Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

bet kuriuo atveju tie baldeliai prasosi restauravimo, kuris kainuoja velniskus pinigus g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 26 rugpjūčio 2011 - 23:34
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 26, 23:18)
bet kuriuo atveju  tie baldeliai prasosi restauravimo, kuris kainuoja velniskus pinigus  g.gif

man tai didziausias stresas pirkti nemacius ir nepaciupinejus daikto, nebent visai uz kapeikas doh.gif .

Mano bufeto polirolis aciu Dievui isbluko, daugiau jokiu ekspetimentu nebedarysiu biggrin.gif :
http://i199.photobuc...pg?t=1314438238
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 27, 13:54)
man tai didziausias stresas pirkti nemacius ir nepaciupinejus daikto, nebent visai uz kapeikas  doh.gif .

Mano bufeto polirolis aciu Dievui isbluko, daugiau jokiu ekspetimentu nebedarysiu  biggrin.gif :
http://i199.photobuc...pg?t=1314438238

tavo bufetas to pat stiliaus, kaip ir mano lova mirksiukas.gif Ir ta vidurine ir islenkta dalis tokio pat medzio man rodos, kaip ir maniskio interpo lovoje. Gal zinai, koks ten medis?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 27, 12:16)
tavo bufetas to pat stiliaus, kaip ir mano lova  mirksiukas.gif  Ir ta vidurine ir islenkta dalis tokio pat medzio man rodos, kaip ir maniskio interpo lovoje. Gal zinai, koks ten medis?

azuolo masyvas, faneruote - riesutmedis.
Atsakyti
Sveikutes, sumastem ir mes remontus, ir kadangi laabai patinka ir man shis stiliukas viena kambary noriu padaryt alia provansas smile.gif

Taigi noriu patarimo.
Kambarys mazas, 3x3m
user posted image
1. Sienine veidrodine spinta (na gal jinai cia nelabai tiks, bet jau seniai stovi)
2. Langas ( pietine puse)
3. Durys.
4. Kabantis telikas (jis ten turetu ir likt
5. Sofa-lova-kampas.

Sienas noriu tapetuoti, tokiais tapetais
user posted image
Tik nzn, ar tapetuot visas sienas? ar viena tokiu rashtu o kitas vienspalviais tapetais?
Sofa lieka ta pati tik bus aptraukta nauju gobelenu.
BEJE N|IEKADA NEPIRKIT EKO ODOS, SUTRUPEEEEJO.
user posted image
user posted image
Tai vat noriu aptraukt gobelenu.
user posted image
user posted image
user posted image
Rinkausi tarp shiu, bet tada jei ir siena tokia rashtuota ir ten pat ir sofa bus jau perdaug, gal tada imt vienspalvi ir padushkeliu rashtuotu g.gif o tada spalva kokia? shviesia?

O grindys bus shviesios, kolkas neradau tu kuriu noriu, bet kazkas panashaus, visos tokiu shaltu atspalviu, o noriu shilto atspalvio.
user posted image

Dar tiesa patartupet kokia lempa, norejau sietyno ax.gif bet mama savo svietmecio laiku sietyna atidave ax.gif o buvo ir grazus ir nedidelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytte: 28 rugpjūčio 2011 - 09:21
Gal galetumet patarti, prie ko derinti virtuvinio stalvirsi (fasadas gelsvai baltas, filinguotas, masyvo) ar prie grindu plyteliu ar daryti madzio imtacijos tipo http://www.termopala...ke/1415/r4230vv g.gif
Atsakyti
Laba diena,prasau patarimo. Virtuvinis bus klasikinis, dureles medzio masyvas su faneruotes filingais. Rankeneles imsim is Gritijos,klasikines.Ar rankeneles i visas spinteles, stalcius bei indauja deti vienodas? Ar i stalcius deti pailgas, atidaromas spinteles,indaujos duris - burbuliukus? Pailgos velgi yra keliu dydziu - vienos trumpesnes,kitos ilgesnes. Virtuve - U formos. Gal pavyzdziu kur uzmate esat su skirtingos formos,bet tos pat rusies rankenelem.
Papildyta:
QUOTE(Mupi @ 2011 08 28, 09:47)
Gal galetumet patarti, prie ko derinti virtuvinio stalvirsi (fasadas gelsvai baltas, filinguotas, masyvo) ar prie grindu plyteliu ar daryti madzio imtacijos tipo  http://www.termopala...ke/1415/r4230vv  g.gif

man asmeniskai medzio imitacijos stalvirsis negrazu. pas mane ta pati dilema - koki stalvirsi rinktis ir prie ko derinti. Rinkausi, tiksliau ryt baldininkams pasakysiu kuri issirinkau:
http://www.termopala...1378/salome1-40
Virtuvinis bus pas mus tamsiai rudas,grindys - plyteles - azuoliniu lentu imitacija,sienos sveisiai rusvos.
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2011 08 28, 10:20)
Sveikutes, sumastem ir mes remontus, ir kadangi laabai patinka ir man shis stiliukas viena kambary noriu padaryt alia provansas smile.gif

