Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 02, 13:49)
Tiesa, norėjau paklausti apie lolvytę lėlei. Gal rankų darbo?  ax.gif


Aha, gerai pastebejai smile.gif Ranku darbo, toks senolis prekiavo Litekspo per vaiku paroda. Prie akiu jo darbeliu isgraibste, sita lovyte man labai patiko.

Uzmaciau klausima del plintusu dazymo - paprastais medzio dazais dazyti. 4u.gif

Grindys visur lakuotos paprastu matiniu laku, pries tai dengtos "seno azuolo" beicu biggrin.gif Antram aukste pusis, pirmam - azuolas.
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2011 09 02, 14:08)
Antram aukste pusis, pirmam - azuolas.

o kodel sakai pirmam aukste grindys greiciau devisi, intensyvesnis judejimas g.gif ? Juk azuolas kietesnis uz pusi.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 09 02, 14:12)
o kodel sakai pirmam aukste grindys greiciau devisi, intensyvesnis judejimas  g.gif ? Juk azuolas kietesnis uz pusi.


Be abejo, ir judejimas greitesnis, ir su batais vaikai prasoliuoja, vasara is kiemo i namus ibega, ir patys ka nors numetam. Siaip vaizdelis labai neblogas, nera labai subraizytos, nebent didesni bum ir matosi.

Antram aukste, nors ir pusis, bet naturaliai maziau devisi - visi lipam tik su kojinem, jokiu batu, indu nedauzom ir pan. tongue.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit, kokį grožį radau bigsmile.gif Tik kažin kaina nešoktels žaibišku greičiu? g.gif

SPINTELĖ SU KRIAUKLE
Atsakyti
Merginos,

gal kuri zinot ar yra Klp audiniu atraizu ar likuciu parduotuve g.gif man reik "pagalvelem po uzpakaliu" ant batu dezes? O gal kas zinot kokiu neblogu "kuistuku" kur kazko tokio galima gauti?o gal e-bay buna kokiu grozybiu audiniu likuciu- buciau dekinga uz nuoroda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 02, 19:29)
Merginos,

gal kuri zinot ar yra Klp audiniu atraizu ar likuciu parduotuve  g.gif man reik "pagalvelem po uzpakaliu"  ant batu dezes? O gal kas zinot kokiu neblogu "kuistuku" kur kazko tokio galima gauti?o gal e-bay buna kokiu grozybiu  audiniu likuciu- buciau dekinga uz nuoroda  ax.gif

Žinau mirksiukas.gif bent jau prieš metus ten buvo, senamiestyje ten kur tas senasis turgus, praeini pro gėlių parduotuvę ir po to pasuki į dešinę, dar praeiti pro Friedricho pasažą ir ten toliau buvo ta parduotuvėlė, ten dar "ant kampo" buvo šokių drabužių parduotuvė kaip orientyras ax.gif sunku nupasakoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritaram @ 2011 09 02, 20:47)
Žinau  mirksiukas.gif  bent jau prieš metus ten buvo, senamiestyje ten kur tas senasis turgus, praeini pro gėlių parduotuvę ir po to pasuki į dešinę, dar praeiti pro Friedricho pasažą ir ten toliau buvo ta parduotuvėlė, ten dar "ant kampo" buvo šokių drabužių parduotuvė kaip orientyras  ax.gif  sunku nupasakoti  blush2.gif


aciu 4u.gif cia kaip suprantu pries kalvystes muzieju g.gif o uz kampo kinieciai (buvusi "medziotoju uzeiga")?
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 02, 20:12)
Pažiūrėkit, kokį grožį radau   bigsmile.gif  Tik kažin kaina nešoktels žaibišku greičiu?  g.gif

