Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 24, 18:34)
o as pas ta pati pardaveja sitas buvau nusiziurejus
http://www.ebay.co.u...=item4aae0e477a
ale ko taip brangiai pas ji  g.gif

ir dar naudotos  g.gif


taip, naudotos biggrin.gif tai, kad graziu pas ji buna tu uzuolaidu, o grazios visur paskui kaina uzkyla, papigiai sunku rasti.

as dabar pamazu uzuolaidas medzioju, tai va kas uzkliuna, galiu imesti, nes kita karta lyg ir nieko, bet va man nei per kur netinka del ivairiu priezasciu.
tarkime sitos: plotis ilgis neblogi man butu, spalva irgi, kaina kol kas nediduke, o va blizgumas nei per kur, buvau tokias parsitempusi i namus, tai netiko, reiktu labiau matiniu.
http://www.ebay.co.u...=item2a13432fd4

Tiesa, jei kas turite pastabu del uzuolaidu, kurias imetu, tai sakykit, nes kol rinkimosi etape, tai gal kokiu naudingu dalyku isgirsiu smile.gif
Atsakyti
Del medziagu, tai platus pasirinkimas yra medzoagu parduotuveje Vilniuje prie Kalvariju turgaus yra tokia Zalia Stotele (1 aukste )H. Manto g. tai 2 aukste - medziagos. Kainos labai geros ir kas isomiausia, jos tu paciu medziagu yra "musu prestiziniuose" salonuose, tik uz kosmines kainas. Prasom, nepatingekit ir tikrai pasit..
Papildyta:
QUOTE(taburete @ 2011 08 24, 13:37)
Žiūrėkite, ką radau
kriauklytė

gerule, tik paiimti patiems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2011 08 24, 19:19)
Del medziagu, tai platus pasirinkimas yra medzoagu parduotuveje Vilniuje prie Kalvariju turgaus yra tokia Zalia Stotele (1 aukste )H. Manto g. tai 2 aukste - medziagos. Kainos labai geros ir kas isomiausia, jos tu paciu medziagu yra "musu prestiziniuose" salonuose, tik uz kosmines kainas. Prasom, nepatingekit ir tikrai pasit..
Papildyta:

gerule, tik paiimti patiems  doh.gif

Man iki Vilniaus dar nuvaziuoti reiktu. Medziaga, kelione iki Vilniaus, pasiuvimas, jei dar pamusalo reiktu uzuolaidai, tai vel prisidetu. Paieskosiu, gal rasiu kazka tinkamo internete, nekainuoja juk pasidairymas smile.gif Nors jei busiu Vilniuje, tai uzsuksiu paziureti kada, jei bus pakeliui, jau ne karta ja cia visi mini.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 24, 18:01)
taip, naudotos  biggrin.gif tai, kad graziu pas ji buna tu uzuolaidu, o grazios visur paskui kaina uzkyla, papigiai sunku rasti.

as dabar pamazu uzuolaidas medzioju, tai va kas uzkliuna, galiu imesti, nes kita karta lyg ir nieko, bet va man nei per kur netinka del ivairiu priezasciu.
tarkime sitos: plotis ilgis neblogi man butu, spalva irgi, kaina kol kas nediduke, o va blizgumas nei per kur, buvau tokias parsitempusi i namus, tai netiko, reiktu labiau matiniu.
http://www.ebay.co.u...=item2a13432fd4

Tiesa, jei kas turite pastabu del uzuolaidu, kurias imetu, tai sakykit, nes kol rinkimosi etape, tai gal kokiu naudingu dalyku isgirsiu  smile.gif


o kodel tu renkies jau gatavas t.ty. pasiutas uzuolaidas?
as tai audinius dabar medzioju, tai visai imanoma geru audiniu nebrangiai nusipirkt.
Ir tereikia tik krastus apsiut ir drapiravomo juostele.
Nebent norisi kazko labai sunkaus, su pamusalu.
Tiesa nesu gyvai ciupinejus as tu gatavu anglisku, gal ten kazkas tokio ypatingo yra?
tiesa, as ieskau dabar romantisku uzuolaidu valgomajam ir viduriniosios dukros kambariui blush2.gif
Papildyta:
ai va dar ka noriu jums parodyt

