Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

O medziaga isivaizduoju kazka tokio didziajam kambary ax.gif :
user posted image
Atsakyti
Rytine Kava, o gal gali pasakyt, kiek durys su saule brangiau uz paprastas. Reikės dviejų garažo durų, tai aktualu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 08 25, 09:10)
Rytine Kava, o gal gali pasakyt, kiek durys su saule brangiau uz paprastas. Reikės dviejų garažo durų, tai aktualu blink.gif

Bijau ka sumeluot, nes mes vartus dejom pries 2 metus. Gal kokiu 1000 su biskiu skyresi kaina g.gif . Musu vartai sake bumo laikais butu 9000, o mes mokejom kazkur 7000 g.gif .
Geriausiai jei paskambintum, pasakytum ismatavimus. Ir reikia ne vieniems uzklausima duot, nes gudrus jie ten visi labai biggrin.gif
http://www.hormann.l...ex.php?id=9623#
Kadangi tau reikia 2 siauresniu, tai ir ryternos uzklausk:
http://www.ryterna.eu/lt/index.htm
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 07:47)
O kokios kainos medziagu toj parduotuvej? Kad bent jau supratima turet kazkiek. Vaziuosiu uz keliu menesiu i Vilniu, tai jau butinai nuleksiu ten.
Katra cia diena, pasakiau draugei, kad galvojam isleist uzuolaidoms svetainei/virtuvei apie 5000, tai ji sako, o tai dar nedaug g.gif
Gerai, kad kitom patalpom is senu kazka surankiosiu pradziai unsure.gif


o pas mane kazin ka sgausis...as megeja is pigiai ka nors atkasti, suregzti...nes ner finansu tokiu blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Juma81 @ 2011 08 25, 08:10)
Rytine Kava, o gal gali pasakyt, kiek durys su saule brangiau uz paprastas. Reikės dviejų garažo durų, tai aktualu blink.gif


juma81,mano vartai 2.50 ant 2.10, o jusu?reikia irgi 2vnt. jei ka gal koperuotis, kad gaut nuolaida biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 25, 09:42)
o pas mane kazin ka sgausis...as megeja is pigiai ka nors atkasti, suregzti...nes ner finansu tokiu  blush2.gif  ax.gif

Vat tame ir beda, kad svetainej/virtuvej neiseis pigiai prasisukti, nes ten langu 5, viso 11 metru plocio, tai uzuolaidu reiks 25 metru plocio, reiks tik naujas pirkt, ner kitu variantu...
Kituose kambariuose kazka meistrausiu, tik karnyzus teks aisku pirkt.

O sakykit, labai brangus mediniai karnyzai ir kur ju yra?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 10:33)
Bijau ka sumeluot, nes mes vartus dejom pries 2 metus. Gal kokiu 1000 su biskiu skyresi kaina  g.gif . Musu vartai sake bumo laikais butu 9000, o mes mokejom kazkur 7000 g.gif .
Geriausiai jei paskambintum, pasakytum ismatavimus. Ir reikia ne vieniems uzklausima duot, nes gudrus jie ten visi labai  biggrin.gif
http://www.hormann.l...ex.php?id=9623#
Kadangi tau reikia 2 siauresniu, tai ir ryternos uzklausk:
http://www.ryterna.eu/lt/index.htm


O-pa-pa kainytės doh.gif Ačiū už info, reikės žiūrėt. Skirtumas vis tik nemažas, bet grožis reikalauja aukų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 25, 10:42)

juma81,mano vartai 2.50 ant 2.10, o jusu?reikia irgi 2vnt. jei ka gal koperuotis, kad gaut nuolaida  biggrin.gif


O jūs greitai planuojat dėtis? Nes mums dar ne pirmo būtinumo, bet galvojom gal iki žiemos gerai būtų. Išmatavimų nežinau. Reikės su MB vakare pakalbėt tuo klausimu. Iš kur jūs?
Atsakyti
Kazkada buvo diskusija apie ruzava kambari mergaitei, tai manau ne tik spalva daug ka reiskia (daug kas jos baidesi), bet ir VISA KITA.
Mes kita savaite dazysim mazajai kambari, tai "medituoju" vakarais su dazu palete biggrin.gif
Turim uzuolaida (realybej ryskesne nei foto) :
user posted image

Baldai kreminiai su zalsva patalyne:
user posted image

O cia siaip, man patike foto ax.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

O laikrodi su rozytem galima ir paciai pasidaryti, nes jo kaina buvo intike apie 70$
Aisku mano mazoji dabar turi laikrodi su princesem biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 25 rugpjūčio 2011 - 09:01
QUOTE(Juma81 @ 2011 08 25, 08:57)

O jūs greitai planuojat dėtis? Nes mums dar ne pirmo būtinumo, bet galvojom gal iki žiemos gerai būtų. Išmatavimų nežinau. Reikės su MB vakare pakalbėt tuo klausimu. Iš kur jūs?


mes irgi neskubam velai rudeni, o dar geriau butu pavasari ax.gif

rytine kava, labai jauku pas tavi wub.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif apie uzuolaidas merginos prasneko, as kaip tik pirmadieniui issikvieciau siuveja su audiniais, gal issirinksiu kazka uz padoria kaina g.gif
Atsakyti

g.gif nesamoningai kelia foto
Papildyta:
QUOTE(Juma81 @ 2011 08 25, 09:57)
O-pa-pa kainytės  doh.gif  Ačiū už info, reikės žiūrėt. Skirtumas vis tik nemažas, bet grožis reikalauja aukų  mirksiukas.gif

As tai butinai norejau su ta saulute biggrin.gif ir aplamai su tuo namu ir norais, tuoj be kelniu liksim doh.gif, nes i nama eina pinigai kaip i kiaura maisa doh.gif

QUOTE(valpurgija @ 2011 08 25, 10:03)

rytine kava, labai jauku pas tavi  wub.gif

Aciu, laukiu pabaigos, kai bus visur wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 25 rugpjūčio 2011 - 09:05
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 25, 09:11)
Aciu, laukiu pabaigos, kai bus visur  wub.gif

as laukiu bent normalios pradzios biggrin.gif
Atsakyti
Kaip patiko man sitas reikalas: http://www.ebay.co.u...=item19c829d471
Tik idomu kiek kainuotu parvezimas i lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Didele_meile: 25 rugpjūčio 2011 - 09:34