Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 23, 08:38)
Tik jei pas jus tu garazo vartu tiek daug, tai gal per daug bus baltos. O sienos kokios spalvos? Imesk kokia foto, kad gaudytis...


įdedu nuotrauką.
lyg ir apsistojom prie to, kad langų rėmai ir durys bus baltos, o garažo vartai - tamsiai rudi.
Ką manot, merginos?
tas beržai trukdo visą vaizdą rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 24 rugpjūčio 2011 - 08:55
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 23, 23:09)
Raportuoju del foteliuku -kaina 780lt blink.gif  daugokai sakyciau, na bet grazus tai nepaneigsi ax.gif


aciu 4u.gif kaina tai tokia nemaza g.gif o jie jas turi ekspozicijoj domus glerijoje? ir kazin kaip praktiskumas kedziu su tokiu "lininiu" uzvalkalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 08 24, 09:54)
tas beržai trukdo visą vaizdą rolleyes.gif

Tik nenupjaukit berželio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 08 24, 09:52)
Tik nenupjaukit berželio  blush2.gif

iškirsk visą mišką..
ką nori daryk..
tik šitą didelį beržą..
maldauju palik..
(čia daina tokia:) )

nekirsime kol kas:)
šiaip mūsų sklype dar auga lazdynas, klevas, ąžuolas..
už tvoros dar bus ąžuolas ir pušis..
labai gražią eglę reikėjo nukirsti, deja..nes augo per arti namo..
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 23, 22:09)
Kokio grozio patalynes komplektuku cia uzrodet bigsmile.gif  noooriu!!! gal kuri siustis planuojat? bigsmile.gif

Raportuoju del foteliuku -kaina 780lt blink.gif  daugokai sakyciau, na bet grazus tai nepaneigsi ax.gif

Aciu uz nuoroda del sendaikciu Petrasiunuose 4u.gif

Savaitgali leksiu pasiziuret visgi situ keduciu prie savo stalo, radau kas man jas restauruotu ir pakeistu spalva i kremine, kaip stalo koja thumbup.gif
user posted image
na sitos tai jau tiktu, kaip manot?  biggrin.gif

Aha, ne visai pigus, bet cia tie foteliukai, kur toliau matos?

Man sios kedutes labiau patinka, jei yra kas perdazys ir kaina nesigaus kosmine - jamciau sitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 24, 00:58)
kulipka,o negalite parodyti tikro vaizdo ax.gif labai smalsu,ir butu lengviau patarti bigsmile.gif


vaizdas kaip apgriuvusio lofto kol kas, niekas dar nesuklijuota nepadaryta
briedis girioj, tsakant...
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 24, 09:40)
aciu  4u.gif kaina tai tokia nemaza  g.gif o jie jas turi ekspozicijoj domus glerijoje? ir kazin kaip praktiskumas kedziu su tokiu "lininiu" uzvalkalu  g.gif


dar neturi, neatsiveze naujos kolekcijos, bet greitu laiku kaip supratau tures mirksiukas.gif

QUOTE(aistukas @ 2011 08 24, 10:32)
Aha, ne visai pigus, bet cia tie foteliukai, kur toliau matos?

Man sios kedutes labiau patinka, jei yra kas perdazys ir kaina nesigaus kosmine - jamciau sitas smile.gif


Cia ne sitos foto foteliukai, juos buvau ikelus anksciau, ir Riviera naujos kolekcijos 4u.gif

Aciu del kedziu, kaina gausis labai nebloga, manau su viskuo (perdazymu kedes, nauju gobelenu ir visu darbu) sukainuos man viena kedute apie 250lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 24, 11:33)

Cia ne sitos foto foteliukai, juos buvau ikelus anksciau, ir Riviera naujos kolekcijos  4u.gif





Taip, zinau, kad buvo nuotrauka anksciau, bet ten irgi buvo kede prieky , o uz jos matesi toliau dar foteliukai. Va apie juos as biggrin.gif

Situ kedziu kaina po 250 gera gaunas, jamkit tas. thumbup.gif
Atsakyti
Žiūrėkite, ką radau
kriauklytė
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 23, 20:08)
paziurekit kokiu groziu aptikau beieskodama lovos dekiuku

prisiminiau, kad norejau parasyti del miegamojo, jog butu graziau sviestuvu gaubtus apvilkti lovatieses audiniu (koki bepasirinktumet), tada neziurint metalo spalvos, jie geriau isipaisytu i kambario interjera.

QUOTE(taburete @ 2011 08 24, 08:54)
įdedu nuotrauką.
Ką manot, merginos?
tas beržai trukdo visą vaizdą rolleyes.gif

koks grazus vaizdelis wub.gif .
As asmeniskai uz balta spalva visur. Galima garazo vartus daryti su langiukais, taip isimaisys truputi tamsesniu demiu. Ir siaip namas su garazu tada atrodys labiau vientisesnis didesnis objektas, nei priestatas (garazas), prilipdytas prie namo.
user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


Palyginimui tamsus garazo vartai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 24 rugpjūčio 2011 - 12:57
QUOTE(taburete @ 2011 08 24, 12:37)
Žiūrėkite, ką radau
kriauklytė

o kaina kokia bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 08 24, 13:05)
o kaina kokia  bigsmile.gif  thumbup.gif

nu jau 10 kartų perskaičiau aprašymą, ar čia ne kokia žaislinėsmile.gif
bet lyg ir ne, normali, tik, kad dėvėta..
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 08 24, 12:54)
koks grazus vaizdelis  wub.gif .
As asmeniskai uz balta spalva visur. Galima garazo vartus daryti su langiukais, taip isimaisys truputi tamsesniu demiu. Ir siaip namas su garazu tada atrodys labiau  vientisesnis didesnis objektas, nei priestatas (garazas), prilipdytas prie namo.

ačiū už nuomonę.
tai mūsų garažai ir bus su langiukais viršutinė eilė.
MB jau net pasakė, kad jam dzin, tipo daryk, kaip nori - tai dar labiau mane sumakalavo:) ax.gif

Atsakyti