Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

kam reikia ideju,ar siaip paganyti akis smile.gif http://www.hgtv.com/...main/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 12 rugpjūčio 2011 - 20:44
Vida777,butinai,jei turite galimybiu apsilankykite Gritijoje,visko jie nesudeda y internetiny puslapy,o rankeneliu buvo visokiausiu tikrai,gaila buciau zinojusi,kad domina tam tikras dydis-buciau pamatavusi.
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 10, 15:01)
merginos prasau pagalbos - gal kas zinote kur gaut va tokius 2 vienodus sviestuvus?
http://www.interjera...ai-4d241fcf.jpg

medziagyte gali buti ir sokoladines spalvos.

Dar ieškot? biggrin.gif Kažkaip netyčia besidairinėdama užmačiau TOKIUS namučius. rašo, kad šviestuvas iš www.ardena.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 14, 14:48)
Dar ieškot?  biggrin.gif Kažkaip netyčia besidairinėdama užmačiau TOKIUS namučius. rašo, kad šviestuvas iš www.ardena.lt 4u.gif

As jau irgi rasiau, kad Ardenoje pasidometu, nes ten maciau, tik ar tinkamu spalvu buvo, tai nepamenu. Bet siaip ten nebloga visai parduotuve, neretai visai padoriomis kainomis ir geros kokybes sviestuvu buna.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 14, 13:52)
As jau irgi rasiau, kad Ardenoje pasidometu, nes ten maciau, tik ar tinkamu spalvu buvo, tai nepamenu. Bet siaip ten nebloga visai parduotuve, neretai visai padoriomis kainomis ir geros kokybes sviestuvu buna.

Turbūt pražiopsojau blush2.gif Pamačiau. Apsidžiaugiau. Parodžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 14, 16:09)
Turbūt pražiopsojau  blush2.gif Pamačiau. Apsidžiaugiau. Parodžiau  biggrin.gif

tai juk ir gerai - tik patvirtinai, kad man tikrai nesusivaideno, nes senokai jau ten lankiausi smile.gif as irgi apsidziaugiau, kai tu parasei, smagu, kad dar ne visiska skleroze man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 14, 16:00)
tai juk ir gerai - tik patvirtinai, kad man tikrai nesusivaideno, nes senokai jau ten lankiausi  smile.gif  as irgi apsidziaugiau, kai tu parasei, smagu, kad dar ne visiska skleroze man  biggrin.gif

Man tai jau doh.gif Idėjų galvoj milijonas, galimybių nedaug, tai dabar galvoju, kaip čia minimaliom laiko ir finansų sąnaudom namus padaryt tokiais, kokių noriu, nes kažkaip įsikraustėm taip greit greit, nebuvo kada remontų daryt, dabar stovi viskas kaip stovėje, o man norisi viską pagal save perdaryt, jau neištveriu daugiau biggrin.gif
Beje, Cobre, man anoj temukėj vienas postas užkliuvo, turiu asmeninį klausimuką, bet nedrįstu rašyt AŽ ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turejau viena laisva diena, tai apejau keleta sendaikciu krautuveliu ir pateikiu keleta mano akiai uzkliuvusiu grozybiu smile.gif
Traku sendaikciuose (Traku g.) visai patiko pora auksiniu paraitytu ir nemazo formato veidrodziu. Jie ne mediniai, bet ta labai sunku nuspeti, o ir kaina atitinkama. Didesnis 145lt., mazesnis 115lt. Kainas rasau tam, kad orientuotis kas ir po kiek mirksiukas.gif
user posted image
Dvi dailios formos ir geros bukles/stabilios kedutes, kas reiskia, kad nereikia rimtai restauruoti/sutvirtinti, o jei yra noras uztenka persivilkti gobelena arba perdazyti. Kaina 180lt/vnt.
user posted image
Labai patiko diiiidele sienine (su pakabinimu) baltai melyno porceliano lekste, kaina 155lt.
user posted image K

Kitoje zinuteje tesinys, nes ir parduotuve kita...
Atsakyti
Tesiu toliau...parduotuveje Kalvariju g. Sigmos sustojimas, antrame aukste:
akcija mandros formos stalams, yra keli. Prie ju ir tinkancios kedutes yra, tik va ju kainos nepasakysiu g.gif Stalo kaina 222lt.
user posted image

Superine indauja - ir forma, ir spalva, ir dydis, ir kokybe liuks thumbup.gif
Vos matomas azuolui budingas zalsvumas. Kaina 700lt., foto su blicu ir be.
user posted image

Idomi medine konsole, su graziais raiziniais, tik va spalva turbut vertetu pakeisti, kad visas grazumas isrysketu ir uzpakalines kojas nuimti. Kaina 480lt.
user posted image

Stikliniai lubiniai sviestuvai, as juos vadinu "kankoreziais" hihihi.gif
Kainos sukiojasi apie 200lt.
user posted image

Du baltai melyni sviestuveliai po 60lt/vnt.
user posted image

Grazus nemazas romantiskas/sexy ax.gif paveikslas, berods pastele g.gif (240lt) ir didelis (35cm skersmens) sieninis laikrodis (ar veikia nezinau), kaina berods 145lt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 14 rugpjūčio 2011 - 17:17
wub.gif wub.gif kiek groziu!!!

Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 14, 18:09)
Idomi medine konsole, su graziais raiziniais, tik va spalva turbut vertetu pakeisti, kad visas grazumas isrysketu ir uzpakalines kojas nuimti. Kaina 480lt.
user posted image
sieninis laikrodis (ar veikia nezinau), kaina berods 145lt.


Mane tai ir puodeliai sudomino. Gal todėl, kad norisi įsigyti rinkinį 6 asmenims, tik vis niekaip neišsirenku ax.gif tai puodeliai 4 ar 5 būna, tai lėkštučių trūksta...
Indauja daili.
O laikrodžio užsimaniau visai rimtai g.gif
Atsakyti
[quote=indruciukas,2011 08 12, 16:37]
pas mus sendinto metalo tureklai- tai daze juodai,aptryne, paskui patepliojo su tokiu i ruzavuma blizgesiu, ir tada ant virsaus su ausiniu kur kliuvo kur nekliuvo- ir sendinti turklai gatavi thumbup.gif apie toki sendinima kalbu:http://www.kaltis.lt...amp;photo_id=89

o jei surudyjusio norit, tai ten kazkoki chemikala pila ir per nakti is paprasto metalo surudyjes tampa:
http://www.moteris.l...ilingas_kiemas/

bet as tokias tvoras ir vartus tik lauke esu macius...
Papildyta:
Aciu 4u.gif nu super, daba tik reikia tiksliai suzinoti kokie tai dazai g.gif
Atsakyti