Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Cobre @ 2011 08 11, 17:34)
Kazkas issake savo nuomone, o as issakiau savo ir net pabandziau, kaip mokejau, ja pagristi.  Todel taip rasyti cituojant mano posta neteisinga.
.......
O siame etape pasakyti, kad kambarys be veido, tai absurdiska. Gerai sakote, ka rodo, ta ir matote. Tai prasome tai ir komentuoti.

Paskutinis sakinys aplamai ka bendro turi su mano postu? Grizkite puslapiu atgal ir IDEMIAI paskaitykite ka as parasiau apie Jyskine lova. apie prastesnius zmones isvis net kalba neeina  schmoll.gif
As vat ir galvoju, ar zmones is nemokejimo skaityti ar is jaunumo ir neatidumo priskiria kitiems nebutas nuodemes.  g.gif


Tai sakot visi laisvi išskaytu muomonę, bet visgi absurdiška ją išsakinėti? Kad man asmeniškai jis per solidus ir galbūt tai atrodo taip, nes nėra iki galo įrengtas- apgyvendintas? Ar ką nors įžeidė toks postas?
Ar mano pritarimas Jūsų mintims Jus įsiutino/supykdė/nuliūdino? Nes aš tikrai joms pritariau, tik pridėjau pastebėjimą, kad dauguma atsiliepimų apie labai santūrų kambarį yra vien dėl to, kad jame dar nėra gyvenimo detalių- negalim įsivazduot kaip atrodys iki galo užbaigtas vaizdas. Beje, tai ir buvo pakomentuota- kai atsiras asmeninių daiktų- na kad ir poros tapkių arba knygų stirtelės prie lovos, greičiausiai atrodys kitaip. Jei jau sukėliau Jums nemalonią reakciją - nuoširdžiai atsiprašau. Kaip ir už pastabą apskritai apie skonį/ neskonį, netaikiau jo specialiai Jūsų postui, tik "enter" nesuveikė. Nesijautrinkim.

Taika žemėje, peace on earth, Миру- мир!

Labai dailus Pagyvenusios vaikų dušo kampas, ot norėčiau tokio...
Atsakyti
Laba su nauja diena 4u.gif
Vakar buvau Gritijoje,Kaune.Oho kokis pasirinkimas rankeneliu ir ne tik,po pastarojo apsilankymo.Pirkau numeriuka ant namo,patiko,kad ne blizgus,o nusendinto metalo.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2011 08 12, 11:53)
Beje, tai ir buvo pakomentuota- kai atsiras asmeninių daiktų- na kad ir poros tapkių arba knygų stirtelės prie lovos, greičiausiai atrodys kitaip.

Manote, kad tapkiu pora gali pakeisti interjera ir jis nebetaps solidus, tinkamas jaunai merginai? g.gif Kambarys keisis tikrai ne nuo knygu ir tapkiu, tiesiog matysis, kad jame jau pradeta gyventi. Kambarys keisis nuo kilimo, paveikslu, geliu, lovatiesiu ir pagalveliu, indeliu piestukams susideti, vazonu stiliaus ir formos, nuotrauku remeliu . Ir kai visa tai bus, tada matysis, kaip zmogus susitvarko su dekoravimu, ar padetis tik dar labiau gereja, ar gera pradzia yra suzlugdyta nevykusio dekoravimo.
Tarp kitko, man dekoravimas yra pati sudetingiausia dalis. Galiu issirinkti spalvas, baldus, grindu danga ir t.t. Bet dekoravimas man jau aukstoji matematika. Na bet ta kazkaip iveikiau, tai gal kaip nors ir su tuo dekoravimu pavyks. Su laiku, ne is karto ax.gif
Imkit baliona, draugaujam toliau 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kur teko matyti ilgesniu klasikiniu duru rankeneliu (spintos durims) ?
Man reikia, kad butu 23,0-23,5 cm atstumas tarp skyluciu medvarzciams.
Ziurejau Gritijos psl., bet neradau verysad.gif . Ir niekur tokiu matmenu nerandu, o reikia butinai pakeisti rankeneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 12 rugpjūčio 2011 - 11:11
QUOTE(vida777 @ 2011 08 12, 12:11)
Merginos, gal kur teko matyti ilgesniu klasikiniu duru rankeneliu (spintos durims) ?
Man reikia, kad butu 23,0-23,5 cm atstumas tarp skyluciu medvarzciams.
Ziurejau Gritijos psl., bet neradau  verysad.gif . Ir niekur tokiu matmenu nerandu, o reikia butinai pakeisti rankeneles.

