Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 17:16)
Sakai ideja nelabai tongue.gif . Nufotkinau ax.gif

Kadangi man viduje tos spintos virsus bus niekam nenaudojamas, tai as sumasciau, kad virs spintos padaryt anga, o ten susodinsiu minkstus zaislus, nes kitaip jie bus palepej dezej... :

user posted image


Nelabai blink.gif
Duris daryk aukstas, kad dengtu ta anga, zaisliukai maziau dulkes.
Virsutine duru dali (tuos kvadratelius) galima daryti su stiklu, taip pacios durys atrodys zemesnes. Uz stiklo gali matytis tai, kas yra viduj, o galima ir pridengti audiniu is vidaus - tarsi mazus langelius smile.gif Taip butu zaismingiau wub.gif
user posted image
user posted image

Ir kol dar nisa tokioje stadijoje, galima ir kokia maza lempike/halogeniuka viduje imontuoti (kaip virtuviu spintelese) - atsidarai ir sviesu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 rugpjūčio 2011 - 17:28
as ta pati RK sakiau, kad lentynos atviros nereik virsuje g.gif
Atsakyti
sveikos

as vis tik skaitineju , nes musu remontai vezlisku zingsniu juda ... su meistrais tikra beda doh.gif
bet sunaus jambarys po poros savaiciu manau bus gatavas rolleyes.gif
kaip tik mastau ar spesim siemet dukros kambari padaryt tai vis pasizvalgau kokias idejas dedate mergaites kambariui ...
galvoju kokia cia spalva parinkti g.gif apvadai , durys, langai balti ir baldeliu noreciau baltu tai gal tapetus reiktu ryskenius parinkt ? ar uzteks zaislu margumyno ?

dar patarimo noriu 4u.gif kaip graziau vidaus durys ar aukstesnes ar standartinio aukscio ? mb sumaste kad reik det aukstesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 25, 18:13)
Nelabai blink.gif
Duris daryk aukstas, kad dengtu ta anga, zaisliukai maziau dulkes.

Durys sienines spintos bus standartinio aukscio. O ir as specialiai norejau atviros tos vietos, tik ji tikrai baisiai atrodo fotkej, tokia griozdiska, gal kai viskas bus baigta, bus geresnis vaizdas, tikiuosi unsure.gif

QUOTE(Rasytee @ 2011 08 25, 21:51)
galvoju kokia cia spalva parinkti  g.gif  apvadai , durys, langai balti  ir baldeliu noreciau baltu tai gal tapetus reiktu ryskenius parinkt ? ar uzteks zaislu margumyno ?

dar patarimo noriu  4u.gif  kaip graziau vidaus durys ar aukstesnes ar standartinio aukscio ? mb sumaste kad reik det aukstesnes  g.gif

Pasizvalgyk cia, gal kils ideju kokiu:
http://www.google.lt...mp;ved=0CCIQsAQ

Koks lubu aukstis?
Atsakyti
2,80 m
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 08 25, 23:01)


Pas mus beveik 3m. ir tai dejom standarta g.gif
O kokio jis aukscio nori duru? Ir kodel?
Atsakyti
miega dabar ryt paklausiu kokio ten dydzio nori

jau prisiziurejau mergaitisku kambariu wub.gif ech kad tie meistrai greiciau dirbtu ....
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 16:16)
Kadangi man viduje tos spintos virsus bus niekam nenaudojamas, tai as sumasciau, kad virs spintos padaryt anga, o ten susodinsiu minkstus zaislus, nes kitaip jie bus palepej dezej...

