Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Tvikse, man ir ciuciko koja nekokia ax.gif O šešėlis ir man netinka visai... blink.gif
Džeine, natukės, tai superinės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pumpurėli, bus gražu virtuvėje mirksiukas.gif
Paukščiuk, labai kruopštu ir miela wub.gif
Atsakyti
Na tik išvažiuok parai iš namų ir jau tema pabaigta ir kita pradėta. spartuoles. 3 laisvos dienos i nauda. Viena mamyte metriko paprašė, tai taip smagiai siuvinėjasi. O tai paskui vėl nebus kada prisėsti.
Beje visų labai gražūs darbeliai (kaip ir visada). Labai patiko mergaitė Paukščiuko.
Atsakyti

Tvikse - del snaucerio - man tikrai kliuna ta uzpakaline koja, nes atrodo, kad suo galines kojas iszerges stovi biggrin.gif

Dzeine - "Meile simfonija" dauhiau nei originali!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 08 13, 16:49)
Pagaliau ir aš turiu ką parodyti blush2.gif

Labai patiko mergaitė wub.gif thumbup.gif Net kitų tos serijos schemų pasižvalgiau internete. Dukra užmačiusi sakė, kad mergaitei nosytės ir burnos trūksta ax.gif

QUOTE(tvikse @ 2011 08 13, 18:48)
o as va su tokiu pokvailiu klausimu  blush2.gif
klausykit a jum normalus sitas snauceris atrodo?  g.gif

Ta koja taip ir turėtų būti, nes jis tikrai galines kojas pražergęs stovi - pagal šešėlio formą matosi. Man tai snukis kažkoks keistas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 14 rugpjūčio 2011 - 17:55
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 14, 11:35)
gražiai žiūris tie žmogeliukai  thumbup.gif
skaičiau, kad reiktu savo darbelius rodit  ax.gif  tai taip ir padariau  4u.gif

drinks_cheers.gif juk smagiau
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Seku jusu tema, bet labai retai pasisakau ar pasirodau. Noriu parodyti savo paskutinius darbelius. Deja sunku labai nufotgrafuoti graziai, nes medziaga sumasinuota bangelemis doh.gif Anklode ir seilinukai busimam mazyliui. Pirma karta siuvinejau tokiu budu, kad reikejo paslepti negrazia puse audinio vidury. Na nezinau kaip paaiskint, bet anklode ir seilinukai jau buvo pasiuti is dvieju medziagos sluoksniu ir sumasinuoti, ir man reikejo siuvineti tik per viena sluoksni, paliekant kita gaminio puse grazia.

user posted image

O cia toks mazas darbukas, pagalvele "Nojaus laivas" :
user posted image


Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 08 14, 21:41)
Sveikos  4u.gif 


Labai gražus darbeliai. ir kaip tau sekėsi taip siuvinėt? Turėjo būt labai sudėtinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 14, 11:29)
Labai gražus darbeliai. ir kaip tau sekėsi taip siuvinėt? Turėjo būt labai sudėtinga g.gif


Siek tiek sunkiau, bet kai ipratau tai visai neblogai sekesi smile.gif
Atsakyti
Labai apsileidau ir jau seniai bebuvau į temutę įlindusi, tai dabar pagaliau prisiruošiau savo paskutinių pusantrų metų darbelius įdėti. blush2.gif
Štai jie:

user posted image

user posted image

Per darbus ir mažylę daugiau laiko nėra, tai tik tiek spėjau padaryti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raksa @ 2011 08 14, 22:12)
Labai apsileidau ir jau seniai bebuvau į temutę įlindusi, tai dabar pagaliau prisiruošiau savo paskutinių pusantrų metų darbelius įdėti. blush2.gif

Gražūs darbai thumbup.gif Mergaitės vardas labai įdomus ax.gif O vestuvinis metrikas man pats pačiausias iš visų matytų - sau tokį esu išsirinkusi wub.gif
Atsakyti
mergaitės,
visųųųųųų darbeliai labai gražūūūūūūūūs wub.gif wub.gif
Atsakyti
raksa grazus tavo darbeliai,bet nedek daugiau tokiu dideliu nuotrauku lotuliukas.gif rolleyes.gif akys pavargsta ziuret i toki dideli lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 rugpjūčio 2011 - 21:51