Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 21:07)
na jis sako, kad garažo vartai labai tepsis, visada bus purvini.
Pas mus bus du garažai - dvivietis ir vienvietis - tai daug baltos spalvos jam varo neviltįsmile.gif
Man tai labai gražu ir baltos durys ir vartai.. ax.gif
tai va man ir įdomu - ar tikrai tie balti garažo vartai visada būna nešvarūs??
Įėjimo durys nebus labai išskirtinės, na jos platesnės nei standartinės, bet ne dvivėrės.
tai sakau gal padaryti bent jau duris baltas, o garažo vartus priderinti prie stogo pakalimų/lietvamzdžių ir palikt šokoladinius..
bent jau šioks toks vyro norų paisymas, mainais į mano baltų durų noro paisymą smile.gif ax.gif
nors pasakiau draugams, tai sako "baltos durys atrodys pigiai".
išmušė mane iš vėžių.

Pas mus garazo vartai balti, o paradines durys tamsiai rudos, tai durys amzinai baisios nuo dulkiu (zadam perdazyti baltai ateity), o garazo vartai grazut grazuteliai man. Tik jei pas jus tu garazo vartu tiek daug, tai gal per daug bus baltos. O sienos kokios spalvos? Imesk kokia foto, kad gaudytis...
Baltos durys vien del spalvos neatrodys pigiai, vien todel kad jos baltos...

QUOTE(Atakapa @ 2011 08 22, 22:44)
Laba diena,

Kadangi kas kiek laiko vis paseku šią temą, žinau, jog kažkurios iš šios temos dalyvių bekurdamos savo namus yra pasirinkusios tuos vadinamuosius  "languotus" langus.  Dabar jau spaudžia laikas apsispręsti dėl langų patiems, todėl ieškau patarimų "languotų " langų klausimu:
1. Ar tokie langai pasiteisino ( neatsiklijavo ar neatsirado kitokių defektų)?
2. Gal kas galite rekomenduoti įmonę, kuri tokius langus gamina kokybiškai?
3. Gal kas turite tuos įstatomus suskirstymus, o ne klijuojamus?

Ir šiaip visi patarimai praverstų! 4u.gif

ačiū

Nelabai supratau kas ten kur turi atsiklijuoti.
O kaip atrodo istatomi ir klijuojami suskirstymai?
Mums dare "Doleta".
Pasiskambinkit langu firmoms, nuvaziuokit apziuret, pasikonsultuot 4u.gif

QUOTE(polfast @ 2011 08 22, 23:04)
Klausimas del kilimo - parsinesiau pasimatavimui ir per pora dienu turiu apsispresti ar jis tinka.

Asmeniskai man tai normaliai, tik jau sita staltiese ir pagalveles tai nea schmoll.gif

QUOTE(Arvile' @ 2011 08 23, 08:42)
nekreipkit demesio i tuos dtaugus biggrin.gif Jei rimtai, tai man atrodo, kad lietuviu skonis labai jau "tradicinis", kopijuojantis vienus kitus. Net nezinau ar tai galima vadinti skoniu biggrin.gif Visa kita, kas ne tradiciska, jau nesamone, pigu ir panasiai. Bet kai pamato ne pagal ta tradicini skoni pastatyta nama, visi sako - vau smile.gif Atsimenu, kai rinkausi virtuves baldus, aiskiai zinojau, kad noriu baltu filinginiu dureliu. O kai kurie meistrai man aiskino, kad negrazu, nesamone  doh.gif Tai tokiems iskart sakiau ate  biggrin.gif Gal pasiziurekite internete nuotrauku su baltais ir su rudais langais bei garazo durimis, dar karta suseskite su vyru, apziurekite jas ir prieisite susitarimo  mirksiukas.gif Amerikoje beveik visur tik balti garazo vartai, na ir gyvena zmones kazkaip. Ir linkiu nepasiduoti tam "tradiciniam" lietuviskam skoniui  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Barboraaa @ 2011 08 23, 09:05)
4u.gif
Pas mane bus balti langai,suskirstyti langeliais,garažo durys pilkos,kaip stogas ir lietvamzdžiai.Durys vienintelis klausimas,kur vis svarstau.  doh.gif

O fasado siena kokios spalvos?
Pas mus stogas pilkas, garazo vartai ir langai balti, o duru gailiuos kad nedariau baltu .... ateity perdazysim ...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 23, 08:38)
*O kaip atrodo istatomi ir klijuojami suskirstymai?

*Pas mus stogas pilkas, garazo vartai ir langai balti, o duru gailiuos kad nedariau baltu .... ateity perdazysim ...

*buna skirtukai, klijuojami isoreje ant stiklo. Nzn. ar dabar taip pasitaiko, bet teko matyti tokiu langu, ir, deja, su atsiklijavusiais (po daugelio metu) skirtukais.
Yra skirtukai, kurie dedasi i stiklo paketo vidu.
Bet! Jei langai bus su dviem stiklo paketais, tai reiskia viename pakete skirtukai bus, kitame ne. Klausimas kur deti skirtukus - vidiniame ar isoriniame pakete, nes toks langas is vidaus ir is isores atrodys skirtingai.
http://www.google.de.../...tx=18&ty=92

*lietuviai patys viska nusidazo juodom spalvom, o paskui dejuoja, kad gyvenimas juodas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 23 rugpjūčio 2011 - 09:29
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 19:19)
deja, cia ne sendaikciai, o kaina tuo labiau ne ju -cia RivieraHome busimos kolekcijos egzemplioriai  ax.gif



QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 22, 14:34)
Dar kainytes nezinau, bet manau ji bus nekukli,kokia 600-700lt mano spejimu ax.gif  galesiu pasakyt, kai suzinosiu mirksiukas.gif


Mane irgi labai sudomino sios kedes- tai labai lauksiu atsakymo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mus planuoju baltus langus su skirtukais , baltas duris ir baltus garazu vartus smile.gif dabar ieskau kaip tik langu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 23, 08:38)

O fasado siena kokios spalvos?
Pas mus stogas pilkas, garazo vartai ir langai balti, o duru gailiuos kad nedariau baltu .... ateity perdazysim ...

