Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Drua @ 2011 08 16, 13:01)
Rytine Kava, primink, prašau, kokia spalva dažėte kambarius  4u.gif niekur nerandu kur užsirašiau  doh.gif  blush2.gif

O dėl plintusų - aš ištikima klasikiniams baltos spalvos plintusams  wub.gif Tačiau jie neatsiejami mano akimis nuo baltų durų. Todėl jūsų atveju žiūrėčiau, kad nepasidarytų mirgu marga - lubų plintusai vienokie, grindininiai kitokie, o apvadai aplink duris dar kažkokie. Pritariu mamaiSandrai, kad reiktų paieškoti vienodo sprendimo visiems namams.

Tiesa grindis kiek pamenu pirkote iš parketas.lt. Ar lengvai susidėjo? Jūsų grynas masyvas ar dvisluoksnės parketlentės?

Spalvos koda vakare parasysiu.
Norejau as duru baltu, bet MB jos nepatinka. O dabar, gerai sakai, jau linkstu link mirgu margu doh.gif .
Ir kaip apsisprest verysad.gif .......................

Papildyta:
Ai, o grindys, taip, is parketas.lt. Dvisluoksnes lentos cia, dejosi nesunkiai, kaip supratau, 50 kvadratu per 2 dienas, tik antra diena uosvis padejo, uztepinejo klijus ant lentu.
Atsakyti
Rytine Kava, pas mane labai panasi situacija: alyvuotas azuolas (tik kitas atspalvis), beveik baltos plyteles, tamsiai rudos durys (bet tik pirmame aukste ir dvejos, tai isgyvensiu, kaip nors), balti lubu apvadai, tokios pat spalvos laiptai, kaip ir grindys (va cia jau gal kitaip nei pas tave), ir medines aliejuotos palanges. Plintusu variantai manau tik trys galimi, protingi ir kazkiek derantys tarpusavyje: tokie pat, kaip grindys, balti, sienu spalvos. Dar daro pagal duris, bet man tai netiko, nes durys nedominuoja niekur, apacioje jos tik atskiria tambura, ir kitos i vonia-tualeta. Durys i akis nerenta. Jei derinciau plintusus prie duru, tai jie deretu tik tambure ir koridoriuje, visur kitur butu absoliuciai ne i tema. Jei dazyciau sienu spalva, tai jie tiktu visur, tik va prieziura ju butu sudetinga, kam man tos papildomos problemos. Balti plintusai, tai tarsi ir nesipjautu su niekuo per daug, bet kadangi kaip ir nederetu prie nieko, tai tarsi dar vienas atskiras elementas. Atmesta. O stai mediniai pas mane dera visur: tambure yra medine aliejuota palange, toliau pereinam i koridoriu, o ten medines pakopos, virtuveje - aliejuota palange, svetaineje, kuri pas mane tarsi is dvieju daliu, yra medines grindys, medines palanges. Plius antrame aukste irgi tokie plintusai tiks ir prie dukros kambaryje esancios didziules zemos palanges, prie visu duru, kurios cia tikrai matomos labai, ir tiks prie laiptu. Tai darysiu ir kuklius nedidelius, bet ir ne per smulkius medinius alyvuotus plintusus. Bent jau prie visko deres. O man atrodo geriau derantys, nei labai patinkantys, issiskiriantys, gal net grazus, bet is konteksto issokantys plintusai. Prie tekstiles patarciau vistik nederinti plintusu, nemanau, kad tai geras sprendimas butu. Nesakau, kad ir mano super geras, ar grazus, bet tiesiog bent jau deres visame name.
Gal padejau.
Labai patiko grindys ir kilimas. Tik mano manymu jis per lengvas siame interjere. Ne tai, kad spalviskai netinka, bet tiesiog per lengvas, na, gal supras cia kas nors, ka noriu pasakyti. Aisku, jei jau grazu ir numatytas jis cia, tai nieko ir nepakeis ta mano pastaba, bet jei turite koki dar tamsesni, ar gal storesni atsargoje, tai visai vertetu isbandyti ir kita varianta.
Atsakyti
Cobre, kaip supratau is kitu merginu komplimentu tavo namams, esi juos kazkada rodzius senu senovej..matyt, kol as dar remonto nebuvau pradejus g.gif biggrin.gif jauciu, jau be sansu dabar pamatyt viena kita vaizdeli? ax.gif