siaip Gritija ne viska i savo internetini puslapi anksciau buvo sudejus..parduotuvej maciau ilgesniu, kai pati pirkau, bet kokie ismatavimai tai neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu patarti kaip nusendinti metala g.gif darysim metalinius tureklus, bet metalo spalvos nenoriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2011 08 12, 11:33)
Laba su nauja diena 4u.gif
Vakar buvau Gritijoje,Kaune.Oho kokis pasirinkimas rankeneliu ir ne tik,po pastarojo apsilankymo.Pirkau numeriuka ant namo,patiko,kad ne blizgus,o nusendinto metalo.

Ir as ieskau, bet ju psl. nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 12, 12:11)
Merginos, gal kur teko matyti ilgesniu klasikiniu duru rankeneliu (spintos durims) ?
Man reikia, kad butu 23,0-23,5 cm atstumas tarp skyluciu medvarzciams.
Ziurejau Gritijos psl., bet neradau  verysad.gif . Ir niekur tokiu matmenu nerandu, o reikia butinai pakeisti rankeneles.


paziurekit www.furnitanas.lt ten kataloge berods nuo 386 puslapio prasideda
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 08 12, 12:23)
Gal kas galetu patarti kaip nusendinti metala  g.gif darysim metalinius tureklus, bet metalo spalvos nenoriu  schmoll.gif



nesuprantu ko konkreciai Jus nenorit? nenorit chromo spalvos? gal galit idet pvz, ka konkreciai norit nusendint.
Atsakyti
Siek tiek vaizdu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Cia siaip, kaip jums namelis medyje? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 08 12, 15:17)
Siek tiek vaizdu:
user posted image


Klasikiniai interjerai man ne prie dūšios, bet negaliu atsispirti grožiui, kurį kuria tobula simetrija - žiūri į tobulai simetriškus veidrodžius ir juose taip pat simetriškai atsispindi už nugaros esantis langas. O kai žiūriu į atspindžius spintelių veidrodžiuose, toks jausmas kad šoninėse sienose dvejos simetriškai viena prieš kitą esančios durys rolleyes.gif Jei sugebėčiau savo netobulam ekonominės klasės gyvenima sumokėti už tokią simetriją - mesčiausi ant klasikos biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 12, 14:32)
nesuprantu ko konkreciai Jus nenorit? nenorit chromo spalvos? gal galit idet pvz, ka konkreciai norit nusendint.

Vyras virina tureklus ir keturkampio vamzdzio, jie dabar nedazytas metalas, paprastai visi dazo metalo spalva (na tokia pilka) bet man negrazu schmoll.gif noreciau kazko panasaus i surudijuis sena metala.
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 08 12, 16:15)
Vyras virina tureklus ir keturkampio vamzdzio, jie dabar nedazytas metalas, paprastai visi dazo metalo spalva (na tokia pilka) bet  man negrazu  schmoll.gif noreciau kazko panasaus i surudijuis sena metala.


pas mus sendinto metalo tureklai- tai daze juodai,aptryne, paskui patepliojo su tokiu i ruzavuma blizgesiu, ir tada ant virsaus su ausiniu kur kliuvo kur nekliuvo- ir sendinti turklai gatavi thumbup.gif apie toki sendinima kalbu:
http://www.kaltis.lt...amp;photo_id=89

o jei surudyjusio norit, tai ten kazkoki chemikala pila ir per nakti is paprasto metalo surudyjes tampa:
http://www.moteris.l...ilingas_kiemas/

bet as tokias tvoras ir vartus tik lauke esu macius...
Papildyta:
Klaipedietes, labai graziu "provansiskai- klasikiniu" biggrin.gif baldeliu yra NIC' e pirmame aukste wub.gif wub.gif ten kur uzuolaidu salonas... cia keleta galima pamatyti:
http://www.jaukumas....lg=lt&gal=1&p=1
Atsakyti