Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 11:12)
O kodel sakote, kad bus per mazai plyteliu? As plyteliu tiesiog negaliu pakesti. Jau negana to, kad vonioje grindys plytelemis isklotos, tai jei dar visos sienos ...

visos ir dalis, tai du skirtingi dalykai.
Kiek klijuoti yra jusu asmeninis reikalas.
Man plyteliu (arba kokios kitos plaunamos dangos) reiketu ir prie vonios, ir prie praustuvo, ir prie klozeto... visur, kur yra nemaza tikimybe apsitaskyti ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 08 rugsėjo 2011 - 11:45
QUOTE(vida777 @ 2011 09 08, 12:44)
visos ir dalis, tai du skirtingi dalykai.
Kiek klijuoti yra jusu asmeninis reikalas.
Man plyteliu (arba kokios kitos plaunamos dangos) reiketu ir prie vonios, ir prie praustuvo, ir prie klozeto... visur, kur yra nemaza tikimybe apsitaskyti  ax.gif .


Vonia bus skirta tik paguleti, praustis skirtas dusas, prie praustuves is karto bus veidrodis g.gif Ar as blogai galvoju g.gif
Galvoju apie tokia krypti:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 12:04)
Vonia bus skirta tik paguleti, praustis skirtas dusas, prie praustuves is karto bus veidrodis  g.gif Ar as blogai galvoju  g.gif
Galvoju apie tokia krypti:

sita foto taip pat turiu issisaugojusi ir apie jusu vonios k. pagalvojau smile.gif .
Cia net labai akivaizdu, kad prie praustuves/spinteles yra eilute plyteliu, o pagalvokite, jei butu vien tapetai ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 08 rugsėjo 2011 - 12:15
QUOTE(vida777 @ 2011 09 08, 14:14)
sita foto taip pat turiu issisaugojusi ir apie jusu vonios k. pagalvojau  smile.gif .
Cia net labai akivaizdu, kad prie praustuves/spinteles yra eilute plyteliu, o pagalvokite, jei butu vien tapetai  ax.gif .

Man tapetai vonios kambaryje irgi labai grazu. man aplamai tapetai labai, labai grazu ir sakyciau net praktiska. Bet siame pavyzdyje abejoju, kad jei vonia yra palei siena, tai tapetai eina iki pat vonios krasto. Nori, nenori, o vistik taskosi, nors ir minimaliai.

Mamasandra, tai emei ta torsera, ar nutarei kitaip?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 09 08, 13:14)
sita foto taip pat turiu issisaugojusi ir apie jusu vonios k. pagalvojau  smile.gif .
Cia net labai akivaizdu, kad prie praustuves/spinteles yra eilute plyteliu, o pagalvokite, jei butu vien tapetai  ax.gif .

As galvoju apie marmurini pavirsiu ir toks pakeltas krastelis buna ir is karto veidrodis, arba is karto prie prastuves veidrodis, o jo platus remas izoliuoja vandeni. Net sunku paaiskinti, nerandu dabar paveikslelio. Drauge labai panasiai pasidare, tai man labai patiko, aisku, valymo zymiai daugiau, bet grazu...
O kokios ten plokstes apacioje buna? Niekaip nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 13:31)
As galvoju apie marmurini pavirsiu ir toks pakeltas krastelis buna

Pas mus taip, o siena dazyta.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 08, 13:28)
Mamasandra, tai emei ta torsera, ar nutarei kitaip?


