Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 14, 18:09)

Ačiū už rūpestį. Labai įdomu ir naudinga.
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 14, 13:48)
Dar ieškot?  biggrin.gif Kažkaip netyčia besidairinėdama užmačiau TOKIUS namučius. rašo, kad šviestuvas iš www.ardena.lt 4u.gif



Laba,

dekui Jums ir Cobre uz pasiulymus; Ardenoje deja nieko tinkamo neradome, o sviestuviuka is Jusu nuorodos vakar maciau ermitaze, bet tas gauptas toks, kaip "metalinis" tai kazkaip mums nelabai patiko. Jauciu, kad tas vokiskas is interneto kol kas geriausias variantas tiek vizualiai, tiek pinigine prasme.
Atsakyti
tik internetu perkant aprasyma gerai isstudijuokit.
Mes su dukra buvo klaipedos akropolio Charlie picoj, tai uzkliuvo tai, kad jusu ieskomi sviestuvai kabo.
Nesusilaikiau nepaciupinejus ir ...nusivyliau.
Gaubtas plastmasinis, kristalai plastikiniai, ir dar negana to - metaline dalis plastikine!
ziaurus kicas, nors atrodo is tolo neblogai...
tai va parasiau, kad atidziai perskaitykit aprasyma, kad paskui netektu nusivilti.
O del ardenos - jie uzsakomuosiuose kataloguose labai daug sviestuvu turi, tai gal todel ekspozicijoje neradote. O jei vis tik ten issirinksite - parasykite, turiu ten nemaza nuolaida.
Atsakyti
Kad tie, kur aš internete žiūrėjau, rašo su organza, tai nemanau, kad gaubtas bus plastmasinis. Niu, plastmasiniai, tai visai schmoll.gif Reikės dar pasistudijuot. Pačią labai vilioja tas rudu gaubtu. Dar laikausi, bet kažin ar nesusigundysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 15 rugpjūčio 2011 - 17:59
Oj koks veidrodis grozio wub.gif ale, kad i Trakus neplanuoju.. unsure.gif o lekstes tokias pacias tik su kitu piesinuku Rietave po 45lt buvau uzmacius, laaabai grazu ax.gif
aciu mamagabi uz apzvalga thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 15, 21:39)
Oj koks veidrodis grozio  wub.gif  ale, kad i Trakus neplanuoju.. unsure.gif o lekstes tokias pacias tik su kitu piesinuku Rietave po 45lt buvau uzmacius, laaabai grazu ax.gif
aciu mamagabi uz apzvalga thumbup.gif


Prasom smile.gif
Traku sendaikciai yra Vilniuje, Traku g. mirksiukas.gif
Del kainu skirtumo - taip, jis ryskus, ale, kad iki to Rietavo is Vilniaus 3 dienas arkliu joti doh.gif Jei butu arciau - buciau etatine kliente, kaip speju ne viena is besilankanciu sioje temoje rolleyes.gif Turiu silpnybe namu dekoro detalem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 15 rugpjūčio 2011 - 22:06
QUOTE(Rasytee @ 2011 08 11, 22:56)
del kampines vonios visiskai sutinku ji netobula klasikinei vonioj lyginant su elegantisku kojeliu turetoja  wub.gif  bet mes pirkom (jau minejau simta kart ravak love story) del to kad musu poreikiams reik dideles vonios ir bandysim ja kazkaip graziai patupdyt savo klasikiniam vonios kambaryje smile.gif



O kaip darysit su priekiu ar jau padaryta? Mes sia vonia nusipirkome ir galvojam prieki plytelemis apdet kazkaip, nes jau plasmases tikrai nenorejau schmoll.gif

VISOMS LABA smile.gif . O mes pagaliau turime grindis, azuolo lentos alyvuotos, esu labai patenkinta, iskart rodau ax.gif :
user posted image

O cia viskas tik ka sustatyta, truksta dekiu, pagalveliu, nuotrauku, knygu, uzuolaidu, geliu ir t.t.t.t.t.t.
(Turiu klausimeli del plintusu g.gif . Visada galvojom, kad jie bus balti, o dabar MB sako, kad det kaip grindys. Kokia butu jusu nuomone??)

user posted image

O cia stalas, virsuj stiklas, o po juo toks kaip pinimas is kazkokio sieno biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Laaabai grazus kilimukas thumbup.gif man reik tokio, tik kokius 3 kartus azesnio:)
o plintusus, tai manau reik del sviesius - man graziau atrodo, o ir "neiremina".
p.s. o tas gyvis, kur kampe stovi kartais ne dirbtinis? labai jau itartinai atrodo g.gif

mamaGabi, dekui uz pasiulyma, pabandysiu kaip nors gal sia savaite iki Ardenos nusigauti.

O kas vaziuos savaitgali i turgu? biggrin.gif
Atsakyti
sveika, ne kokia iš manęs patarėja, bet manau, kad iš to paties medžio, tik kaip suprantu jie tokie platūs bus blush2.gif
merginos iš klp, ar norėtų kas iš vok psl palazzo24.tradoria.de užsisakyti ką nors, nes surinkau krepšelį už 200 eu dar tiek pat trūksta iki nemokamo pristatymo vok, o poto į lt jau reikės mokėti, bet tikrai kainos ne kosminės, jei domina rašykit į až
Atsakyti
as taip pat balsuoju uz baltus aukstus plintusus. o ta gyvate kampe tai ir man uzkliuvo biggrin.gif
Atsakyti
Vanda zydi, ta gele ten nestoves ir taip, ji dirbtine.
Lota, plintusus galvojam 12 cm. aukscio det.

Pas mus, kitur kur plyteles, norejom det plintusus, bet jei bus azuolo spalvos, tai netiks, o jei sviesus, tai tiks prie plyteliu g.gif
Galvoju gal plintusus ne baltus, o kreminius g.gif , prie kilimo. Dar uzuolaidos naktines turetu but kremines su kazkuo marga, prie kilimo. Ir zidinio apdaila tada kremine (jis foto po kaire, nesimato), nors MB sako azuolo spalvos ir zidinio apdaila ir plintusus.
Dar apvadai palei lubas bus balti.
Issakykit prasau savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
jei nori, kad kambarys įsirėmintų - dėk pagal grindis, jei nenori, tai dėk pagal sienų spalvą.
Atsakyti