Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 12:11)
MB kategoriškai prieš baltas duris/vartus..

kodel pries? pas mus ir durys, ir langai, ir garazo vartai, ir pats namas baltas smile.gif .
Jokiu problemu. Ant tamsiu duru ir vartu labiau matosi dulkes, nei ant baltu. O jei kartais purvu apsitasko, tada vartus su vandens zarna be problemu nuplauti, o duris perbraukiu kaskart laiptukus sluodama flirt.gif .
Dar garazo vartus gal ir galima butu rinktis kaip stoga ar klinkeri (priklausomai su kuo labiau susisaukia), jei yra tam svariu priezasciu, bet lauko duris tai tik baltas wub.gif .
Atsakyti
Mergaites, kur Kaune saket didelis antikvariatas yra Petrasiunuose? g.gif
Noreciau aplankyt, kedziu paieskot, tik nzn kur jis randasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 22, 18:18)
Mergaites, kur Kaune saket didelis antikvariatas yra Petrasiunuose? g.gif
Noreciau aplankyt, kedziu paieskot, tik nzn kur jis randasi ax.gif


Kalantos g. 9 berods.
http://www.maps.lt/m...lt.aspx?lang=lt
Nusileidi nuo kalno, desinej pusej dviaukstis namas, dazniausiai koks foteliukas isnestas buna prie laukiniu duru, tad tikrai pastebesit.

Papildyta:
Lova isties miela pas juos stovi wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 22, 18:11)
kodel pries? pas mus ir durys, ir langai, ir garazo vartai, ir pats namas baltas  smile.gif .

na jis sako, kad garažo vartai labai tepsis, visada bus purvini.
Pas mus bus du garažai - dvivietis ir vienvietis - tai daug baltos spalvos jam varo neviltįsmile.gif
Man tai labai gražu ir baltos durys ir vartai.. ax.gif
tai va man ir įdomu - ar tikrai tie balti garažo vartai visada būna nešvarūs??
Įėjimo durys nebus labai išskirtinės, na jos platesnės nei standartinės, bet ne dvivėrės.
tai sakau gal padaryti bent jau duris baltas, o garažo vartus priderinti prie stogo pakalimų/lietvamzdžių ir palikt šokoladinius..
bent jau šioks toks vyro norų paisymas, mainais į mano baltų durų noro paisymą smile.gif ax.gif
nors pasakiau draugams, tai sako "baltos durys atrodys pigiai".
išmušė mane iš vėžių.
nors ir dėl baltų langų jau visi į mane kreivai žiūri stupid.gif
tipo prie klinkerinio namo lietuviai supranta tik rudus langus..
blyn, norėčiau kokios programos, kur galėčiau pasižaist su fasado elementų spalvomis..
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 08 22, 18:11)
o duris perbraukiu kaskart laiptukus sluodama  flirt.gif .

nu ir pvz kaip dažnai: kartą per metus ar kartą per dieną?smile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 22 rugpjūčio 2011 - 20:06
QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 22:07)
blyn, norėčiau kokios programos, kur galėčiau pasižaist su fasado elementų spalvomis..


gal šita tiks iš 1 psl. ax.gif

Programėlės:

https://www.sherwin-...com/visualizer/ spalvų pasirinkimo



Atsakyti
Laba diena,

Kadangi kas kiek laiko vis paseku šią temą, žinau, jog kažkurios iš šios temos dalyvių bekurdamos savo namus yra pasirinkusios tuos vadinamuosius "languotus" langus. Dabar jau spaudžia laikas apsispręsti dėl langų patiems, todėl ieškau patarimų "languotų " langų klausimu:


1. Ar tokie langai pasiteisino ( neatsiklijavo ar neatsirado kitokių defektų)?
2. Gal kas galite rekomenduoti įmonę, kuri tokius langus gamina kokybiškai?
3. Gal kas turite tuos įstatomus suskirstymus, o ne klijuojamus?

