Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Cobre @ 2011 08 28, 18:59)
Iriska supasavo del uzuolaidu, tai pasiblaskiau, pasiblaskiau ir as ko gero si karta praleidziu, vistik kazkaip ranka nekilo dvejas pirkti. Nors gal ir klaida darau.
http://www.ebay.co.u...160687985597637

Nusiraminimui paveiksliuka nusipirkau siandien nulekusi ir sedziu rami.


o kaina tai kila.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 28, 21:22)
o kaina tai kila.... unsure.gif

Kol kas dar nedaug visai smile.gif
Ziuresiu iki kiek pakils. Siaip idomu kiek siuvantis tokios uzuolaidos galetu kainuoti. As supratimo neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 28, 20:26)
Kol kas dar nedaug visai smile.gif
Ziuresiu iki kiek pakils. Siaip idomu kiek siuvantis tokios uzuolaidos galetu kainuoti. As supratimo neturiu.


gera medziaga bais brangiai kainuoja. t.y zinomo brando. Man labai patinka, kaip UK taptetai ir gobelenai ar uzuolaidos buna to pacio rasto. Bet kai paziurejau kiek kainuoja geru tapetu gamintoju gobelenai, tai nusprendziau, kad max atraizos is ebay ir pagalveles biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 28, 15:43)
mano visi pamastymai jusu tekste  ax.gif


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 28, 18:37)
Provansu net nekvepia cia.
Klasikinis kambariukas - jo.
Jei gobelenas lieka, ka galvojat, tai tapetai tiktu dryzuoti gal, nes tie tikrai su didokais rastais, kaip Mamasandra rase.


Dekui.
Tapetai lieka. nes tokiu kokiu norejau neradau niekur. Na bet ir ieshkojau didziuosiuose statybcentruose. O noreciau kazkokiu tokiu, gal kas galetu nukreipt kur galeciau rast g.gif
user posted image
O cia klasika ar provansas?
user posted image
Kadangi tas kambatiukas kaip po mano darbo kambarys bus ar cia skaitysis i tema ar pjautusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 28, 19:37)
Provansu net nekvepia cia.
Klasikinis kambariukas - jo.
Jei gobelenas lieka, ka galvojat, tai tapetai tiktu dryzuoti gal, nes tie tikrai su didokais rastais, kaip Mamasandra rase.
Kokios grindu plyteles ir kokios sienu?As irgi is Gritojos pirkau. Prie savo virtuvinio buvau pridejusi stalciams pailgas, o virsutinem spintelem burbuliukus, PO TO stalciams ilgas rankeneles, o virsutinem spintelem pailgas, tik trumpesnes nei stalciu, tai zymiai geriau atrode nei burbuliukai!

Grindu plyteles tokios pa kaip Liniuxx ka tik buvo ikelusi DK Plaza o sienu plyteliu dar neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 28, 20:22)
o kaina tai kila.... unsure.gif


o as isijungiau sia nuoroda likus 15s iki galo, tai pati maciau kaip snaiperis likus 10s iki pabaigos kaina pakele ax.gif

Nepergyvenkit, rasite geresniu.
Tas kas jums skirta - atsiras pas jus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pelytte @ 2011 08 28, 21:56)
Dekui.
Tapetai lieka. nes tokiu kokiu norejau neradau niekur. Na bet ir ieshkojau didziuosiuose statybcentruose. O noreciau kazkokiu tokiu, gal kas galetu nukreipt kur galeciau rast g.gif


paieskokit

http://www.wallpaperdirect.co.uk/
http://www.selectwal...er.co.uk/store/

o taip pat perziurekite pirmaji sios temos puslapi, taps aiskiau
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 28, 23:58)
o as isijungiau sia nuoroda likus 15s iki galo, tai pati maciau kaip snaiperis likus 10s iki pabaigos kaina pakele  ax.gif

Nepergyvenkit, rasite geresniu.
Tas kas jums skirta - atsiras pas jus  4u.gif

Na galvojau, kad 100 bus. tai praktiskai ir atspejau. O kadangi reikia dar tuos kelis svarus uzmesti, tai taip ir gavosi viskas. Grazios vistik zarazos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 28, 22:02)

Cia UK reik kad LT butu.
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2011 08 28, 23:43)
Cia UK reik kad LT butu.


siuncia i LT, o blogiausiu atveju per tarpininkes nusipirkt galima. Kita vertus - svarbiausia issirinkt norimus, tada jau LT ieskot galima tai kas patiko.


RK, ar buvau tapetu ziuret? idomu ka radai g.gif
Atsakyti
va gal kas netycia ish vilnieciu kur mate kur tokiu galima rast g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos.Prisiduodu- buvau Varsuvoje, galybeje parduotuviu... smile.gif

Budexpo- didelis kvartalas parduotuviu/gariunisku kioskeliu- viskas namams. Balti apvadai (yra ir kreminiu ir zaliu,ir raudonu biggrin.gif )- labai populiarus.Bet mes pirkom is APVADAI
ten pat ir lubinius pirkom.
VISKAS NAMAMS

Prisiziurejom galybe kokiu tik nori plyteliu, iv.santechnikos- viskas gyvai,kas pas mus kataloguose. Kainos didokos, bet mazesnes nei Lt.
Baltos pailgosios plyteles- kainos ~nuo 150LT/M2 O internetiniam psl.radau uz 89zL
Jei pavyks nusipirkti-pranesiu.
Neblogos grindu kainos -storo masyvo lentos 160Lt/m2 (kai kur)
Buvo fantastisku baltu duru- visos is MDF su apvadais (labai graziai susijungia su grindjuostem (jos irgi MDF) Kaina duru ~2500Zl
DURYS cia kaip pavyzdukas, bet ten buvo filinguotu su graziom rankenom...
Dviveres nuostabios su languotu stiklu - ~8000Zl
Turiu pasakyti,kad is MDF durys atrodo labai dailiai- reiks man LT ieskot kazko panasaus...


Pabuvau savo svajoniu virtuvej cia:BALDAI
Virtuve su visa komplektacija- 38000Zl,kita 56000 zl ax.gif Bet kaip princese pasivaiksciojau,viska isziurejau...
Dar patiko cia:
BALDAI IR AKSESUARAI
Brangu,bet gerai tureti siekiamybe ir vizija:mirksiukas:
GRAZUS BALDAI
Cia nuostabios miegamojo lovos LOVOS IR KITI BALDAI

Isvada- puiku,kai yra is ko rinktis. Antra karta vaziuosim su mikriuku ir be vaiku, nes cia buvo tik pramogine kelione. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 29 rugpjūčio 2011 - 08:20
sveikos,

neberandu niekur interneto platybese firmos kuri aptraukia lovu atlosus gobelenu doh.gif gal kuri dar turit jos nuorodele? Nes kaip tik ja buvau uzmaciusi sioje temoje, deja senokai jau sad.gif
Atsakyti