Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 08 17, 11:29)
man irgi nerodo knygutės verysad.gif
nors tobulėti visada ir visoms yra kur, bet šiaip atrodo labai gražiai 4u.gif  ir paveiksliukas labai patiko thumbup.gif

Ačiū visoms už gražius žodžius mano žmogelėliui 4u.gif Jei nerodo nuotraukos, tai žiūrėkit per parašą mano albume.
O dėl tobulumo- tai iki jo dar kokia 100 knygelių turbūt reikėtų padaryt, kad jį pasiekti. Ši - pirmoji, dariau be jokių nuorodų, kaip pati daugmaž įsivaizdavau. Kai kitą darysiu jau žinosiu kur klydau. Bet darysiu būtinai pioneer.gif biggrin.gif
Pagaliau pabaigiau savo blacstitch namelį- ryt parodysiu jau įrėmintą.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 17, 20:19)
gal jau pusdienį ieškau, ką toliau siuvinėti nu ir niekas neprilimpa, randu gražių paveiksliukų, nu bet jie tik tiesiog gražūs, bet nė vienas neužkerėjo kad labai labai norėčiau jį siuvinėt g.gif  ar ir jum taip būna? ax.gif

As jau gal menesi nieko nesiuvineju blush2.gif Kazko noriu, bet niekaip nerandu, kas uzkabintu verysad.gif O jei randu, tai schemu nera verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal zinot kokia dmc spalva pagal kodus artimiausia ecru? nes sitos neturiu,noriu pritaikyt kazka is turimu g.gif
Atsakyti
O aš, mergaitės, tai labai įtemptai siuvinėju rolleyes.gif Netrukus pasirodysiu su vienu darbu- tiksliau su 20 biskorninių pakabukų telefonams. Beliko tik du susiūt. Manau ryt foto įkelsiu rolleyes.gif Ir dar baigiu siuvinėt tris merginas. Gavau schemas iš vienos rusaitės. Bus ant krepšelių užsiūti. Bet galutinį variantą parodysiu mėnesio gale. Turiu suspėt padaryt dukrai gimtadienio proga. (Siuvinėju tik tada, kai jos namie nebūna, tai ilgokai tempiasi darbas rolleyes.gif ) Tenka pasimokyti prisiūt gražiai karoliukus, nes jie ten yra. Vėl naujas potyris siuvinėjime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 14:15)
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį. Tikiuosi Dvi labai nesupeiks  ax.gif ji siuvinėjo tokias raideles originale nurodytais siūliukais, o aš keičiau spalvas, siūlus, karoliukus. Žodžiu šviesinau darbelį ir bandžiau stipriai sumažinti savikainą. blush2.gif

Kodėl turėtų supeikti? Gražių darbų aš niekuomet nepeikiu. 4u.gif Palyginimui kitą savaitą galėsiu parodyti tą patį darbą originaliomis medžiagomis. Aš lygiai tą pačią raidę turiu išsiuvinėjusi, bat dabar atostotogose, tai stovi net neskalbta, nelyginta ir ant kartono netempta. Grįšiu po atostogų, patvarkysiu ir parodysiu.
Atsakyti
Labas rytas,

Va jau pabaigiau, tik neskalbtas ir nerėmintas, nežinau ar šriftas patinka g.gif
user posted image
Atsakyti
labai mielas ir neatsibodes metrikiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 19, 07:15)
Labas rytas,

Va jau pabaigiau, tik neskalbtas ir nerėmintas, nežinau ar šriftas patinka g.gif


man asmeniškai šriftas patinka. paplaukęs toks, jūros temą pabaigia. Labai mielas metrikas
Atsakyti
sveikos, gal galit man žioplai paaiškinti, kaip įkelti nuotrauką į žinutę? kad nereiktų prieš tai kelti į internetą... norėčiau ir aš savo darbelius pasirodyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 19, 08:15)
Labas rytas,

Va jau pabaigiau, tik neskalbtas ir nerėmintas, nežinau ar šriftas patinka g.gif


Simpatiškas metrikiukas wub.gif ir šriftas mano nuomone labai tinka, atkartoja jūros temą.
Atsakyti
Ačiū visoms už nuomones smile.gif Nešiu rėminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 19, 08:15)
Labas rytas,

Va jau pabaigiau, tik neskalbtas ir nerėmintas, nežinau ar šriftas patinka g.gif

Gražu...
Man tik norisi tarpelio tarp vardo Augustas ir gimimo datos, nes susilieja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2011 - 09:57