vien del nepraktiskumo nepatarciau ten palikti atvira ir dar daiktu prikrauta nisa. Kopeciu tau reikes kiekviena karta, kol dulkes isvalysi ir tuos minkstus zaislus ispurtysi doh.gif .
Jei jau jokio skirtumo, ar zaislai bus palepeje ar cia, tai daryk uzdara ir tegul tai bus "vaiko palepe". Dabar zaislai, veliau bus piesiniai, knygos, zurnalai (vaikai irgi dazniausiai buna kaupikai, jiems ju daiktai labai svarbus ir reikalingi smile.gif )...
Su stiklu dureles atrodytu lengviau, su uzuolaidelemis romantiskiau, bet kai paaugs, uzuolaideliu gali ir nebenoreti, o uz stiklo tada jau turetu buti tvarka g.gif .
Arba galima nedidelius langiukus i dureles istatyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 rugpjūčio 2011 - 08:27
QUOTE(vida777 @ 2011 08 26, 09:23)
vien del nepraktiskumo nepatarciau ten palikti atvira ir dar daiktu prikrauta nisa. Kopeciu tau reikes kiekviena karta, kol dulkes isvalysi ir tuos minkstus zaislus ispurtysi  doh.gif .
Jei jau jokio skirtumo, ar zaislai bus palepeje ar cia, tai daryk uzdara ir tegul tai bus "vaiko palepe". Dabar zaislai, veliau bus piesiniai, knygos, zurnalai (vaikai irgi dazniausiai buna kaupikai, jiems ju daiktai labai svarbus ir reikalingi  smile.gif )...
Su stiklu dureles atrodytu lengviau, su uzuolaidelemis romantiskiau, bet kai paaugs, uzuolaideliu gali ir nebenoreti, o uz stiklo tada jau turetu buti tvarka  g.gif .
Arba galima nedidelius langiukus i dureles istatyti.

Ziuriu, prisiveikiau as su ta skyle, cia buvo 5 minuciu sprendimas doh.gif . Kadangi jau MB viska padare, tai tebunie, statysiu kopecias, valysiu dulkes ir kiekviena karta mazajai uzsinorejus kokio zaislo is ten, lipsiu aukstyn lotuliukas.gif
Ateity gal reiks pamastyt kokius stiklus sudet ar kazka cool.gif

Turim laikina sala, kuria man atitempe paziuret ar man dydis tinka:
Dydzio nebekeisim, tik siaip parodau.
user posted image

Dar noriu paklaust, o jums neatrodo ta spintele kaip vista ant vienos kojos? Man norisi apacioj karnyziuko ir desinej pusej g.gif
user posted image


O cia jau visai ne i tema. Vakar vakare buvom prie juros, tai fantastika koks oras, vaizdas, juros kvapas, lengvas vejelis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Buvau pas Cukranendre sau torsero pasiimti, tai maciau ir sita realiai

user posted image

Man labai patiko, tik pati gaubta reiktu keisti. Manau, kad kaina protinga visai g.gif Kam tinka toks, tai visai siulyciau susigundyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 rugpjūčio 2011 - 09:57
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 08:47)
O kokios kainos medziagu toj parduotuvej? Kad bent jau supratima turet kazkiek. Vaziuosiu uz keliu menesiu i Vilniu, tai jau butinai nuleksiu ten.
Katra cia diena, pasakiau draugei, kad galvojam isleist uzuolaidoms svetainei/virtuvei apie 5000, tai ji sako, o tai dar nedaug g.gif
Gerai, kad kitom patalpom is senu kazka surankiosiu pradziai unsure.gif

Jo, uzuolaidos kainuoja... As kai siuvu pati sau, tai man darbas bent nekainuoja...

Pridaryta pas mane nuotrauku visokiu audiniu, paziurejau galerija - rasau kainas keliu pavyzdziu :
37 Lt/m (138 cm pl)
user posted image

75 Lt/m (2,8 m plocio)
user posted image

80 Lt/m (plocio neiziuriu nuotraukoj smile.gif )
user posted image

112 Lt (1,4m plocio) - Angliskas audinys
user posted image

60 Lt (1,4 m plocio)
user posted image

Prancuzisku klasikiniu audiniu buvo nemazas pasirinkimas, Anglisku taip pat su kiekvienu mano apsilankymu vis daugiau smile.gif

Vilniuje salia Baldu rojaus yra viena nedidele parduotuvyte. Pasikuitus ten galima rasti variantu. Kainos siaip ten mazesnes nei salonuose - pamenu buvau butui issirinkus audini - toj parduotuvytej jis buvo dvigubai, neperdedu - dvigubai pigesnis nei salone kuri yra Baldu rojuje Ia... Tos pacios firmos, tas pats audinys...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 26, 10:56)
Buvau pas Cukranendre sau torsero pasiimti, tai maciau ir sita realiai

Man labai patiko, tik pati gaubta reiktu keisti. Manau, kad kaina protinga visai  g.gif Kam tinka toks, tai visai siulyciau susigundyti  smile.gif


labai dailus, ten kojeles su liuto nagiukais?
o sakyk kur toki gaubteli flisuota gaut?
ar paciai siuti?
neisivaizduoju g.gif
[COLOR=yellow]ir kokia jo kaina?[/COLOR]
Atsakyti