ir dar klausimas..ar tie lubu apvadai yra mirtinas klasikinio interjero atributas? jei tarkim pas mane ju nebus, tai jau as ryza? g.gif biggrin.gif na mes kazkaip apie juos labai nemastem, be to nenoriu lysno dulkiu surinkejo.. o ir pinigai papildomi, ko ir taip kitiems svarbiems dalykams neuzteko doh.gif bet man grazu, gal sakau ant pensijos priklijuosiu ar prikalsiu (nezinau ka ten su jais reik daryt).. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkas: 16 rugpjūčio 2011 - 12:54
RK, dar del plintusu:
galimas variantas det tamsiai beicuotus plintusus nulakuotus permatomu pieno sp. laku, esu macius toki varianta, tai skaplviskai gaunasi kaip ir medzio sp. bet ir ne labai tamsus ir ne balti.
Tokiu atveju tada ir laiptu baliustradas tokios pat sp. reiktu det, manau tavo namukyje dailiai atrodytu.
O jei desi plintusus grindu sp., laiptu baliustradas baltos sp. tai jau atrodys biski kish mish g.gif
Tada jau ir baliustradas grindu sp. daryk, kad vientisuma islaikyt.
Atsakyti
Sveikutės,
Aš retai randu laiko atrašyti, bet paskaitinėju kaip sekasi visoms įsirenginėjančioms.
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 16, 11:47)
Laikinais laikyčiau visus dekorus, kuriuos galima (kardinaliai) pakeisti greitai ir nesunkiai. Apie finansinę išraišką nekalbu 4u.gif

Aš taip pat pritariu drinks_cheers.gif kasiopėjai viskas turi būti harmoninga. T.y. plintusai tos pačios spalvos kaip grindys, kad per daug neerzintu akių spalvų margumas.


Galvojau dėl savo virtuvės sienų spalvos daryti tamsia molio (plytinę) bet virtuvė šiaurės rytuose, tad bus per tamsu. Tiksliau atmečiau, kai pamačiau realiai kaip atrodys, nenoriu ir baltų sienų, bei šviesiai ružavų. Gal kas dažėt vos vos gelsva spalva? Palei darbastalį dėčiau tada geltonas plyteles (kad ir ryškiai geltonas). Kokios spalvos spalvos tada grindų plytelės turėtų būti? doh.gif Pasimečiau jau.


QUOTE(Cobre @ 2011 08 16, 13:22)
balti lubu apvadai, tokios pat spalvos laiptai, kaip ir grindys (va cia jau gal kitaip nei pas tave), ir medines aliejuotos palanges.

Norėčiau Jūsų iš patirties paklausti : MB nori daryti baltus laiptus, kurie eis iš svetainės į miegamuosius ar lengva juos prižiūrėti ir kokios tada svetainės grindys turi būti? Nežinau, bet man visai nesinori svetainėje baltų grindų daryti.
Atsakyti
Sveikos,

na ir pas mane jau svente - katik labai malonus jaunuolis man atveze siokiu tokiu daikteliu:)

taigi dabar turiu - is cia http://www.mielaseniena.lt/komodos/ Komoda- 15SPI5 ir dvi spinteles esancias prie jos ir dar viena spintute likusia nuo komplekto.

Tai dabar turesiu ka siek tiek paslifuoti tongue.gif

ir dar - kartais buna, kad ima zmogus ir taaaaaaaip nustebina, kad nebezinau kur detis.
Planuoju gi kada nors gyvenime aptureti uzuolaidas. Tai buvom su mano konservatyviuoju MB sumaste kad pakabinsim tokias graziai neutralias (gelsvokos, gal kiek su rasteliu, ar su kokia apsiuta juostele pagal vyraujanti kambario spalos tona), parisim grazia virvele ir bus saunumelis. Nu tipo - http://www.domuslumi...zuolaidos14.jpg ar http://www.dekorostu.../klasikine2.jpg

bet emiau ir parodziau as stai ka:
http://www.zoffany.c...l/chantemerle/7
http://www.zoffany.c...l/frangipani/1/
http://www.zoffany.c...ve-prints-iii/5

na ir panasiam stiliuke wub.gif

ir MB man sake "ei, taigi labai grazu! toks isskirtinis, elegantiskas, prabangus ir kartu visiskai nefanaberiskas vaizdelis! o gal nori kazko panasaus?". Nu man taip sirdis i kulnus ir nusirito doh.gif visu pirma, nesitikejau, kad MB savo namie kada nors nores kazko tokio, o antra - taigi kiek cia juodo ir sunkaus DARBO visa tai sugalvoti, suieskoti (nes zoffany mes tiesiog neipirksime blush2.gif ), suderinti su baldais, pagalvelem ir t.t., kuriu dar nera doh.gif

nu bet svajoti dabar galiu iki beprotybes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 16 rugpjūčio 2011 - 13:16
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 16, 14:02)
RK, dar del plintusu:
O jei desi plintusus grindu sp., laiptu baliustradas baltos sp. tai jau atrodys biski kish mish  g.gif
Tada jau ir baliustradas grindu sp. daryk, kad vientisuma islaikyt.

