Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

murkse- na tu ir pavarei biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, as labai ne i tema, bet gal kuri zinote kiek kainuoja Gerose akyse Kaune tokie laikikliai? http://www.erankdarb...ge.php?pID=1122 ir tokios imautes? http://www.erankdarb...ge.php?pID=1121 svarstau ar verta vaziuoti ten ar pirkti internetu smile.gif tik nepykit, kad ne i tema blush2.gif
Atsakyti
seikos merginos \
gal kuri turite programa kur is paveiksliuko padaro schemute labai reikia 4u.gif
mano pastas
sakaviciute.edita@gmail.com
aciu
Atsakyti
na ir pridejot darbeliu!! thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 15:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20  rolleyes.gif

vajej, kiek daug! saunuole, kad tiek kantrybes turejai, atrodo puikiai, ypac, kai visi kartu biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 16:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku

nepaprastai suzavejo wub.gif wub.gif wub.gif sriftas thumbup.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 20, 21:44)
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų

kaip subtilu bigsmile.gif

QUOTE(Villy @ 2011 08 21, 10:36)
Ateinu su mažu  darbeliu  ax.gif Atvirukas  4u.gif

labai dailus 4u.gif


QUOTE(ivetaaa @ 2011 08 21, 22:36)
Noreciau ir as parodyti darbeli savo.

labai mielas metrikas wub.gif


Papildyta:

QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 06:28)
Turėjau darbelio vakar

nukritau doh.gif tiek grozio vienu metu ne mano silpnai sirdziai biggrin.gif wub.gif thumbup.gif bigsmile.gif

QUOTE(murkse @ 2011 08 21, 17:13)
Naujas metrikas. Išsiuvinejus vos ne puse zuikio, supratau, kad kažkas ne taip  biggrin.gif  Tada supratau, kad 2 schemos yra, viena su BS, kita be jo. Galvojau ardyt, bet pagailėjau darbo.  doh.gif  Visas spalvytes pati rinkau, rezultatu patenkinta. biggrin.gif

as taip pat visa diena praieskojau, kol pavyko rasti ta sio zuikio varianta, kurio norejau, net nezinau, kodel butent jis toks uzsleptas doh.gif bet taviskis taip pat grazus thumbup.gif

beje, kaip manote, ar tiktu toks metrikas ir berniukui? nes zuikis tai su suknyte.. bet jeigu ja siuvinet melynai? ar visgi nelabai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 22, 13:07)
Merginos, as labai ne i tema, bet gal kuri zinote kiek kainuoja Gerose akyse Kaune tokie laikikliai? http://www.erankdarb...ge.php?pID=1122 ir tokios imautes? http://www.erankdarb...ge.php?pID=1121 svarstau ar verta vaziuoti ten ar pirkti internetu smile.gif tik nepykit, kad ne i tema blush2.gif



Pad musd Vilniuje Gerose akyse tie laikikliai kainuoja 4,69 mazdaus, o imautes 2,19...

siaip labai patogus dalykas pati turiu tai esu patenkinta kad viskas tvarkingai sudeta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Dovi_ @ 2011 08 22, 14:04)
Pad musd Vilniuje Gerose akyse tie laikikliai kainuoja 4,69 mazdaus, o imautes 2,19...

siaip labai patogus dalykas pati turiu tai esu patenkinta kad viskas tvarkingai sudeta  smile.gif

Kaune turbut tos pacios kainos bus, vadinasi internetu daug pigiau gaunasi... smile.gif as tu imauciu siaip turiu, bet be laikikliu sudejus, su tusinuku pastumdavau ir normaliai, bet kartais nervina, pamaniau kad su laikikliais ir atrodytu tvarkingiau ir man patogiau butu, tik truputi gaila pinigeliu, nes man reiktu bent 16 dezuciu tu laikikliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 05:28)

bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif aš jau be žodžių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 08 22, 11:01)
Zuzanele- pakabukai-super thumbup.gif  gal jau Kaledoms ruosiesi? butu visai fainos smulkios dovaneles kad ir bendradarbiams, simboliskai, ranku darbo! labai faina drinks_cheers.gif

Bus mokinukams dovanų wub.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius mano albumams ir kitiems darbeliams. Įkvepia toliau siuvinėt biggrin.gif
Atsakyti
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..
user posted image
Atsakyti
Murkse, karsta.gif notworthy.gif labai patiko kaip albumus apsiuvai wub.gif

Bianca, skaniai atrodo keksiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 08 22, 18:00)
Remelis - pacios kuryba, spalvos taip pat pacios rinktos  ax.gif Deja, tik nspejau isskalbt ir islygint..


Niam niam keksiukai... skaniai atrodo, rėmelis puikus thumbup.gif .
Atsakyti