Ir šiaip visi patarimai praverstų! 4u.gif

ačiū
Atsakyti
Sveikos, merginos ir moterys. Po visu atostogu ir vasariniu darbu grizau prie namu ir planu. Pasiziurejau kiek cia visos visko prikuret... Grazu. Ir tuo paciu prasau jusu patarimo, nes jau nebezinau ka ir daryt. Nors imk ir visas i svecius pasikviesk smile.gif
Turiu namuose viena kambari, kuris siaip iskrenta is bendo konteksto spalviskai ir kazkiek stilistiskai, na bet kad ji megstu ir is pagrindu visko versti nenoriu, taciau erzina mane kai kurie dalykai, o kaip pataisyt su minimaliom sanaudom - nesugalvoju.
Idedu kelias foto. Pirma ir antra bendras kambario vaizdas, kad suprasti apie ka kalba. Klausimas del kilimo - parsinesiau pasimatavimui ir per pora dienu turiu apsispresti ar jis tinka. Vat ir blaskausi - kilimas lyg tinka prie visko, isskyrus minksta dali. Ar galima kokiom detalem viska apjungti, ar reikia keisti baldus ir viskas... O jei keisti - tai i kokius?? Irgi keli metai jau ieskau ir nerandu...Taip ir atsirado sitas nevykes kampas... Gal uztektu koki uztiesala pasiut, Bet koki tada? Gal pagalveles isgelbetu? Kilimas matyti trecioje foto. Spalvos siek tiek issikraipe, bet naturoj visos spalvos tarp saves lyg ir derinasi neblogai.
O gal kilimo ieskoti visiskai kito ir bandyt taisyt padeti staltiese ir pagalvelem kaip ketvirtoje foto? Medziaga tokia, ta prasme...
Laukiu visokiu nuomoniu, kad ir netikeciausiu minciu - kartais jos uzveda ant kelio siek tiek pamodifikuotos. Nes as jau gerus pora metu kazko ieskau ir nerandu...

https://picasaweb.go...feat=directlink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 22 rugpjūčio 2011 - 22:09
QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 20:07)
nu ir pvz kaip dažnai: kartą per metus ar kartą per dieną?smile.gif  g.gif

puikus jumoro jausmas 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 08 22, 20:11)
Kalantos g. 9 berods.
Nusileidi nuo kalno, desinej pusej dviaukstis namas, dazniausiai koks foteliukas isnestas buna prie laukiniu duru, tad tikrai pastebesit.

Papildyta:
Lova isties miela pas juos stovi wub.gif

Pataisysiu 4u.gif , nusileidus nuo kalno kaireje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 23 rugpjūčio 2011 - 05:39
QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 20:07)
nors pasakiau draugams, tai sako "baltos durys atrodys pigiai".
išmušė mane iš vėžių.
nors ir dėl baltų langų jau visi į mane kreivai žiūri stupid.gif
tipo prie klinkerinio namo lietuviai supranta tik rudus langus..

nekreipkit demesio i tuos dtaugus biggrin.gif Jei rimtai, tai man atrodo, kad lietuviu skonis labai jau "tradicinis", kopijuojantis vienus kitus. Net nezinau ar tai galima vadinti skoniu biggrin.gif Visa kita, kas ne tradiciska, jau nesamone, pigu ir panasiai. Bet kai pamato ne pagal ta tradicini skoni pastatyta nama, visi sako - vau smile.gif Atsimenu, kai rinkausi virtuves baldus, aiskiai zinojau, kad noriu baltu filinginiu dureliu. O kai kurie meistrai man aiskino, kad negrazu, nesamone doh.gif Tai tokiems iskart sakiau ate biggrin.gif Gal pasiziurekite internete nuotrauku su baltais ir su rudais langais bei garazo durimis, dar karta suseskite su vyru, apziurekite jas ir prieisite susitarimo mirksiukas.gif Amerikoje beveik visur tik balti garazo vartai, na ir gyvena zmones kazkaip. Ir linkiu nepasiduoti tam "tradiciniam" lietuviskam skoniui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(taburete @ 2011 08 22, 20:07)
nors ir dėl baltų langų jau visi į mane kreivai žiūri stupid.gif


Pas mane bus balti langai,suskirstyti langeliais,garažo durys pilkos,kaip stogas ir lietvamzdžiai.Durys vienintelis klausimas,kur vis svarstau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 08 23, 07:42)
aiskiai zinojau, kad noriu baltu filinginiu dureliu.

ir aš tokių noriu:)
tai vienas iš nedaugelio dalykų, kurio tikrai žinau, kad noriu būtent taip ir ne kitaip:)
kadangi jau senai visiems tai kartoju, tai, matyt priprato:)
nors galvoja velniaižinoką..smile.gif
Atsakyti