Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(siguliukas17 @ 2011 08 21, 21:05)
QUOTE(murkse @ 2011 08 21, 16:13)

Labai grazus thumbup.gif as siandien pagaliau irgi toki pradejau, bet pasirinkau tik su meskinu.

4u.gif krikšto dukrai mama išrinko tokį. Man abu jie thumbup.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 21, 21:16)
Viskas čia taip  thumbup.gif , gerai, kad nieko neardei- puikiai pavyko  4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 08 21, 21:17)
Man tai gražus ir šitas, ir tas su BS. Šis gal net šiltesnis. Spalvytės parinktos puikiai thumbup.gif .

ačiū. drinks_cheers.gif gyvai man jis toks minkštas atrodo, švelnus, šiltas.

QUOTE(ivetaaa @ 2011 08 21, 22:36)
Noreciau ir as parodyti darbeli savo.

2 kartus tokį siūvinėjau. Jei reikėtų 3ią siūvinėt - mielai sutikčiau. Labai jau jis mielas wub.gif
Atsakyti
daugeli metrikiuku turbut butu malonu siuvineti,nes jie dazniausiai buna tokie mieli,minksti,silti.geru emociju uztaisas 4u.gif
iveta,jaukus 4u.gif
Atsakyti
Po savaitės - fotoaparatą gražino biggrin.gif Turėjau darbelio vakar - fotografuot
2 darbeliai realizuoti, vis be vietos buvo. Surado vieta ant nuotraukų albumo.
Natūrali 2jų rudų spalvų oda, gobelenas, madeira siūlai, aida 18
user posted image

Nuotraukų albumas. Dirbtine raudona ir balta oda, natūrali geltona oda, Madeira siūlai, aida 14. Albumas 200 nuotraukų
user posted image

Kol kas tik išsiuvinėtas. Kitą savaitę turėtų jau but ant albumo krykštukei biggrin.gif
user posted image

Pirmas blynas. Dar tobulėt ir tobutėt doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 06:28)
Po savaitės - fotoaparatą gražino  biggrin.gif  Turėjau darbelio vakar - fotografuot


Ne nu čia tai padirbėta ir kada to laiko reikia tiek atrasti?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 22, 07:05)
Ne  nu čia tai padirbėta ir kada to laiko reikia tiek atrasti?

biggrin.gif reikia atostogas turėt
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 07:28)
Po savaitės - fotoaparatą gražino  biggrin.gif  Turėjau darbelio vakar - fotografuot

Jau kad pridėjai nuotraukų, net seilė nutįso bežiūrint... bigsmile.gif rolleyes.gif
Labai gražūs pienės pūkai su karoliukais wub.gif

O ant albumų viską užsiuvi pati? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 04:28)
Po savaitės - fotoaparatą gražino  biggrin.gif  Turėjau darbelio vakar - fotografuot

nu pasaka thumbup.gif o karoliukai kaip graziai vaizda suduoda,saunuole thumbup.gif thumbup.gif labai labai 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele- pakabukai-super thumbup.gif gal jau Kaledoms ruosiesi? butu visai fainos smulkios dovaneles kad ir bendradarbiams, simboliskai, ranku darbo! labai faina drinks_cheers.gif
O Murkses darbeliai ir labai patinka. Pas mane planuose irgi ziedadulkiu feja, bet niekaip neapsisprendziu bandyti ant lino ar ant Aidos smulkios siuvineti? matua rezultatas ir ant Aidos super. tik as gal sviesiai kremine imciau ,kad kiek pasendinta medziaga atrodytu. Na, kai sugalvosiu-pasirodysiu:) dabar metrikiuka siuvineju: teddy hamake:)
Atsakyti
QUOTE(ivetaaa @ 2011 08 21, 23:36)
Noreciau ir as parodyti darbeli savo.


Gražus, švelnus darbelis wub.gif , dailiai išsiuvinėtas, rėmas parinktas taikliai, tik man užkliuvo m raidelė po gimimo datos. Ar jos ten reikia?


QUOTE(murkse @ 2011 08 22, 07:28)
Po savaitės - fotoaparatą gražino  biggrin.gif  Turėjau darbelio vakar - fotografuot
2 darbeliai realizuoti, vis be vietos buvo. Surado vieta ant nuotraukų albumo.
Natūrali 2jų rudų spalvų oda, gobelenas, madeira siūlai, aida 18
Nuotraukų albumas. Dirbtine raudona ir balta oda, natūrali geltona oda, Madeira siūlai, aida 14. Albumas 200 nuotraukų
Kol kas  tik išsiuvinėtas. Kitą savaitę turėtų jau but ant albumo krykštukei  biggrin.gif
Pirmas blynas. Dar tobulėt ir tobutėt  doh.gif


Visi darbeliai puikūs, bet nuotraukų albumai patys pačiausi thumbup.gif . Norėčiau ir aš tokių, gaila siūt nemoku verysad.gif .
Atsakyti
Nu bet merginos ir uzderejo darbeliu, tik paveluok isidet tema i favorites ir ziu jau puse temos biggrin.gif
Visu darbeliai baigti, kitu tik pradeti labai saunus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na,apsireiskiu po ilgo tylejimo.kolkas parodyt neturiu ka-mat darau pora darbeliu,kuriuos galesiu pasirodyt tik juos padovanojus.
visu darbeliai puikus 4u.gif
tik ziedadulkiu feja as vistik siuvineciau ant lino-pati ja turiu ant aidos,jei pamenu gerai-16,bet nesiziuri ji man ant jos ir viskas doh.gif sakiau,padovanosiu kam nors,o sau issiuvinesiu ant lino biggrin.gif
Atsakyti
ivetaaa
necituokite nuotrauku
Atsakyti