Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 07, 13:17)
Plytelemis isklijuota tik duso kabina, daugiau visur dazyta bus ir gal viena siena sitais tapetais. Tik pradedu abejoti savo skonio pajuciu kad viska suderinti...
Papildyta:

Radau mazkam kaimuke, kaina 49 lt didysis rulonas, silko pluosto, tikrai kokybiski. Tai vat ir galvoju ar vonioj deres...


Kad būtų galima patart būtų gerai, kad įdėtum patalpos planą arba foto, ką ir kur nori klijuot, dažyt ir pan. Šiaip tapetai labai gražūs, tokie netradiciniai. Man labiausiai patinka variantas, kai maždaug iki pusės patalpos išklijuotos plytelės, o toliau dažyta arba tapetuota. Ta prasme, šiek tiek bijau, kad mažoj patalpoj ir plytelės, ir tapetai, ir dažai gali nesižiūrėt (per daug skirtingų medžiagų). Bet gal ir viskas OK pas tave. Aš gal tapetuočiau tą sieną, kur bus veidrodis. Kur taškosi klijuočiau tomis pačiomis dušo plytelėmis, o virš jų tapetuočiau. Ir stengčiausi atkartoti tapeto spalvas plytelėse, dažuose. Na gal suprasi mano mintį.
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2011 09 06, 18:11)
Kokia nuomone apie siuos tapetus... voniai?  ax.gif Tik realybej jie gerokai sviesesni.



isivaizduoju siuos tapetus toskanos stiliaus vonioje, ir tai ne per visa siena, o tik puse sienos, tarkim apacioj kokiom sviesiom lentutem iskalta, o virsuje tie tapetai paklijuoti.
Bijau, kad visa siena istapetavus to vaizdo gali buti per daug.
O siaip mani jie gal i prieskambari labiau tiktu g.gif
Atsakyti
vat koki puslapiuka radau,gal kam pravers:
http://www.stilingin...dai/stalas.html
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 07, 13:58)
isivaizduoju siuos tapetus toskanos stiliaus vonioje, ir tai ne per visa siena, o tik puse sienos, tarkim apacioj kokiom sviesiom lentutem iskalta, o virsuje tie tapetai paklijuoti.
Bijau, kad visa siena istapetavus to vaizdo gali buti per daug.
O siaip mani jie gal i prieskambari labiau tiktu  g.gif

va va, toskanos stilius ir joks kitoks man čia nesipaišytų prie tapetų thumbup.gif

Ačiū už sveikinimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 09 07, 20:26)
va va, toskanos stilius ir joks kitoks man čia nesipaišytų prie tapetų thumbup.gif

Ačiū už sveikinimus  blush2.gif

Niuuu, Toskana - kaimas. Bent jau man tokios asociacijos. O cia Venecija, prabanga, elegancija. Tik jei jau prie tapetu, tai reiktu ta prabanga atitinkamu spalvu rinktis. Bet faktas, jei aiskiu, aiskiausiai nupaisyta Venecija (arba kitu miestu simboliu as ten neiziuriu), tai reiktu perzvelgti, ka italai sia tema siulo. Gal ir neblogai - uzduosit linija savo namams, o tai kartais sudetinga nuspresti kai daug ko norisi.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 07, 19:32)
Niuuu, Toskana - kaimas. Bent jau man tokios asociacijos. O cia Venecija, prabanga, elegancija. Tik jei jau prie tapetu, tai reiktu ta prabanga atitinkamu spalvu rinktis.  Bet faktas, jei aiskiu, aiskiausiai nupaisyta Venecija (arba kitu miestu simboliu as ten neiziuriu), tai reiktu perzvelgti, ka italai sia tema siulo. Gal ir neblogai - uzduosit linija savo namams, o tai kartais sudetinga nuspresti kai daug ko norisi.


o as labai i tuos namukus neziurejau, bendras vaizdas tik toks pasirode doh.gif
ale rimtai ten Italija, tai tada vonioj reiks vynuogiu prikabint, vyno buteli, alyvuogiu ir zvakiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 07, 21:43)
o as labai i tuos namukus neziurejau, bendras vaizdas tik toks pasirode  doh.gif
ale rimtai ten Italija, tai tada vonioj reiks vynuogiu prikabint, vyno buteli, alyvuogiu ir zvakiu  blush2.gif

biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai, tai Toskana - zemdirbiai. Paziurek i interjerus, ka siulo nuomotis Toskanos regione. O Venecija - pirkliai, turtai, prabanga. Velgi, kazkada ziurinejau venecijietiskus interjerus, tai tokie isskirtiniai sakyciau. Nors cia siaip, jei jau del tikslumo. Tiesiog man Rialto tiltas su Dodzu rumais niekaip kaimu ir alyvuogem nekvepia blush2.gif Jei pamatyciau tokius tapetus ir italisko kaimo stiliaus interjera, tai man susipjautu, net ir siuo atveju, kai patys tapetai lyg ir neatrodo prabangus. Italijos miestiesciu namai irgi nebutinai dvelke prabanga, bet elegancija tai tikrai taip, kuri juntama net tarp apsilaupiusiu Venecijos sienu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 07 rugsėjo 2011 - 20:55
Na rodau savo Toskana biggrin.gif

Panos, isdeliojom plyteles biggrin.gif ir klausimas kokios spalvos sienas dazyti? Svesios siltos?

user posted image

Ir gal kam minciu bus koki sviestuva 8km.m vonioje kabinti per viduri prie tokiu plyteliu? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal rekomenduotumete Kaune gerus nebrangininkus laiptininkus 4u.gif

Iriska, cia vonioje tokios plyteles? Jos kaip akcentas turetu buti? Jeigu norisi sviesios spalvos, tai man spalviskai smeline (beige) tiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 09 07, 22:21)
Na rodau savo Toskana biggrin.gif

Panos, isdeliojom plyteles biggrin.gif  ir klausimas kokios spalvos sienas dazyti? Svesios siltos?



man tai plyteles meta zalsva spalva (kairiajame kampe, o gal taip kompas iskreipia tik g.gif
taciau jei yra ten tos zalsvos - siulyciau purvina tarp samanine - pilkos - rudos
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 08, 07:56)
man tai plyteles meta zalsva spalva (kairiajame kampe, o gal taip kompas iskreipia tik  g.gif
taciau jei yra ten tos zalsvos - siulyciau purvina tarp samanine - pilkos - rudos


ner zalsvos, oranzine labiau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 09 07, 23:21)
Ir gal kam minciu bus koki sviestuva 8km.m vonioje kabinti per viduri prie tokiu plyteliu? g.gif

Iriska, o kodel sviestuva prie plyteliu taikyt ruosiesi? g.gif O Gal geriau prie baldu stiliaus. O ir priklauso nuo aukscio, jei aukstos lubos, tai kad ir sietyna gali pasikabint mirksiukas.gif biggrin.gif

Tiesa, kas liecia spalva, tai man norisi siltesnio atspalvio, bet juk ir zalsvu buna siltu, taip, kad nesuklysk, nesirink vien is tu tradiciniu siltu, ieskok atspalvio teisiog. Mano samanine tambure prie panasiu plyteliu. gerai atrodo. Bet tavo atveju perziureciau, kokios spalvos jau yra tame aukste kitose patalpose ir rinkciausi is ju - veliau tik dziaugsiesi, kad neprimakalavai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 rugsėjo 2011 - 07:58