drinks_cheers.gif ir plintusus ir baliustradas vienodas, bet vis tik balta čia bus netinkama.
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 08 16, 14:52)
Cobre, kaip supratau is kitu merginu komplimentu tavo namams, esi juos kazkada rodzius senu senovej..matyt, kol as dar remonto nebuvau pradejus g.gif  biggrin.gif jauciu, jau be sansu dabar pamatyt viena kita vaizdeli? ax.gif

ir dar klausimas..ar tie lubu apvadai yra mirtinas klasikinio interjero atributas? jei tarkim pas mane ju nebus, tai jau as ryza? g.gif  biggrin.gif na mes kazkaip apie juos labai nemastem, be to nenoriu lysno dulkiu surinkejo.. o ir pinigai papildomi, ko ir taip kitiems svarbiems dalykams neuzteko doh.gif bet man grazu, gal sakau ant pensijos priklijuosiu ar prikalsiu (nezinau ka ten su jais reik daryt).. ax.gif


Jei tai nera nu spirganciai reikalingas daiktas, tai tu ju ir nedek. Sutaupysi ant kokio kito grazaus reikalo.

Kvietkai, mano nuotraukos tikrai kazkur yra, Jei labai jau rupi, tai paieskok. Bet patikek, nera ten del ko spygauti is grozio, Bent jau as su mielu noru daug ka perdaryciau. Bet pirmiau dar reiktu pabaigti aplamai isirengineti biggrin.gif Kai turesiu kokiu naujienu, tai imesiu, negi gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 16, 11:14)
Sveikos,

na ir pas mane jau svente - katik labai malonus jaunuolis man atveze siokiu tokiu daikteliu:)

taigi dabar turiu - is cia http://www.mielaseniena.lt/komodos/ Komoda- 15SPI5 ir dvi spinteles esancias prie jos ir dar viena spintute likusia nuo komplekto.


Sveikinu su švente. Labai malonus jausmas smile.gif
Aš į šios dienos traukinį nespėjau, bet irgi laukiu šio bei to ("krėsliukų" 20KF5). Ne visai klasika, bet... rolleyes.gif

O užuolaidos labai ELEGANTIŠKOS. Kartais pagalvoju apie tokias, bet niekaip neprisiruošiu iki užuolaidų salono, kad pažiūrėti, kaip techniškai siuvamas toks viršus (kokia juostelė ir kokiame aukštyje siuvama, kad užuolaidos kabliukų nesimatytų, o užolaidos kraštas gražiai, stačiai kiltų į viršų ir uždengtų karnizą). Gal kas internete susidūrėte su būtent tokio krašto siuvimo instrukcija? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 16 rugpjūčio 2011 - 13:33
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 16, 15:02)
RK, dar del plintusu:
galimas variantas det tamsiai beicuotus plintusus nulakuotus permatomu pieno sp. laku, esu macius toki varianta, tai skaplviskai gaunasi kaip ir medzio sp. bet ir ne labai tamsus ir ne balti.
Tokiu atveju tada ir laiptu baliustradas tokios pat sp. reiktu det, manau tavo namukyje dailiai atrodytu.
O jei desi plintusus grindu sp., laiptu baliustradas baltos sp. tai jau atrodys biski kish mish  g.gif
Tada jau ir baliustradas grindu sp. daryk, kad vientisuma islaikyt.


Na taip, svarbiausia vientisumas juk kazkoks, derejimas. As nurodziau savo varianta. O pas RK, tai neisivaizduoju net, kaip ten viskas yra. Aplamai, kur tos medines grindys? tik svetaineje o kitur plyteles ar kaip? nes jei taip, tada tikrai netinka deti tokiu plintusu.
O prie duru netinka derinti? nes jei durys visame pirmame aukste ir jos matomos yra, na ta prasme, kad krenta i akis (kaip sakiau, tai pas men derinti prie duru, tai butu ne i tema, bet va antrame aukste, kur ju daug, tada net labai tinka), tada gal prie ju derinti. O jei dar durys susisaukia su laiptais, tada tikrai verta pagalvoti apie toki varianta.
Kiek pamenu, tai RK norejo ir arka po laiptais kazkaip apdirbti, tik va nepanu kaip, ir nepanu, ar nepersigalvojo g.gif