Tamsokos,raudonai violetine,Aubergine(jei neklystu) jei pagal Nielsen katalogą,tarpai tamsūs pilki. Vartų negaliu baltų daryt,ten kotedžas.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 08 22, 23:04)
Laukiu visokiu nuomoniu, kad ir netikeciausiu minciu - kartais jos uzveda ant kelio siek tiek pamodifikuotos. Nes as jau gerus pora metu kazko ieskau ir nerandu...

https://picasaweb.go...feat=directlink


kilimas wub.gif
jei ne paslaptis - kur tokį pirkote?

Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 08 23, 11:14)
pas mus planuoju baltus langus su skirtukais , baltas duris ir baltus garazu vartus  smile.gif dabar ieskau kaip tik langu  rolleyes.gif

Liux thumbup.gif
Tik langu suskirstyma pasipiesk ant kokios sienos, kad nepasidaryt tu kvadraciuku ar per mazu ar per dideliu. As dariau pailgus i virsu. I ploti pailgi nepatinka, o grynai kvadratiniai kazkaip nelabai. Labai issiskaiciuok ant lapo kiekvieno lango suskirstyma.
Pas mus 32x42cm.
O kokius vartus zadi det? :
http://www.google.lt...a...sa=N&tab=wi

Pas mus tokie, virsuj ale saule teka langeliuose biggrin.gif ; radau, kad daro tik "Hormann" pas mus :
http://www.diygarage...rsunglazing.jpg

QUOTE(Barboraaa @ 2011 08 23, 11:42)
Tamsokos,raudonai violetine,Aubergine(jei neklystu) jei pagal Nielsen katalogą,tarpai tamsūs pilki. Vartų negaliu baltų daryt,ten kotedžas.

As tik uz baltas... O ir tamsios durys "prapuls" ant tamsios sienos. Musu siena tamsoka ir durys tamsokos, is tolo durys prapuola fasade.
Ikelkit kokia foto ar foto duru, ko ieskot. Nes gal jusu norimos baltos durys ir nesiziures prie namo viso. Cia ne tik spalva viska lemia. Na zodziu rolleyes.gif
Atsakyti
Stai kambarys, kai blaskiausi, kur dazyt, kur tapetus det:

user posted image

user posted image

user posted image

IR STAI KAS GAVOSI smile.gif
(visur betvarke, nekreipkit demesio blush2.gif )
Beje, atrodo liko 3 tapetai, gal kam reikia? (ir idealiai parinkta dazu spalva prie tapeto)

user posted image

user posted image

user posted image

O CIA mazosios kambario uzuolaida, tokia alyvine spalva, o medziaga kazkokia barchatine:
(sienos bus nuo grindu ryskesnes alyvine, kazkur apie 1m., tada medine juostele kremines spalvos ir virs medines juosteles bus sviesesne spalva). Noretusi uzuolaidu geletu, bet kad jau turiu is seniau, tai dabar kitu tikrai nepirksiu....
user posted image
Atsakyti
Nelabai vykusios cia tos foto kazkaip, nezinau ar eina cia ka suprasti...
O uzuolaidos spalva tai tkrai intensyvesne.
Ir dar puslapi istampiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 08 23, 05:39)
Pataisysiu  4u.gif , nusileidus nuo kalno kaireje. ax.gif

doh.gif tikrai drinks_cheers.gif , aciu 4u.gif
Ziuriu, cia man kairiarankei, dazna problema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 23, 11:45)
kilimas  wub.gif
jei ne paslaptis - kur tokį pirkote?


Ne, ne paslaptis. Tik kai pasakysiu gal nebus toks grazus biggrin.gif
Ejau i "senukus" uzuolaidai kabliuko o isejau su kilimu doh.gif Kaip tik pakavo - niekaip negalejau praeit - tobulai ir rastas, ir spalvos man tiko. Tik vat ar reikejo - tai klausimas. Bet kuo toliau tuo labiau matau, kad teks baldus pakeisti i lengvesnius, grakstesnius kazkokius. Iskrenta jie savo proporcojomis is konteksto, nors tu ka. Tik kol rasiu tinkamus, tai, jauciu, ir ne vieni metai praeit gali. Jei kas uzmatysit, tai saukit garsiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 23 rugpjūčio 2011 - 14:04
sveikos
norėjau patarimo dėl vonios. Nesu provanso didi fanė, bet taip jau susikloste, kad vonia bus kažkas labai panašaus (mano diletantišku supratimu.)
Patarimo norėjau dėl vonios baldų spalvos.
Kiti spalviniai akcentai:
grindys - terakotinės spalvos plytelės, raudonai rudos spalvos.
sienos - šviesiai rudos, a-la sendintos, dalis su blukintais žydrais fragmentais
kranai - bronziniai
kriauklės ir pan. - baltos
lubos - baltos
durys - veikiausiai medinės, pušinės.
elementariausias variantas vonios baldams (spintelei po vonia ir veidrodinei spintelei) būtų balta, bet gal ką įdomesnio galima sugalvoti?
pavyzdžiui... bronzinės... arba - žydros, kaip plytelių dekoras?


Atsakyti