Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

na teis laikas, ka nors su tom uzuolaidom sugalvosiu:)
p.s. kazkas klause del uzuolaidu krastelio standumo; tai mano viena pazistama, kuri uzuolaidas siuvo sake, kad visokiem krastam pastandint, ir kad bangos grazios gautusi ir t.t. siuvaman plonutis poroloniukas.

o dabar dar viena issuki susigalvojau - nusidazem mes savo sienas, graziai lygiai, bet man pradejo kirbet mintis, kad reik jas padekoruot kazkaip panasiai (tik as noreciau baltai; cia tik idejai perteikti): http://www.trendhome...Ideas-Image.jpg
t.y. pasinaudoti ideja igyvendinta apatineje sienos dalyje.

Gal kas turit supratima, kaip ten daroma? ten medines juosteles? na bet jos gi sunkios, tai kaip tvirtint? g.gif o gal yra kokio labai kieto putplascio, kuri tiesiog paklijuoti galima?
na tai jei kam kils minciu but labai malonu isgirsti thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 17, 08:57)
Gal kas turit supratima, kaip ten daroma? ten medines juosteles? na bet jos gi sunkios, tai kaip tvirtint? g.gif  o gal yra kokio labai kieto putplascio, kuri tiesiog paklijuoti galima?
na tai jei kam kils minciu but labai malonu isgirsti thumbup.gif

Amerikoj kiek tokiu maciau, tai jie is medzio. O pas mus senukuose, ermitaze yra tokiu detaliu, tai supjaustai kaip nori, nudazai ir klijuot. Dar buna prisaudo vinukais be tu galvuciu, bet cia jau specialus sautuvas buna lyg tam.
Amerikoj ir palubese jie deda medinius apvadus.
Atsakyti
As tai turbut busiu irgi prie ryzuju - nededam mes kolkas jokiu lubiniu apvadu, mano dabar svajonese uzuolaidos, kurios ojjj kiek kainuoja doh.gif
Parodau savo tuscia svetaine, su dideliais vitrininiais langais, dar planuojama baltas staliukas ir balta indauja.
user posted image
Kaip manot, ar tiktu cia tik naktines sunkios pilko atspalvio uzuolaidos? Pradzioje galvojau del ir lengvutes dienines, bet kiek ziuriu interjero pvz, tiek pagrinde tik portjeras matau g.gif Buciau dekinga uz jusu patarimus 4u.gif
Atsakyti
Noreciau sofai pasikeisti kojeles. Gal kas matete kur yra mediniu, tekintu, tipo senoviniu. Einu ir pati ieskoti internete, bet jei kuri zinote, tai buciau dekinga uz nuoroda.
Atsakyti
Cobre, Gritijoj jie turi drozinetu baldu detaliu, uzmesk aki www.gritija.lt.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 17, 10:02)
Noreciau sofai pasikeisti kojeles. Gal kas matete kur yra mediniu,  tekintu, tipo senoviniu. Einu ir pati ieskoti internete, bet jei kuri zinote, tai buciau dekinga uz nuoroda.

as kai lova Leksimoj uzsakinejau, tai rinkausi medines kojeles is kazkokio katalogo (tiksliau lapo, nes ten tik apie 20 variantu buvo)..bet supratau, kad jie is kazkur kitur tas kojeles ima, ar tik ne is Gritijos g.gif buvo tam lape visai idomiu tekintu formu..
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 17, 05:57)
p.s. kazkas klause del uzuolaidu krastelio standumo; tai mano viena pazistama, kuri uzuolaidas siuvo sake, kad visokiem krastam pastandint, ir kad bangos grazios gautusi ir t.t. siuvaman plonutis poroloniukas.


gal ir variantas g.gif dėkui, reikės apsvarstyti biggrin.gif
Atsakyti
Gritija ir ziuriu, nes ten lyg ir buvau maciusi kazkada, tik va greituteliai tai nerandu g.gif Akla visai. Einu dar karta atidziai perziuresiu.

Radau doh.gif
Papildyta:
Radau ir tuo paciu nieko neradau ten. Reikia gal tiesiai pas juos nuvaziuoti, nes internete tai nieko gero nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 17 rugpjūčio 2011 - 09:33
Ar matei sita? http://www.gritija.l...produktas/1849/ Pati is saves sita koja visai nieko...
Atsakyti
QUOTE(viesnia @ 2011 08 17, 11:53)
Ar matei sita? http://www.gritija.l...produktas/1849/ Pati is saves sita koja visai nieko...

Maciau. Taip, nieko, bet noriu kitko, man cia per mandrai, netiktu prie sofos smile.gif Aciu uz rupesti 4u.gif

Pikciausia, kad tikrai maciusi dar tu ruosiniu kazkur, bet nepamenu kur doh.gif Reiks siandien nuvaziuoti apsiziureti, gal vietoje didesnis pasirinkimas.
Atsakyti
Cobre,tikrai vaziuok y vieta,yra kojeliu,pati jas ziurinejau.
RK mano tokie pat lubu apvadai,juos uzdaze baltai,lubu dazais,sienos mano kremines(leisciau gyvai paziureti,ale kur tau iki Mares rolleyes.gif )
Papildyta:
Gritija turi kontaktus zmogelio,kuris tau bet kokias kojytes padarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 17, 12:11)
Cobre,tikrai vaziuok y vieta,yra kojeliu,pati jas ziurinejau.
Gritija turi kontaktus zmogelio,kuris tau bet kokias kojytes padarys biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti