Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 21, 17:03)
Del turgaus  - nenusiminkite tos, kurios nebuvote. As aisku buvau - "sportiniais" sumetimais lotuliukas.gif
Didesnio nesusipratimo nesu maciusi. Is viso to renginio tik pavadinimas skambus buvo doh.gif

Mane sese irgi vadino kartu vaziuoti, bet kazkaip patingejau. Tikrai kazkoks nesusipratimas biggrin.gif , ne tik kad pirkti, net pasiziureti nebuvo i ka, taipogi grizo su desros rinke lotuliukas.gif

QUOTE(Dipsis @ 2011 08 21, 19:24)
baldu daug yra Petrasiunuose, paskui Savanoriuose, mazesniu antikvariatu yra Senamiestyje smile.gif

Petrasiunuose tikrai neblogas drinks_cheers.gif , dar bazeje yra, berods geltonajam pasaze g.gif Jie is Aleksoto atsikele. Taip pat prie ziedo, kur i baze vaziuoti, tokiam pusrusyje, prie Sauletekio ziedo, antram aukste( ganetinai brangu viskas).
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 15:30)
Va sienele is arciau, jos tokios nelygiais krastais ax.gif
user posted image


Beje, o kodel tarp virsutines spinteles ir tarp plyteliu neuzglaistyta? Man iskart krito i akis ax.gif . Pas mus virsutines spinteles apacioj karnyziukas nuleistas, nesimato, bet MB uzglaiste vistiek.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 18:19)
deja, cia ne sendaikciai, o kaina tuo labiau ne ju -cia RivieraHome busimos kolekcijos egzemplioriai  ax.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 21, 20:33)


stalas su 4 kedem nupirktas uz 46 svarus!
kuri ta laimingoji g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 22 rugpjūčio 2011 - 10:21

vezejai kur tases vezioja, gali parvezt
man dvi kedes uz 100lt parveze

mamasandra, kuriuos vežėjus turėjote galvoje? gal šituos http://www.ritoma.co.uk/, ar yra dar kurie? Man ritoma neatsakė, todėl neužbidinau stalo kurio taip norėjau.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 14:30)
Stalo koja perdazyt lengviau nei jau sendintas kedes biggrin.gif
dar is tikro neapsisprendziau ka darysiu g.gif
Va sienele is arciau, jos tokios nelygiais krastais ax.gif
user posted image

Na gerai, ikalbejot mane del tu kedziu, ryt vesiu atgal atiduot  ax.gif
Uz tai padekit man db kitas kedes prie sito stalo rast  biggrin.gif
O va tokia netiktu prie mano stalo?user posted image
einu dar po interneto platybes paklaidziosiu, gal rasiu kazka butent MAN tinkama ax.gif beje, aciu labai visoms uz pagalba ir patarimus 4u.gif  4u.gif
Liurda, sudominai -as maniau, kad uz tokia kaina kedziu nauju gaut neimanoma, o dar ta spalva pasirodo ne pieno baltumo kaip atroro nete g.gif

Dipsis, o as tos minties, kad net kelis stilius galima tarpusavyje suderinti -pas mus namai nera isgrynintas provansas, o tik stengiuosi palaikyti jo dvasia ax.gif


Liniuxxx, is kokio puslapio sitos jusu idetos kedes? Man i miegamaji nerealiai tiktu ir viena ir kita irdar kas ten matos. Jei nenorit cia, galit i AZ kontaktus. Aciu 4u.gif

Nu va, perskaiciau iki galo ir radau atsakyma doh.gif
Aisku, o gal mazdaug zinot kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 22 rugpjūčio 2011 - 10:58
QUOTE(axel @ 2011 08 22, 11:32)
vezejai kur tases vezioja, gali parvezt
man dvi kedes uz 100lt parveze

mamasandra, kuriuos vežėjus turėjote galvoje? gal šituos http://www.ritoma.co.uk/, ar yra dar kurie? Man ritoma neatsakė, todėl neužbidinau stalo kurio taip norėjau.


man veze per skelbiu.lt kazkurie
ten kruva tu vezeju, jei ka i az parasyt galiu kontaktus kur vieni pastoviai vaziuoja is siaures (iskaitant skotija), kiti pietuose sukinejas
Papildyta:
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 21, 19:56)
MamaSandra kažkur neseniai buvau įlindus į baldų restauravimo temukę, tikrai turi būt. Reikia gerai paiškot  mirksiukas.gif Aš irgi dar pabandysiu atrast kelius į ją  biggrin.gif Radau, bet uždaryta, o naujos, panašu, niekas nesukūrė  g.gif va čia senoji, turbūt jau matei ją smile.gif

tai va kad baiges ji ir matomai poreikio nauja atidaryt, nera verysad.gif

pasirodo katik nauja temute atidare, tai nebetersiu sios temos su baldu restauravimu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 22 rugpjūčio 2011 - 11:41
na merginos, noriu paklausti apie fasadą..
gal ne į temą, bet visgi:
mūsų namas bus visas klinkerinis, su baltais langais.
kokios spalvos daryti lauko duris ir garažo vartus??
logiškai mąstant, reikia derinti arba prie langų arba prie stogo?
taigi, balta arba tamsiai ruda.
bet neatrodus kvailai vienoje plokštumoje balti langai ir rudos durys/garažo vartai?
spalvų gama maždaug tokia tamsus stogas ir rudas klinkeris:
user posted image

MB kategoriškai prieš baltas duris/vartus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 22 rugpjūčio 2011 - 12:13
man baltos durys nepaprastai grazu, bet dabar turiu baltas ir galiu pasakyt, kad prieziura ju sudetinga, o jei jos medines dazytos, lai iskart matosi kur pasilupe...
user posted image

jusu atveju puikiai tiktu ir medzio spalvos, va pavyzdys kaip atrodo rudos durys ir balti langai

user posted image

o kita vertus - paradines durys gali buti viso namo akcentas ir nebutinai jas derinti su langais ar stogu, jos galetu but ir pvz. tamsiai raudonos ax.gif
bet tada ir pats iejimas turi buti toks nekuklus, na tikiuos supratai apie ka as tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 22:14)
Beje, o kodel tarp virsutines spinteles ir tarp plyteliu neuzglaistyta? Man iskart krito i akis ax.gif . Pas mus virsutines spinteles apacioj karnyziukas nuleistas, nesimato, bet MB uzglaiste vistiek.


Cia is serijos "nepabaigti statybiniai darbai' biggrin.gif uzlopys man ta tarpuka butinai ax.gif

QUOTE(aistukas @ 2011 08 22, 10:53)
Aisku, o gal mazdaug zinot kaina?


Dar kainytes nezinau, bet manau ji bus nekukli,kokia 600-700lt mano spejimu ax.gif galesiu pasakyt, kai suzinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
man veze per skelbiu.lt kazkurie
ten kruva tu vezeju, jei ka i az parasyt galiu kontaktus kur vieni pastoviai vaziuoja is siaures (iskaitant skotija), kiti pietuose sukinejas


Jei nesunku, įmeskit kontaktus į AZ. Kaip su supakavimu? Čia jau, aišku, sellerio problema. Bet kaip buvo Jūsų atveju, ar kėdutės atėjo nesubraižytos, nesugadintos?
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 08 22, 15:59)
man veze per skelbiu.lt kazkurie
ten kruva tu vezeju, jei ka i az parasyt galiu kontaktus kur vieni pastoviai vaziuoja is siaures (iskaitant skotija), kiti pietuose sukinejas
Jei nesunku, įmeskit kontaktus į AZ. Kaip su supakavimu? Čia jau, aišku, sellerio problema. Bet kaip buvo Jūsų atveju, ar kėdutės atėjo nesubraižytos, nesugadintos?


mano atveju pats vezejas turejo plevele, tai apsuke kedes ir parveze.
Kadangi jos ejo restauravimui tei del nubraizymu nekeliau problemu, bet atejo nenubraizytos.
Atsakyti