taigi buvau sutarus, kad iki Kauno atvaziuosiu, bet veliau pasikeite planai, o ir mazoji apsirgo tai sedim namie ax.gif
Dar parasiau pardavejai, kad galiu sumoket, o torsera veliau kaip nors parsisiusiu, bet ji nebeatrase, matyt jau parduotas jis.
O vakar koks sutapimas: buvau vienoj krautuvelej kur maciau ir toki sviestuva ir toki koki tu pirkai.
Ieskau dabar lovos savo kitai merginai.
Gal kuri uzmatet liudviko XV stiliaus, stovis nesvarbu, nes vistiek baltai nudazysiu.
Papildyta:
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 13:31)
As galvoju apie marmurini pavirsiu ir toks pakeltas krastelis buna ir is karto veidrodis, arba is karto prie prastuves veidrodis, o jo platus remas izoliuoja vandeni. Net sunku paaiskinti, nerandu dabar paveikslelio. Drauge labai panasiai pasidare, tai man labai patiko, aisku, valymo zymiai daugiau, bet grazu...
O kokios ten plokstes apacioje buna? Niekaip nesuprantu  doh.gif


o kur tu marmuriniu yra?
as noriu keist praustuve, tai kazkaip galvojau dviguba pirkt ir tiek.
Pas mus dabar vonioj tik vienas praustuvas, o zmoniu 5, tai rytais eile vonioj. Noriu dviguba praustuva pakeist, bet tada gausis, kad virs jo plyteles reik perdet, nes dabar sugreziotos skyles ir pakabinta muiline, stikline sepetukams.
Va del praustuvo kazkaip neapsisprendziu ar imt dviguba keramikini ar toki keraminikini is virsaus marmuro plokste dengtus. Bet nesu macius tokiu kazkaip g.gif
Gal zinot kas tokiais prekiauja?
nes kur is akmens lieja tai nepatiko man, tos formos tokios schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 08, 14:10)
Pas mus taip, o siena dazyta.


RK, gal gali parodyt saviski?
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 14:04)
Vonia bus skirta tik paguleti, praustis skirtas dusas, prie praustuves is karto bus veidrodis  g.gif Ar as blogai galvoju  g.gif
Galvoju apie tokia krypti:
user posted image


Va apie tokį pavyzdį ir aš kalbu, ir tikriausiai Vida apie tą patį. Ir čia nėra dažytų sienų. O tos plokštės yra medinės, man labai gražu, net gražiau už plyteles, bet kaina, manau, ženkliai didesnė nei plytelių.
Papildyta:
Dar reikia atkreipti dėmesį, kad plokščių ir baldų spalva ir stilius toks pats, kas labai svarbu, kad vaizdas būtų vientisas. Šita dermė ir duoda patalpai jaukumą.
Papildyta:
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 08, 12:52)
Vizualiai iejus i vonia plytelius net nesimatys, nes duso kabina "pasislepia". Is pradziu norejome dazyti, bet labai sienos nelygios, tapetuoti butu zymiai lengviau.


Patikėk, tapetuoti nelygias sienas kur kas sudėtingiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 09 08, 16:11)
Va apie tokį pavyzdį ir aš kalbu, ir tikriausiai Vida apie tą patį. Ir čia nėra dažytų sienų. O tos plokštės yra medinės, man labai gražu, net gražiau už plyteles, bet kaina, manau, ženkliai didesnė nei plytelių.
Papildyta:
Dar reikia atkreipti dėmesį, kad plokščių ir baldų spalva ir stilius toks pats, kas labai svarbu, kad vaizdas būtų vientisas. Šita dermė ir duoda patalpai jaukumą.
Papildyta:
Patikėk, tapetuoti nelygias sienas kur kas sudėtingiau  doh.gif

user posted image
O cia medines lenteles?
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 08, 15:59)
o kur tu marmuriniu yra?

Idomu kiek Lietuvoje kainuoja g.gif
http://www.skelbiu.l...v-11872853.html
Atsakyti
Čia gali būti medinė frezuota plokštė, t.y. išfrezuoti grioveliai.
Atsakyti
Mamasandra, matyt ne tavo daiktas buvo tiesiog, jei jau nesigavo nusipirkti mirksiukas.gif

O kiek tas kur matei kainavo?
Atsakyti
Čia gali būti frezuota plokštė, t.y. išfrezuoti grioveliai.
Atsakyti