Lekiu darban, jei pridariau klaidu, tai jau nebetaisysiu, persiprasau is anksto, skubu labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 16, 11:01)
Beje, kaip ir užuolaidų karnizus dizaineriai siūlo kabinti sienų spalvos, kad jų spalva neatitrauktų dėmesio nuo kitų dekoro elementų  mirksiukas.gif


Ne visai tiesa schmoll.gif
Jei kalba eina apie matomus sieninius metalinius ar medinius karnyzus - jie tikrai gali buti aiskiai matomi/specialiai isreiksti ir derinami su kitais patalpos dekoro elementais: metalinemis baldu detalemis, sviestuvais, paveikslu remais, stalinemis/sieninemis lempomis, zvakidemis ir t.t.
Zinoma, jie gali buti ir neakcentuoti, jei yra toks uzmanymas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(Dipsis @ 2011 08 16, 12:06)
man kazkaip atrodo plintusai pagal grindu spalva dedasi smile.gif


Taip, jei jie zemi, nes budami auksti "suvalgo" sienos auksti ir labiau taikomi nedidelio ploto butuose su zemomis lubomis.
Liaudiskai tariant - lietuviskas standartas smile.gif
Jei yra tikslas padidinti patalpos grindu plota, tada plintusas gali buti auktas, kaip kad sioje foto - atrodo, kad grindys yra tamsios, o is tiesu tamsus aukstas plintusas ant sienu smile.gif
user posted image

Rytine kava - grazus kambarys, viskas spalviskai dera, bet kadangi baldai pakankamai sunkus, sekcija frezuota, tai ir paciai patalpai (sienoms /luboms) reiktu to sunkumo - tiek placiu plintusu, tiek ir lubu apvadu.
Aisku visa tai gyvi pinigai doh.gif
Kadangi kambario plotas didelis (grindu daug), tai medinius iskart atmesciau, nes grindu plotas dar padidetu, grindys "uzliptu" ant sienu ir sios susiauretu. Panasiai gali buti ir su ryskiais baltais apvadais.
Pirma uzdekit placius baltus (juos vistiek reiks dazyti), ivertinkit rezultata, ir jei bus per rysku - nudazysite sienos spalva arba vos sviesesne mirksiukas.gif

Man labai truksta lubu apvadu unsure.gif
Viena (vidutinio platumo) deciau kampe, kita (visai siaurute juostele) tiesiai ant lubu. Lubu tarpa tarp ju dazyciau sienos spalva.
Taip sienos taps aukstesnes, grakstesnes, o didelis ir "liudnas" lubu plotas sumazes ir pagrazes smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

P.S. Duru spalvos nebutina labai paisyti - tiek baltas, tiek sienu spalvu apvadas gali ireminti ir tamsias duris:
user posted image

Plintusai yra SIENOS DALIS, tai puosnus/dekoratyvus sienos elementas, o ne grindu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 16 rugpjūčio 2011 - 13:48
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 16, 14:14)
Planuoju gi kada nors gyvenime aptureti uzuolaidas. Tai buvom su mano konservatyviuoju MB sumaste kad pakabinsim tokias graziai neutralias (gelsvokos, gal kiek su rasteliu, ar su kokia apsiuta juostele pagal vyraujanti kambario spalos tona), parisim grazia virvele ir bus saunumelis. na ir panasiam stiliuke wub.gif

ir MB man sake "ei, taigi labai grazu! toks isskirtinis, elegantiskas, prabangus ir kartu visiskai nefanaberiskas vaizdelis! o gal nori kazko panasaus?".(nes zoffany mes tiesiog neipirksime blush2.gif ), suderinti su baldais, pagalvelem ir t.t., kuriu dar nera doh.gif

nu bet svajoti dabar galiu iki beprotybes biggrin.gif

Pas mus panašiai buvo kai įrenginėjom seną namą. Aš nupirkau pirmąjį variantą miegamui, o grįžus po atostogų virtuvėje radau pakeistas MB į antrąjį variantą.
Pasirodo, nedaug jos ir kainavo, rado sendaikčiuose, netyčia, už 6lt nupirko. Kartai atrodo vyriškių ne toks ir prastas skonis.
Kol yra kitų išlaidų, paieškokite ir Jus užuolaidų mažuosiuose lobinuose, bent laikynam grožiui.
Išties metro kaina prasideda nuo 150 lt už metrą, gal kas radote pigiau?
Mano atveju svetainėje yra keturi langai tad suma susidarys pakankamai solydi, o ir mažuose lobynuose net aštuonias venodas surasti bus sunku.
Atsakyti