Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 09:59)
Kazkada buvo diskusija apie ruzava kambari mergaitei...


mano manymu, rozine spalva ner niekuo blogesne uz kitas spalvas - gelsva, zalsva ar pan; yra tik jos panaudojimo ir tam tikros simbolikos kurimo klausimas. Pvz. rausvi bijunai ant baltos komodos labai grazu, taciau, jei ant tos pacio komodos patupdysite ryskiai rozini pigaus tiulio kaspina, tai jau bus stipriai ne kas biggrin.gif is esmes rausva labai maloni ir silta spalva, ir mergaitei labai tinkama; tuo labiau kad atspalviu galima pasirinkti labai ivairiu, jei imsite sviesiai rozini su pilku atspalviu, manau bus tikrai puiku ir deres prie Jusu jau turimu baldeliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 25 rugpjūčio 2011 - 09:57
QUOTE(Cobre @ 2011 08 24, 20:25)
O paskutinem minutem kaip silkiniu kaina uzkilo  blink.gif

http://www.ebay.co.u...=item4aadd7da75

Jos net ne tikro silko, kiek supratau  blink.gif

Cia pagal bidu istorija ryskiai matosi, kad pats pardavejas kaina uzkele...taip daznai buna ebay... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Didele_meile @ 2011 08 25, 07:34)
Kaip patiko man sitas reikalas: http://www.ebay.co.u...=item19c829d471
Tik idomu kiek kainuotu parvezimas i lt  g.gif

Manau parveztu Lietuvos vezejai uz kokius 40-50 sv. bet cia dar kaina ryskiai pakils... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 24, 15:44)

mane jau nervina tai, kad Hormann'o atstovai trečia diena, kaip skaičiuoja mano vartus schmoll.gif
Ryterna paskaičiavo per valandą..
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 25, 10:52)
jei imsite sviesiai rozini su pilku atspalviu, manau bus tikrai puiku ir deres prie Jusu jau turimu baldeliu thumbup.gif

Tai va ir beda man dabar ta atspalvi pasirinkti. Nors ir pabandymui pirksiu po litra, vistiek negaliu issirinkt is paletes doh.gif

Mamasandra, matau sedi apacioj... pas mane turi but 12val. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(stebetoja_ @ 2011 08 25, 11:10)
Cia pagal bidu istorija ryskiai matosi, kad pats pardavejas kaina uzkele...taip daznai buna ebay... blush2.gif
Papildyta:


o pagal ka jus sprendziate? kad naujai uzsiregistraves asmuo taip kaina sukele?
o jei niekas nenupirktu uz aukstesne kaina tai jiedu atsauktu sanderi?

kaip nesazininga schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 11:38)
Tai va ir beda man dabar ta atspalvi pasirinkti. Nors ir pabandymui pirksiu po litra, vistiek negaliu issirinkt is paletes doh.gif

Mamasandra, matau sedi apacioj... pas mane turi but 12val. tongue.gif


pagavai mane blush2.gif
begu rengtis
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 25, 08:40)
o pagal ka jus sprendziate? kad naujai uzsiregistraves asmuo taip kaina sukele?
o jei niekas nenupirktu uz aukstesne kaina tai jiedu atsauktu sanderi?

kaip nesazininga  schmoll.gif
Papildyta:
pagavai mane  blush2.gif
begu rengtis

Paprasciausiai sis pardavejas turi ne viena savo nika ir pats zaidzia su kainomis. Esu nemazai pirkusi is ebay, jau perkandau tuos ju fintusus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 11:38)
Tai va ir beda man dabar ta atspalvi pasirinkti. Nors ir pabandymui pirksiu po litra, vistiek negaliu issirinkt is paletes doh.gif


Idedu keleta "teisingu" ruzavu atspalviu pavyzdziu (kur pridejau ir tavo turimas pagalveles), nes tavo anksciau idetose nuotraukelese sienu spalva per saldi, per "gryna" riuuuzava smile.gif Orientuokis i prislopintus, purvinesnius atspalvius.

user posted image

user posted image

user posted image

Grazu wub.gif , nes nuo ruzavumo akiu neskauda mirksiukas.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 rugpjūčio 2011 - 11:27
QUOTE(stebetoja_ @ 2011 08 25, 11:10)
Cia pagal bidu istorija ryskiai matosi, kad pats pardavejas kaina uzkele...taip daznai buna ebay... blush2.gif
Papildyta:

Manau parveztu Lietuvos vezejai uz kokius 40-50 sv. bet cia dar kaina ryskiai pakils... mirksiukas.gif

Jo, man irgi atrodo, kad kaina specialiai bus didinama. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 25, 12:17)
Idedu keleta "teisingu" ruzavu atspalviu pavyzdziu (kur pridejau ir tavo turimas pagalveles), nes tavo anksciau idetose nuotraukelese sienu spalva per saldi, per "gryna" riuuuzava smile.gif Orientuokis i prislopintus, purvinesnius atspalvius.




jerguteliau, MamaGabi, kokie sugebėjimai thumbup.gif
dar ir ne kiekviena dizainerė taip spalvas sudėliotų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 09:59)


man tokio sviestuvo reiktu wub.gif
Papildyta:
ir dar, RK imesk foto tavo dukros spintos (angos kol kas), gal merginos kokiu ideju tures del to virsaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 25, 16:22)
jerguteliau, MamaGabi, kokie sugebėjimai  thumbup.gif
dar ir ne kiekviena dizainerė taip spalvas sudėliotų  ax.gif

Jo, MamaGabi, pas mus superine thumbup.gif .

ACIU, MAMAGABI bigsmile.gif

Labai noreciau provancisku su gelytem uzuolaidu ar tapetu, bet uzuolaidas tam kartui turim, o tapetus dar nuleksiu i viena vieta, kur MamaSandra rekomendavo, paziuresiu ar kas i aki kris, tada paziuresiu kiek UK kainuoja, uzsirasius pavadinima...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 25, 16:59)
ir dar, RK imesk foto tavo dukros spintos (angos kol kas), gal merginos kokiu ideju tures del to virsaus  g.gif


Sakai ideja nelabai tongue.gif . Nufotkinau ax.gif

Vaiko kambary, bus stai tokios durys sienines spintos:
user posted image

Kadangi man viduje tos spintos virsus bus niekam nenaudojamas, tai as sumasciau, kad virs spintos padaryt anga, o ten susodinsiu minkstus zaislus, nes kitaip jie bus palepej dezej... :

user posted image
Atsakyti