Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 19, 19:28)
Jau kitas rinkinuskas laukia eilėje, bet vat norėjaupasitarti. Rinkinyje pridėta Aida 14, bet man net oir gaidelyje, kur yra ir po 5 siūlus kaip kur siuvinėjama per didelės skylės, labai nepatinka man, kai matosi medžiaga iš po siūlų. Tai sakau, imsiu 16 ar net 18, bet galvoju, ar nebus 18 per tanki, jei irgi pasitaikys po kokius 4 siūlus kryžiukai?  g.gif Bet 16 tai tikrai bus gerai, kaip manot?

labai gražus paveiksliukas.
16 imčiau

atėjo mūza į mano kiemą. Pasiėmiau pabaigti darbelį atidėta prieš 2-3 metus. biggrin.gif
Per TV Kingo filmas bus lotuliukas.gif tai pasaldins mano ardymo vakarą. Šį paveiksliuką buvau atidėjus, nes 2 ženkliukai iš dmc į madeira blogai persiskaičiavo. vietoj šviesios - tamsi spalva gavos doh.gif tikiuosi šį vakarą nuardyt viską kas tą spalvą išsiuvinėta. Beje paveiksliukas per ties metų vienodai mielas ir niekam dovanot jo negaliu. liks man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 19, 20:28)
Čia aš parskubėjau po atostogų ir labai patenkinta pranešu, kad išsiuvinėjau visą gaidelio foną. Kad būtų įdomiau, nufotografavau išsiuvinėtą dar be BS:


as ziuriu i fona ,o gaidelio ir nemaciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 19, 20:56)
atėjo mūza į mano kiemą. Pasiėmiau pabaigti darbelį atidėta prieš 2-3 metus.  biggrin.gif
Per TV Kingo filmas bus  lotuliukas.gif  tai pasaldins mano ardymo vakarą.


Koks darbelis bus jei ne paslaptis?

O aš baigiau pagaliau metriką su meškiukais ant balionų ir pradėjau lotynų šokėjus dukrai ant treniruočių krepšio.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 19, 20:02)
Koks darbelis bus jei ne paslaptis?

O aš baigiau pagaliau metriką su meškiukais ant balionų ir pradėjau lotynų šokėjus dukrai ant treniruočių krepšio.

mažiuką ant greičio radau user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 19, 21:53)
mažiuką ant greičio radau


Čia paukštukas tas, kaip suprantu? Simpatiškas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 19, 19:28)
bet galvoju, ar nebus 18 per tanki, jei irgi pasitaikys po kokius 4 siūlus kryžiukai?  g.gif Bet 16 tai tikrai bus gerai, kaip manot?

siuvineju DIM rinkini ant 18ct kuri buvo rinkinyje. Yra vietu, kur reikia is 3-4 giju siuvineti, viskas ten normaliai sugula 4u.gif O kryzeliu smulkumas suteikia darbui vientisumo. 16ct butu viduriukas tarp 18 ir 14
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 08 19, 16:41)
Pagaliau ir as galiu pasirodyti su pakolkas didziausiu savo siuviniu  wub.gif

Edvardas is 'Saulelydzio'  wub.gif  wub.gif



Ispudingai atrodo... 4u.gif
cia ant juodos medziagos siuvineta? aidos?

ar kuri esate pirkusi lino is linonamai.lt? ziuriu ten siuntimas 15ltir daugokai reikia pirkti...
ir dar klausimas: kuom skiriasi linas nuo evenveave medziagytes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 19 rugpjūčio 2011 - 22:21
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 19, 18:02)
as ziuriu i fona ,o gaidelio ir nemaciau  lotuliukas.gif

nu,geras,blondine,ir as ne iskart pagavau,kur cia gaidelis.. biggrin.gif galvojau kad dar nebaigta siuvineti toj vietoj biggrin.gif paskui tik supratau,kai isiziurejau biggrin.gif labai originalus darbelis.o ka darysi su juo?reminsi ar kur nors ikomponuosi?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 19, 21:50)
Ispudingai atrodo... 4u.gif
cia ant juodos medziagos siuvineta? aidos?



Taip ant juodos aidos.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 19, 21:50)

ar kuri esate pirkusi lino is linonamai.lt?  ziuriu ten siuntimas 15ltir daugokai reikia pirkti...
ir dar klausimas: kuom skiriasi linas nuo evenveave medziagytes blush2.gif

dėl lino namų ,nežinau,nesu ten pirkusi ,visas medžiagas perku internetu kitur,kur siuntimas virš 100Lt nemokamas,laukiu kol prireiks didesnio kiekio ,tada užsakinėju ir nereikia mokėti už siuntimą
o dėl to kuo skiriasi medžiagos ,tai linas yra linas ,o ewas yra medvilnė,arba medvilnė su viskoze drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
ar kuri esate pirkusi lino is linonamai.lt?  ziuriu ten siuntimas 15ltir daugokai reikia pirkti...
ir dar klausimas: kuom skiriasi linas nuo evenveave medziagytes


as perku klp is ''lino namu'',vaziuoju ir perku,uzsisakiusi nesu.

Atsakyti
Grazus darbeliai wub.gif

cia mano nedidelis procesiukas smile.gif

user posted image
Atsakyti