Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 16:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20  rolleyes.gif

Tik nuotraukos, tai nelabai pavyko... ax.gif

zuzanele fainuoliai 4u.gif
Atsakyti
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs matuojamas ax.gif Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda blush2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=pirmaargenta,2011 08 20, 16:30]
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV,
be galo grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 06:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs  matuojamas ax.gif  Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda  blush2.gif
user posted image


grazus wub.gif Deja Jav ne tik lb, bet ir data kitaip rasosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 17:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs  matuojamas ax.gif  Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda  blush2.gif

Kokia fainuolė wub.gif Nematytas paveikslėlis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 16:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs  matuojamas ax.gif  Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda  blush2.gif


nepaprastai gražu
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 14:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20  rolleyes.gif


Kokie faini bigsmile.gif

Metrikiukas su zuikute be galo mielas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 16:30)

Koks gražus,toks žaismingas ir labai gyvų spalvų wub.gif


Gaidelis su BS gražiau o French knot tai nelabai ir trūko ax.gif


Doviem Jūsų darbas bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Zuzanele darbeliai thumbup.gif

Greitai ir aš pasirodysiu baigtą vestuvių metriką ax.gif sunkiai einasi,nes juodas linas ir kai oras apniukęs tai nesiuvinėju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 20 rugpjūčio 2011 - 17:25
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 14:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20 

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia gausybė jų

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 15:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs  matuojamas ax.gif  Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda  blush2.gif


wub.gif wub.gif wub.gif koks grožis , čia rinkinuka siuvinėjai??
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 11:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu.

Labai labai wub.gif
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 20, 16:30)
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku

Koks mielas wub.gif
Atsakyti
lasvegiete necituojame nuotrauku !!!

metrikutis isties grazus 4u.gif
Atsakyti
[quote=zuzanele,2011 08 20, 15:13]
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20 rolleyes.gif

Nu tu jajum kokie gražučiai, nelabai įžiūrėjau, bet matosi, kad kruopštųs ir gražūs.


[quote=pirmaargenta,2011 08 20, 16:30]
Prisijungiu priejūsų grožių ir rodausi su DMC zuikute-metriku, kuris keliaus į JAV, todėl svoris ne kg, lbs matuojamas ax.gif Siuvinėta ant švelniai rausvos aidos, bet nuotrauka tikros spalvos neperduoda blush2.gif
[/quote]

Labai smagi zuikutė, tikrai, ir smulki atrodo begalo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 20 rugpjūčio 2011 - 19:48