Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(pelytte @ 2011 08 28, 21:56)
Dekui.
Tapetai lieka.
O cia klasika ar provansas?
user posted image
Kadangi tas kambatiukas kaip po mano darbo kambarys bus ar cia skaitysis i tema ar pjautusi g.gif


is keliu baldu negali apie stiliu pasakyt, bet jie deretu ir klasikiniame ir provanso ir skandinaviskame interjere.

Bet prie jusu pasirinktu tapetu ir minkstu baldu nelabai tiks g.gif
Atsakyti
O mes, deja, turime parduoti savo grazuoli svetaines komplekta. Netilpo jis ten, kur buvo sumanytas pastatyti... Gal ka sudomins :h,
Baldai
Atsakyti
Del stilių sąvokų siūlau pasigooglint, tada bus aiškiau, kas yra provansas, o kas klasika, kas būdinga vienam, o kas - kitam. Kitaip bus sunku sukurti jaukius ir stilingus namus. Jau visa tai žinant sudėtinga, o nežinant... g.gif
Papildyta:
QUOTE(pelytte @ 2011 08 29, 01:35)
va gal kas netycia ish vilnieciu kur mate kur tokiu galima rast g.gif
user posted image
user posted image


Perverskite keliose tapetais prekiaujančiose parduotuvėse (kad ir "Senukuose") katalogus ir tikrai kažką panašaus, o gal ir visai kitokio tinkančio ir patinkančio rasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 28, 18:37)
Provansu net nekvepia cia.
Klasikinis kambariukas - jo.
Jei gobelenas lieka, ka galvojat, tai tapetai tiktu dryzuoti gal, nes tie tikrai su didokais rastais, kaip Mamasandra rase.
Kokios grindu plyteles ir kokios sienu?
As irgi is Gritojos pirkau. Prie savo virtuvinio buvau pridejusi stalciams pailgas, o virsutinem spintelem burbuliukus, PO TO stalciams ilgas rankeneles, o virsutinem spintelem pailgas, tik trumpesnes nei stalciu, tai zymiai geriau atrode nei burbuliukai!

o skyles rankenelems sugreze pas jus vietoj, ar jau sugręžtom skylėm atvežė, man irgi atrodo geriausia būtų pasiimti pavydžius ir derinti vietoj prie sustatyto virtuvinio. Bet baldininkas nori su sugrežtom skylem atvežti
Atsakyti
Siek tiek modernios klasikos vaizdu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2011 08 29, 00:35)
va gal kas netycia ish vilnieciu kur mate kur tokiu galima rast g.gif
user posted image
user posted image


pirmieji Laura ashley. Turiu situos tik kitos spalvos, LT nepriekiauja. Galima atsisiusti per wallpaperdirect arba tarpininke. Tapetu daug Dubingai, retroforma. Tikrai rasite, kitas klausimas ju kaina LT rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Aciu visoms, kad perkalbejote mane del kedziu, visgi radau tinkancias ir man patinkancias ilgiau paieskojus thumbup.gif
Pasidalinu vaizdais (tik bus is viso keturios, nebetilpo parsivezt is klp visas biggrin.gif )
user posted image
Keduciu atspalvis siek tiek skiriasi nuo stalvirsio, taciau planuoju su beicu jas "praeit" is bus panasesne spalva ax.gif
A grazu? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2011 08 29, 00:35)
va gal kas netycia ish vilnieciu kur mate kur tokiu galima rast g.gif
user posted image
user posted image

bent jau labai panasiu i antrus maciau Retroformoj..ir kazka panasaus i pirmus rastumet
Papildyta:
sveikos,
rodau savo spincike
user posted image

tuo paciu klausiu..kaip jums atrodo, ar tiktu miegamajam toks sviestuvas?
user posted image

jis man taip krites i aki, kad noreciau nusipirkt ir kazkur pakabint rolleyes.gif ..vyras i virtuve tokio nenori..i miegamaji gal ir isileistu biggrin.gif
Atsakyti
Liniuxxx, kedes pasakiskos wub.gif Mano akimis joms truksta kazko sviesios spalvos, kas jas dar labiau susietu su stalu. Bet siaip - laabai elegantiskos ir grakscios thumbup.gif ne liezuvis neapsivercia lyginti jas su pirmuoju variantu ax.gif
Liniuxxx, klausimelis 4u.gif Ar klijavote plyteles uz vonios?

kvietkas, labai daili spinta thumbup.gif O ir sviestuvas manau visai dailai isilietu i kambario interjera.

Atsakyti
kvietkas, mano akim ziurint sviestuvas thumbup.gif

Drua, aciu 4u.gif kedes sedimoji dalis aptraukta medziaga, kurioje yra identiska spalva stalo kojai, cia tik fotikas ziuriu spalvas iskreipia ax.gif kazkaip man visai ju nesinori perdazyt sviesiai smile.gif del vonios plyteliu tai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 29 rugpjūčio 2011 - 17:56
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 29, 18:56)

[b]Drua
, aciu 4u.gif  kedes sedimoji dalis aptraukta medziaga, kurioje yra identiska spalva stalo kojai[/B], cia tik fotikas ziuriu spalvas iskreipia  ax.gif  kazkaip man visai ju nesinori perdazyt sviesiai  smile.gif

Tuomet thumbup.gif nes nuotraukoje kedziu apmusalo spalva zymiai tamsesne atrodo. O sviesiai as irgi ju nedazyciau bigsmile.gif
Atsakyti
Kvietko spinta labai patiko:) wub.gif

kedytes ir sviestuvas taip pat puikus:)

Atsakyti