Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 13:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20 

Labai fainuciai thumbup.gif uz kantrybe 4u.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 14:30)

labai labai grazu ir nematyta thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Zuzanele, koks grazus dvidesimtukas bigsmile.gif

pirmaargenta, labai subtilus ir "kitoks: metrikiukas thumbup.gif labai patiko sriftas ax.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 14:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui.

Zuzanele- tau tiek 4u.gif , kiek pakabukų.

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 15:30)
rodausi su DMC zuikute-metriku

Meilutė zuikytė wub.gif
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų. Labai norėjau parodyti jau įrėmintą, bet paspartą radau brokuotą, tad šis reikaliukas truputį vėluos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 20, 22:44)
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų. Labai norėjau parodyti jau įrėmintą, bet paspartą radau brokuotą, tad šis reikaliukas truputį vėluos  ax.gif

Koks gražus ir nematytas wub.gif
Papildyta:
Ačiū visoms už gražius žodžius mano pakabukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kiekvienas darytas su meilę, nes žinau kam jie atiteks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 20, 21:44)
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų. 

pritariu, labai gražus ir nematytas
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 20, 11:38)
Grazus darbeliai  wub.gif
cia mano nedidelis procesiukas smile.gif


Na va, jau ryškėja sijonas, gražios spalvos, fėja bus puiki.

QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 12:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif


Vajetau, man tai čia būtų amžiaus projektas. Šaunu, kad pabaigei tokį gražų darbą thumbup.gif


QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 17:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs  matuojamas ax.gif  Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda  blush2.gif


Zuikutė fantastiška ir rėmelis aplink metrikutį gražus.

QUOTE(rasiux- @ 2011 08 20, 22:44)
O aš skubu pasirodyti šviežiai baigtu darbeliu, kuris vargšelis vis buvo užmetamas dėl kitų projektų. Labai norėjau parodyti jau įrėmintą, bet paspartą radau brokuotą, tad šis reikaliukas truputį vėluos  ax.gif


Įdomus ir nematytas namelis. Ši technika berods blackwork vadinasi? Ar ne?
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 16:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20  rolleyes.gif


O jau smulkumas, o jau kruopštumas wub.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 20, 21:34)
Įdomus ir nematytas namelis. Ši technika berods blackwork vadinasi? Ar ne?

Taip tai blackwork. Schemą nusiiūrėjau žurnale "Juodasis siuvinėjimas"- labai niežėjo rankos išbandyti ką nors naujo. Patiko- tad dabar BS jau nebebaisus ir netgi smagus biggrin.gif
Atsakyti
Pirmiausia aciu visoms uz pagyras, mano uzmirstukui, labai didziuojuosi pagaliau ji uzbaigus ax.gif

pirmaargenta man labai patiko metrikas 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 08 20, 22:34)
Vajetau, man tai čia būtų amžiaus projektas. Šaunu, kad pabaigei tokį gražų darbą thumbup.gif

Panasiai taip ir buvo. Tai pirmas mano pradetas darbas buvo, pries tai teko pasiuvineti tik mokykloje, bet labai nedaug. Pamaniau kas cia yra? Viens du ir baigtas bus darbas, o pasirodo ne taip lengva. Aisku pertrauku buvo daug ir ilgu, tuo tarpu spejau dar viena didesni paveiksla issiuvineti ir metrika. Vasaros pradzioj pazadejau mamai, kad iki rudens tikrai uzbaigsiu, tad teko stengtis, nes cia turejo buti jiems dovana jau seniai seniai doh.gif tad ir gavosi mano "Amziaus darbas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Graži zuikytė ir namukas!
Atsakyti
Ačiū už jūsų gražius žodžius mano metrikui 4u.gif
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 20, 18:33)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  koks grožis , čia rinkinuka siuvinėjai??


Siuvinėjau turėdama tik schemą, ne rinkinuką mirksiukas.gif

rasiux- namukas labai gražus, wub.gif
Pas mus namie irgi toks yra - dukra jį siuvinėjo juodais siūlais ir pasiuvo pagalvėlę, man šiek tiek gaila, kad nerėmino, nors gražios pagalvėlės irgi labai smagu. wub.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus nameliui- tai tik antrasis darbas, kuris liks man, visi kiti iškeliavę pas geresnius žmones smile.gif.
Nors žurnale parodytas juodais siūlais, bet man ant gelsvos medžiagos labiau patiko rudais (niežti nagai ką nors vis savaip padaryti biggrin.gif ).
Dabar jau reiks čiupti savo vyriokams šuniukus siuvinėti, o dar vidurinėlis vis kempiniuko pagalvėlės prašo- žodžiu naujų planų krūva smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ateinu su mažu darbeliu ax.gif Atvirukas 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti