Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 07:05)
Galvoju gal plintusus ne baltus, o kreminius g.gif , prie kilimo.


Mano galva, pagrindinius elementus reikėtų derinti su pagrindiniais, o ne laikinais papuošimais, t.y. apvadus su sienų/durų/grindų, o ne kilimo ar vazų spalva. Bet čia tik mano nuomonė ax.gif

Beje, kaip ir užuolaidų karnizus dizaineriais siūlo kabinti sienų spalvos, kad jų spalva neatitrauktų dėmesio nuo kitų dekoro elementų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 10:05)
Galvoju gal plintusus ne baltus, o kreminius g.gif , prie kilimo. Dar uzuolaidos naktines turetu but kremines su kazkuo marga, prie kilimo. Ir zidinio apdaila tada kremine (jis foto po kaire, nesimato), nors MB sako azuolo spalvos ir zidinio apdaila ir plintusus.
Dar apvadai palei lubas bus balti.
Issakykit prasau savo nuomone  4u.gif


dekit plintusus tokius kokie visame name tiktu.
o kokios sp. durys bus?

as vis tik balsuoju uz baltus arba kreminius (tiksliau baltos pieno sp., o ne akinanciai baltus)
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 16, 11:01)
Mano galva, pagrindinius elementus reikėtų derinti su pagrindiniais, o ne laikinais papuošimais, t.y. apvadus su sienų/durų/grindų, o ne kilimo ar vazų spalva. Bet čia tik mano nuomonė  ax.gif

Beje, kaip ir užuolaidų karnizus dizaineriais siūlo kabinti sienų spalvos, kad jų spalva neatitrauktų dėmesio nuo kitų dekoro elementų  mirksiukas.gif

O kas yra laikini papuosimai? Kilimas ir uzuolaidos man kazkaip ilgalaikiai papuosimai, nes kainuoja tikrai daug.
Del karnyzu spalvos dar reiks sukt galva ir koki sviestuva kabint ateity. Gal ir tuos ir tuos kreminius...
Galima nukvakt, kiek reikia viska suderint visame name biggrin.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 16, 11:14)
dekit plintusus tokius kokie visame name tiktu.
o kokios sp. durys bus?

as vis tik balsuoju uz baltus arba kreminius (tiksliau baltos pieno sp., o ne akinanciai baltus)

Durys kedro medzio, vos vos i raudonuma.
Jei plintusus kreminius, tai ir laiptu pagaliukus reiktu ne baltus, o kreminius gal g.gif
(kada taviskis iki musu atvaziuos g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 08:34)
O kas yra laikini papuosimai? Kilimas ir uzuolaidos man kazkaip ilgalaikiai papuosimai, nes kainuoja tikrai daug. 


Laikinais laikyčiau visus dekorus, kuriuos galima (kardinaliai) pakeisti greitai ir nesunkiai. Apie finansinę išraišką nekalbu 4u.gif
Atsakyti
Rytine Kava 10, o virtuvę tau jau pabaigė?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 16, 11:47)
Laikinais laikyčiau visus dekorus, kuriuos galima (kardinaliai) pakeisti greitai ir nesunkiai. Apie finansinę išraišką nekalbu 4u.gif

Greitai ir nesunkiai galima pakeisti viska, bet manau dauguma moka tukstanciais uz uzuolaidas, kilimus, sofas ir tai pasidaro nebe taip jau ir laikina, todel skaitau, kad yra normalu atsizvelgti i kilimo spalva, tai juk ne vaza ir ne pagalvele ...
Ir manau finansine israiska irgi daug ka lemia, net labai daug ka. Nuo tu slamanciu daugiausiai ir priklauso kaip tie musu namai atrodys.
Papildyta:
QUOTE(kaubojey @ 2011 08 16, 11:47)
Rytine Kava 10, o virtuvę tau jau pabaigė?

Spinteles kaip ir baige, tik kelias dureles reik perdaryt. Salos dar laukiam. Vakar norejau keleta kampu nufotkint, bet MB vietoj salos pastate sofa, tai ner vaizdo biggrin.gif
Atsakyti
man kazkaip atrodo plintusai pagal grindu spalva dedasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 08:56)
Greitai ir nesunkiai galima pakeisti viska, bet manau dauguma moka tukstanciais uz uzuolaidas, kilimus, sofas ir tai pasidaro nebe taip jau ir laikina, todel skaitau, kad yra normalu atsizvelgti i kilimo spalva, tai juk ne vaza ir ne pagalvele ...


Mano patarimas buvo iš klasikos srities (analogas klasikinėje aprangoje - rankinė turi derėti su bateliais, o ne nagų laku). Vadovautis ar ne - jūsų valia, nes namai yra jūsų, o ne mano 4u.gif

beje, apie tūkstančių investavimą į užuolaidas ir baldus turiu savo nuomonę, bet čia ne ginčų tema mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 08:34)
Galima nukvakt, kiek reikia viska suderint visame name  biggrin.gif


Kad nenukvakti, buvo geras mamosSandros patarimas - laikytis vienodų spalvų visame name thumbup.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Rytine laukiu tavo virtuveles nuotraku ax.gif




Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 16, 12:08)
beje, apie tūkstančių investavimą į užuolaidas ir baldus turiu savo nuomonę, bet čia ne ginčų tema   mirksiukas.gif

Papildyta:
Kad nenukvakti, buvo geras mamosSandros patarimas - laikytis vienodų spalvų visame name  thumbup.gif

Cia turbut butu is tos serijos, kad galima kazka graziau pasidaryt nusipirkus padeveto, nebrangaus nei labai brangaus ir netinkancio ar be skonio?

Ziurint iki kokio lygio laikytis vienodu spalvu name? Pas mus puse namo isdazyta ta spalva kaip didziajam kambary, bet vat baldu spalva visur skiriasi. Tai nuo tu baldu spalvos ir priklauso daug kitu detaliu tuose kambariuose.
O siaip, aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 16, 09:28)
Ziurint iki kokio lygio laikytis vienodu spalvu name? Pas mus puse namo isdazyta ta spalva kaip didziajam kambary, bet vat baldu spalva visur skiriasi. Tai nuo tu baldu spalvos ir priklauso daug kitu detaliu tuose kambariuose.
O siaip, aciu  ax.gif


Iš tiesų galiu kalbėti tik iš savo varpinės. Mano ankstesnio interjero kampelis (buvęs namas - modernus minimalizmas). Nebuvo visiškai jokio galvos sskausmo, nes visame name sienos ir grindys buvo vienos spalvos, baldai irgi panašių atspalvių. Ryškios buvo tik detalės. Interjeras buvo modernus, nes ir iš išorės namas buvo modernus


user posted image


Dabartiniame name dar remontas, bet irgi sienos visur lieka baltos, grindys alyvuotos tamsiai (a la sendintos), baldai bus dauguma seni (beicuoti tos pačios spalvos beicu arba dažyti baltai). Visame name - vienodai. Dabartinis namas senas ir yra užmiestyje, todėl interjeras irgi bus labiau orientuotas į senesnius laikus ir šiek tiek kaimišką (lietuvišką arba skandinavišką) stilių, t.y. daug lino ir natūralaus medžio, pvz.:
user posted image

Pliusai du:
1. visame name išlaikomas vienodas stilius (toks mano charakteris - mėgstu vientisumą visame kame)...
2. sutaupau daug laiko ir nervų ieškodama reikalingų sprendimų (t.y. atkrenta rūpestis dėl spalvos ir šešėlių derinimo, lieka tik rūpestis dėl funkcionalumo)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 16 rugpjūčio 2011 - 12:20
Rytine Kava, primink, prašau, kokia spalva dažėte kambarius 4u.gif niekur nerandu kur užsirašiau doh.gif blush2.gif

O dėl plintusų - aš ištikima klasikiniams baltos spalvos plintusams wub.gif Tačiau jie neatsiejami mano akimis nuo baltų durų. Todėl jūsų atveju žiūrėčiau, kad nepasidarytų mirgu marga - lubų plintusai vienokie, grindininiai kitokie, o apvadai aplink duris dar kažkokie. Pritariu mamaiSandrai, kad reiktų paieškoti vienodo sprendimo visiems namams.

Tiesa grindis kiek pamenu pirkote iš parketas.lt. Ar lengvai susidėjo? Jūsų grynas masyvas ar dvisluoksnės parketlentės?
Atsakyti