kokį Tedyy pabandyti siuvinėti.

Susiradau nauja simpatiška darbelį. net ir sugalvau kam jį galėčiau padovanoti. Jau ir medžiaga ruošiausi eiti kirpti, tik žiūriu nėra vieno ženklo aprašyto. Turbūt lapas nukirptas arba brokas doh.gif Ir ka teks vėl kažką naujo ieškoti. Ir vėl pora dienų prasėdėsiu kol rasiu kanors mielo širdžiai,
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 20:31)
O aš čia toki metrika iškepiau.


Gražuolė zuikutė wub.gif ir mergaitės vardas įdomus.
Atsakyti