http://lt.lt.allcons...rtuviu?ref=mail

desimtukas graziausiu virtuviu, man pirmasis penketukas wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 24 rugpjūčio 2011 - 19:20
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 24, 15:44)
einu pasizvalgyt  bigsmile.gif  4u.gif o jusu kokie langiukai ir vartai?gal galima foto?
laukiam  smile.gif

pas mus paprasti, be langiuku.
Bet reiketu vietoje gerai apziureti, ar langiuku segmentai (remeliai) yra tiksliai tos pacios spalvos kaip ir vartai.
Pas vienus kaimynus teko matyti, kad spalva truputi skiriasi - langiukai siek tiek i gelsvuma - ir atrodo nelabai wink.gif . Pas juos vokiski vartai, bet nzn kokios firmos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 24 rugpjūčio 2011 - 19:19
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 24, 21:14)
o kodel tu renkies jau gatavas t.ty. pasiutas uzuolaidas?
as tai audinius dabar medzioju, tai visai imanoma geru audiniu nebrangiai nusipirkt.
Ir tereikia tik krastus apsiut ir drapiravomo juostele.
Nebent norisi kazko labai sunkaus, su pamusalu.
Tiesa nesu gyvai ciupinejus as tu gatavu anglisku, gal ten kazkas tokio ypatingo yra?
tiesa, as ieskau dabar romantisku uzuolaidu valgomajam ir viduriniosios dukros kambariui  blush2.gif


Siaip noretusi sunkesniu g.gif pas mane dieniniu nebus niekur, tai kai kurios be pamusalo ne kaip atrodytu (kai kurios aisku ir su pamusalu irgi ne kaip atrodytu, nes kartais tie pamusalai buna ne kokios isvaizdos doh.gif ) . Bet nespjaunu as ir i medziagas mirksiukas.gif Kol kas labai noreciau vienu uzuolaidu savo berniukui ir tikiuosi Iriska pasirasys avantiurai susimesti su manim per puse blush2.gif Siaip kol kas narsau ir ziurineju, kokiu uzuolaidu noreciau, kurios pas mane deretu, man taip lengviau viska susidelioti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 24, 20:39)
Siaip noretusi sunkesniu  g.gif  pas mane dieniniu nebus niekur, tai kai kurios be pamusalo ne kaip atrodytu (kai kurios aisku ir su pamusalu irgi ne kaip atrodytu, nes kartais tie pamusalai buna ne kokios isvaizdos  doh.gif ) . Bet nespjaunu  as ir i medziagas mirksiukas.gif Kol kas labai noreciau vienu uzuolaidu savo berniukui ir tikiuosi Iriska pasirasys avantiurai susimesti su manim per puse  blush2.gif Siaip kol kas narsau ir ziurineju, kokiu uzuolaidu noreciau, kurios pas mane deretu,  man taip lengviau viska susidelioti  ax.gif .


papasakok daugiau apie avantiura, smalsu ka cia sumastet g.gif
del uzuolaidu?
as tai buvau nulekus i super duper brangu salona, kur medziagom prekiauja tai tarkim tos uk medziagos tai tikrai pamusalo prasosi, nes be jo bus kaip merliai kokie, o va pvz ispaniskos jau pacios kaip dvigubos, tankios.
Bet kuriuo atveju pigiau gaunasi pirkt medziaga, nes uk siuveju kaip suprantu nedau, todel visi stengiasi gatava uzuolaida pagrobt, del to tos kainos ir sukyla.
O pamusalines nebrangios, tarkim 12 metru ~10svaru kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 24, 16:22)
oi kava, kiek aki uzmeciua tai visur vartai paprasti  doh.gif  gal jusu firma kur emet savo vartus turi svetaine?kiek sukainavo vartai?o langus kas jums dare?vat irgi galvoju kaip ten reiks isdeliot prporcingai tuos langelius  g.gif

jau radau ju svetaine...tik kazi kokios kainos?  rolleyes.gif

Matai, juk tavo vartai nebus tokiu pat matmenu kaip musu, tai ir kaina gi ne tokia pat bus. Musu vartai 5m. plocio, o jusu? Nusiusk i hormana ir ryterna uzklausima. Iskart parasyk kiek noresi filingu is plocio. Nes gali jie padaryti saule is 4, 5, 7 langeliu:
http://www.diygarage...rsunglazing.jpg
Geriausiai nuvaziuok i hormana, nes jie turejo labai gera kataloga, tai susigaudysi. O ryterna mums negalejo idet saules i musu placius vartus, tik sake gali saule is 4 langeliu padaryt, nu zodziu. O kiek aiskinaus, daugiau nieks LT nedare tu sauletekiu biggrin.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 08 24, 16:29)
mes daremes f-oje "Ryterna". Kaina zema, kokybe auksta. Vokieciai, kurie montavo ju vartus, sake kokybe zymiai geresne, nei vokisku "Hörmann".
http://www.ryterna.eu/lt/ (spausti "filinginiai").

Mums ir ryterna ir hormanas ta pati skaiciavo, o del kokybes nezinau.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 24, 22:50)
papasakok daugiau apie avantiura, smalsu ka cia sumastet  g.gif
del uzuolaidu?
as tai buvau nulekus i super duper brangu salona, kur medziagom prekiauja tai tarkim tos uk medziagos tai tikrai pamusalo prasosi, nes be jo bus kaip merliai kokie, o va pvz ispaniskos jau pacios kaip dvigubos, tankios.
Bet kuriuo atveju pigiau gaunasi pirkt medziaga, nes uk siuveju kaip suprantu nedau, todel visi stengiasi gatava uzuolaida pagrobt, del to tos kainos ir sukyla.
O pamusalines nebrangios, tarkim 12 metru ~10svaru kainuoja  g.gif

Niu radau uzuolaida savo berneliui ir man reikia tik vienos dalies, kadangi apytiksliai nutuokiu, ko reiktu Iriskai, tai vat ir bandziau siandien visaip kaip gundyti, kad antra puse pagriebtu biggrin.gif Jei ne, tai jauciu imsiu abi dalis tada g.gif

mamaSandra, as ir nesiginciju, nauja ir yra nauja (nors siaip man senienos mielesnes yra blush2.gif ), dar ir paciupinti gali ir t.t. Tai abejoju, ar visur supirksiu tai ko man reikia ir apseisiu nesiuvusi, bet pora variantu radau ir man labai viskas ten tiktu patiktu. Zodziu ziuresiu, man neskubu.

O tuos pamusalus siuva ne tik del persisvietimo. TArkime as esu nusipirkusi labai sunkias uzuolaidas, kaip barchatines jos ten ar kokios, na tokia stora sunki senovine medziaga g.gif Pirkau del medziagos, buvo pigu, o sugalvojau, kad gal pavyks ukyje panaudoti biggrin.gif Tai va jos tokio storumo ir sunkumo 9nu ne tos tarybines barchatines, kaip budavo), o dar ir pamusalas yra. Manau kad jis ir del grazesnio kritimo ir del estetiskesnes kitos puses tiesiog, nes ne visos medziagos juk is abieju pusiu gerai atrodo smile.gif

Jei ziurejai audinius, tai gal kazka panasaus uzmatei?
http://www.auctiva.c...m...,0&format=0

Atsakyti
Sveikos merginos, aš taip pat paskaitinėju temelę ir iš jūsų vis pasisemiu įkvėpimo.
KAJA rašė apie audinių parduotuvę prie Kalvarijų turgaus, aš taip pat buvau užsukusi. Tikrai pasirinkimas labai gausus, man į kai kurias užuolaidas žiūrint net seilė nutįso, kokios liuksiškos pasirodė, kainos nedidelės, palyginus su užuolaidų salonuose užlaužomis.
Va jų internetinis adresas http://www.audiniai.net/
bet čia labai maža dalis, gal koks 10 proc. tikrai jų ten daug prikabinta tiek dieninių, tiek naktinių. Tik ko gero kai tokia gausybė, kartais būna sunku išsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 24, 22:07)
Niu radau uzuolaida savo berneliui ir man reikia tik vienos dalies, kadangi apytiksliai nutuokiu, ko reiktu Iriskai, tai vat ir bandziau siandien visaip kaip gundyti, kad antra puse pagriebtu  biggrin.gif  Jei ne, tai jauciu imsiu abi dalis tada  g.gif

mamaSandra, as ir nesiginciju, nauja ir yra nauja (nors siaip man senienos mielesnes yra  blush2.gif ), dar ir paciupinti gali ir t.t. Tai abejoju, ar visur supirksiu tai ko man reikia ir apseisiu nesiuvusi, bet pora variantu radau ir man labai viskas ten tiktu patiktu. Zodziu ziuresiu, man neskubu.

O tuos pamusalus siuva ne tik del persisvietimo. TArkime as esu nusipirkusi labai sunkias uzuolaidas, kaip barchatines jos ten ar kokios, na tokia stora sunki senovine medziaga g.gif  Pirkau del medziagos, buvo pigu, o sugalvojau, kad gal pavyks ukyje panaudoti  biggrin.gif  Tai va jos tokio storumo ir sunkumo 9nu ne tos tarybines barchatines, kaip budavo), o dar ir pamusalas yra. Manau kad jis ir del grazesnio kritimo ir del estetiskesnes kitos puses tiesiog, nes ne visos medziagos juk is abieju pusiu gerai atrodo  smile.gif

Jei ziurejai audinius, tai gal kazka panasaus uzmatei?
http://www.auctiva.c...m...,0&format=0


as nesakau, kad neudotos blogesnes uz naujas.
Tiesiog tik del kainos sakau, kad pigiau gautusi tik medziaga perkant.
va gald i koki kuistuka reiktu nulekt ir realiai tas uzuolaidas paciupinet.
As irgi su pamusalu noreciau, uzuolaidas siuciau is ale lino - medvilnes, o is kitos puses deciau kazka panasaus i satino pamusala.

O tavo uzrodytos dailutes, medziagos tokios neuzmaciau, bet turesiu omeny.
Papildyta:
QUOTE(nauja @ 2011 08 24, 22:36)
Va jų internetinis adresas http://www.audiniai.net/
bet čia labai maža dalis, gal koks 10 proc. tikrai jų ten daug prikabinta tiek dieninių, tiek naktinių. Tik ko gero kai tokia gausybė, kartais būna sunku išsirinkti.


deku labai, gaila, kad man toloka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 24, 23:41)
as nesakau, kad neudotos blogesnes uz naujas.
Tiesiog tik del kainos sakau, kad pigiau gautusi tik medziaga perkant.

O tavo uzrodytos dailutes, medziagos tokios neuzmaciau, bet turesiu omeny.
Papildyta:
deku  labai,  gaila, kad man toloka  doh.gif

matai, kai neciupines perki, tai ir su medziaga ir su uzuolaida gali prasauti. Vistik su medziaga gal maziau, todel tu ko gero darai protingiau, o as va bandau tinginiu varianta biggrin.gif Na bet paskutiniu metu as jau jei apsimoketu, tai ir maista internetu pirkciau doh.gif biggrin.gif Man kazkur is namu issirioglinti sudetinga, tai tiesiog ijunkau viska internetu nusipirkti, tai vat ir cia taip norisi kazkaip bendravimo su sieveja isvengt blush2.gif .

O pas tavo mergaites kambaryje uzuolaidos kokios medziagos? Ieskau kazko panasaus i vonia nisos angai uzdengti. Benta jau is nuotraukos kiek iziurejau, tai lyg ir tiktu g.gif
Papildyta:
QUOTE(nauja @ 2011 08 24, 23:36)
Va jų internetinis adresas http://www.audiniai.net/
bet čia labai maža dalis, gal koks 10 proc. tikrai jų ten daug prikabinta tiek dieninių, tiek naktinių. Tik ko gero kai tokia gausybė, kartais būna sunku išsirinkti.

Na kaip nervina, nejau jiems sunku sumesti viska i internetini puslapi. Zmogus gal net is kito svieto krasto lektum, jei zinotum, kad ten yra ko reikia ir uz kiek reikia rolleyes.gif
Papildyta:
Tiesa, atidave mano sviestuva nupurksti, tai dabar taip bijau del spalvos, prasiau tik kad i saldytuva nebutu panasus lotuliukas.gif Bandziau paziureti, kaip atrodo pas mane zalvarinis, tai per sunkus tokiom zemom lubom, tai bent nusiraminau, o tai labai sirdi skaudejo, kad gera daikta taip darkysiu blush2.gif
Atsakyti