Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 19, 20:02)
as ziuriu i fona ,o gaidelio ir nemaciau  lotuliukas.gif


Gaidelis kol kas kaip iš multiko "Gaidys ir spalvos", bespalvis. Bet jau greitai greitai aplankys spalvos ir jį bigsmile.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 08 19, 21:49)
siuvineju DIM rinkini ant 18ct kuri buvo rinkinyje. Yra vietu, kur reikia is 3-4 giju siuvineti, viskas ten normaliai sugula  4u.gif O kryzeliu smulkumas suteikia darbui vientisumo. 16ct butu viduriukas tarp 18 ir 14


Aš irgi kažkaip labiau linkstu prie 18, man labai patinka vientisumas.

QUOTE(Laura81r @ 2011 08 19, 23:04)
nu,geras,blondine,ir as ne iskart pagavau,kur cia gaidelis.. biggrin.gif  galvojau kad dar nebaigta siuvineti toj vietoj biggrin.gif  paskui tik supratau,kai isiziurejau  biggrin.gif  labai originalus darbelis.o ka darysi su juo?reminsi ar kur nors ikomponuosi?


Siuvinėju ir galvoju, ką čia aš su juo darysiu, bet kažkaip labiausiai linkstu į tai, kad įsirėminsiu ir pasikabinsiu virtuvėje, nes, tiesą sakant, neturiu nei vieno vienintelio savo siuvinėto darbelio, kurį pasilikus būčiau sau g.gif O man šitas gaidelis toks jaukus...

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 20, 10:38)
Grazus darbeliai  wub.gif

cia mano nedidelis procesiukas smile.gif




Labai puikiai atrodo tos plunksnos, labai gražu man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 20, 10:38)
Grazus darbeliai  wub.gif

cia mano nedidelis procesiukas smile.gif

spalvos įspūdingos 4u.gif
Atsakyti
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 20 rugpjūčio 2011 - 10:51
QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 11:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif


Uploaded with ImageShack.us


Aš tai visada netenku žado pamačius tokios apimties darbus. Labai gražūs spalvų perėjimai ir formos, lyg gėlė, lyg ir ne, lyg liepsnos, fantazija tokia, labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 20, 11:58)
Aš tai visada netenku žado pamačius tokios apimties darbus. Labai gražūs spalvų perėjimai ir formos, lyg gėlė, lyg ir ne, lyg liepsnos, fantazija tokia, labai gražu  4u.gif

Aciu, jo apimtis 36*43cm ant 14 aidos. As taip pat masciau kas cia yra. Ar gele, ar liepsnos, ar lapai rudeniniai kokie, kol pamaciau pavadinima paveikslo lotuliukas.gif Tai "Red Canna", kitaip sakant kanos ziedas is labai labai arti rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu wink.gif

Doviem, darbelis nepakartojamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 12:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif

Žavingas darbas wub.gif Už kantrybę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 rugpjūčio 2011 - 12:20
O aš dabar lėkiau į google pažiūrėti ir prisiminti kaip kanai žydi. Suintrigavo, nes nors ir auga pas mane kanai, bet niekad nespėja pražysti biggrin.gif
Atsakyti
Gintariuxt, thumbup.gif bus grazu bigsmile.gif

doviem, nuostabuuuuuuuuu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 09:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif

labai ispudingass thumbup.gif i toki ziureciau ziureciau ir vis ka nauja pamatytai thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20 rolleyes.gif
user posted image

user posted image

Tik nuotraukos, tai nelabai pavyko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 20, 11:50)
sveikos, norejau pasirodyti su pagaliau baigtu darbu. Jis buvo pamirstas porai metu veliau vel gaivinamas... Visa tai uztruko daugiau nei 3,5 metu blush2.gif nepykit kad darbelis paglamzytas ir neskalbtas, ka tik uzbaigtas ir lankelis nuimtas smile.gif


oho - dydis bigsmile.gif super

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 20, 15:13)
Mano mažyliai biskorniukai- pakabukai telefonui. Dydis 1,5 cm. 18 Aida. Viso 20  rolleyes.gif


kokie fainučiai 4u.gif
Atsakyti