Taigi noriu patarimo.
4. Kabantis telikas (jis ten turetu ir likt

TV kabinciau priesais sofa, ne kampe

5. Sofa-lova-kampas.

mano galva sis kampas nieko bendro su provansu neturi, o ir pertraukus abejoju ar kazka tokio grazaus padarysit.
Paprastai gaminio restauravimo kaina apyligi naujo baldo kainai.
Kambarys maziukas, manyciau reiktu grakstesnio baldo paieskot.
Sienas noriu tapetuoti, tokiais tapetais
Tik nzn, ar tapetuot visas sienas? ar viena tokiu rashtu o kitas vienspalviais tapetais?
cia damasko rasto tapetas - tapetuokit visas sienas jei jau tokiais nusprendet, bet jie taip pat ne provansiski. o klasikiniai. Tokiam mazam kambariukui reiktu mazesnio rasto tapetu, gali but dryzuoti, su smulkiom gelytem ir pan. Svarbiausia  - svelniu spalvu.Sofa lieka ta pati tik bus aptraukta nauju gobelenu.
BEJE N|IEKADA NEPIRKIT EKO ODOS, SUTRUPEEEEJO.
Tai vat noriu aptraukt gobelenu.

tik jau ne tokiu pat kaip tapetai, bus baisu. Jei visvien tapetus klijuosite damasko rasto, tai sofa aptraukite vienspalviu audiniu, pazaisit su pagalvelem.O grindys bus shviesios, kolkas neradau tu kuriu noriu, bet kazkas panashaus, visos tokiu shaltu atspalviu, o noriu shilto atspalvio.
grindu pasirinkimas tikrai platus - siltu atspalviu begale. Neabejoju, kad issirinksite pati.

Dar tiesa patartupet kokia lempa, norejau sietyno ax.gif bet mama savo svietmecio laiku sietyna atidave ax.gif o buvo ir grazus  ir nedidelis.



mano visi pamastymai jusu tekste ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 28 rugpjūčio 2011 - 15:44
Laba diena visoms smile.gif
tikiuosi priimsit i savo bureli, nes diskutuojat butent apie tai kas siuo metu man yra aktualu. Namuose darome remonta ir butent isirenginesime tokiu stiliumi.tiesa kol kas bus tik virtuve, vonios kambarys ir miegamasis. Miegamojo komplekata jau turime, dabar jis baigiamas restauruoti, virtuves baldai taip pat uzsakyti klasikiniai. Bet man svarbiausiai siuo metu yra kaip, kur, kokias ir pan. parinkti uzuolaidas, taip pat ir uztiesima ant lovos.
Ka patartumete su virtuves langu daryti, nes prie butent prie sio lango bus palange sujungta kart su stalvirsiu. tai kazin ar uzuolaidos tiktu... nebent gal tokios kaip buna sutraukiamos i virsu ( nezinau tikslaus pavadinimo blush2.gif ) ir kokia spalva rinkti, nes baldai bus balti, stalvirsis tamsus. del sienu spalvos vel nezinomybe, bet jauciu kokia kremine reikia rinktis...
zodziu, daug klausimu, o atsakymu kol kas mazai...
veliau kai turesiu ikelsiu foto, bus aiskiau viska suprasti.
is anksto dekui uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 28, 16:43)
mano visi pamastymai jusu tekste  ax.gif


drinks_cheers.gif Saunuole.
Atsakyti
Iriska supasavo del uzuolaidu, tai pasiblaskiau, pasiblaskiau ir as ko gero si karta praleidziu, vistik kazkaip ranka nekilo dvejas pirkti. Nors gal ir klaida darau.
http://www.ebay.co.u...160687985597637

Nusiraminimui paveiksliuka nusipirkau siandien nulekusi ir sedziu rami.
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2011 08 28, 10:20)
Sveikutes, sumastem ir mes remontus, ir kadangi laabai patinka ir man shis stiliukas viena kambary noriu padaryt alia provansas smile.gif


Provansu net nekvepia cia.
Klasikinis kambariukas - jo.
Jei gobelenas lieka, ka galvojat, tai tapetai tiktu dryzuoti gal, nes tie tikrai su didokais rastais, kaip Mamasandra rase.

QUOTE(Mupi @ 2011 08 28, 10:47)
Gal galetumet patarti, prie ko derinti virtuvinio stalvirsi (fasadas gelsvai baltas, filinguotas, masyvo) ar prie grindu plyteliu ar daryti madzio imtacijos tipo  http://www.termopala...ke/1415/r4230vv  g.gif

Kokios grindu plyteles ir kokios sienu?

QUOTE(mingam @ 2011 08 28, 16:25)
Laba diena,prasau patarimo. Virtuvinis bus klasikinis, dureles medzio masyvas su faneruotes filingais. Rankeneles imsim is Gritijos,klasikines.Ar rankeneles i visas spinteles, stalcius bei indauja deti vienodas? Ar i stalcius deti pailgas, atidaromas spinteles,indaujos duris  - burbuliukus? Pailgos velgi yra keliu dydziu - vienos trumpesnes,kitos ilgesnes. Virtuve - U formos. Gal pavyzdziu kur uzmate esat su skirtingos formos,bet tos pat rusies rankenelem.

As irgi is Gritojos pirkau. Prie savo virtuvinio buvau pridejusi stalciams pailgas, o virsutinem spintelem burbuliukus, PO TO stalciams ilgas rankeneles, o virsutinem spintelem pailgas, tik trumpesnes nei stalciu, tai zymiai geriau atrode nei burbuliukai!
Atsakyti