SPINTELĖ SU KRIAUKLE



zinok sunku bus is tos vietos parsivezt, mazai kas vaziuoja ten, o pardavejas nesiuncia, tai ziurek kad transportas neisaugtu stipriai.
O spintute tai reprodukcine, kazi kaip kokybe bus g.gif
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 02, 20:29)
Merginos,

gal kuri zinot ar yra Klp audiniu atraizu ar likuciu parduotuve  g.gif man reik "pagalvelem po uzpakaliu"  ant batu dezes? O gal kas zinot kokiu neblogu "kuistuku" kur kazko tokio galima gauti?o gal e-bay buna kokiu grozybiu  audiniu likuciu- buciau dekinga uz nuoroda  ax.gif


ebay trikrai yra atraizu, ir labai graziu gobelenu, ieskokit crafts, toliau fabric

imetu nuoroda

http://www.ebay.co.u...6.c0.m270.l1313
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 02 rugsėjo 2011 - 20:12
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 02, 19:53)
aciu  4u.gif  cia kaip suprantu pries kalvystes muzieju  g.gif o uz kampo kinieciai (buvusi "medziotoju uzeiga")?

Taip taip, toje gatvelėje kur kalvystės muziejus, tokia nedidelė parduotuvėlė.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 02, 21:07)
zinok sunku bus is tos vietos parsivezt, mazai kas vaziuoja ten, o pardavejas nesiuncia, tai ziurek kad transportas neisaugtu stipriai.

Aš ją čia taip visai atsitiktinai aptikau rolleyes.gif Kad pasiimt reikia pačiam, tai mačiau. Transportas tikrai kainuos be proto, o dar pastebėjau, kad šonas išpjautas doh.gif Iš pradžių kai žiūrėjau, neužkliuvo kažkaip doh.gif

Ai, man šiandien kažkokia diena... Kažkada buvau išsisaugojus tokias fainas nuotraukas iš "Žmonių" žurnalo su gražiais namai, įrengtais klasikiniu-provanso stiliumi ir idėjų tokių neblogų buvau radus, tai dabar iš viso to gėrio teradau 1 lapą, kažkas aptvarkė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 02, 21:47)
Aš ją čia taip visai atsitiktinai aptikau  rolleyes.gif Kad pasiimt reikia pačiam, tai mačiau. Transportas tikrai kainuos be proto, o dar pastebėjau, kad šonas išpjautas  doh.gif Iš pradžių kai žiūrėjau, neužkliuvo kažkaip doh.gif

Ai, man šiandien kažkokia diena... Kažkada buvau išsisaugojus tokias fainas nuotraukas iš "Žmonių" žurnalo su gražiais namai, įrengtais klasikiniu-provanso stiliumi ir idėjų tokių neblogų buvau radus, tai dabar iš viso to gėrio teradau 1 lapą, kažkas aptvarkė  doh.gif


o as isvis esu tokia, kad nieko nesaugau, nerasau, mintyse laikau, o prireikus savaite galvoju, kur buvau tai macius lotuliukas.gif
nepergyvenk, bus dar tu zurnalu, internetas pilnas klasikos ir provanso wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 02, 23:38)
o as isvis esu tokia, kad nieko nesaugau, nerasau, mintyse laikau, o prireikus savaite galvoju, kur buvau tai macius  lotuliukas.gif
nepergyvenk, bus dar tu zurnalu, internetas pilnas klasikos ir provanso  wub.gif

Oi, aš irgi nekaupiu ir dar vyro šmutkes pramėtau niu, bet va pasidėk nors kartelį ką nors ir tai dingsta biggrin.gif O kas dėl namų, tai aš ir be žurnalų galiu išgyvent, žinau ko ir kaip noriu, tik, kad va ne viada tuos norus praktiškai galiu įgyvendint, nes vienoj vietoj finansai per maži, kitoj dar kas nors, tai ir sėdžiu laukdama tinkamos progos smile.gif
Beje, senbuvėms gal nebus įdomu, bet naujai atradusioms šią temukę, gal patiks keli straipsniai:
Stilius su Provanso nuotaika
Provansiškas kiemelis
Atsakyti