Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 18, 18:17)
Mamagabi, kur siust padekos dovanas??? bigsmile.gif
Labai nuosirdus aciu uz pagalba, uz puikias idejas ir taiklius patarimus - man lb patinka toks svetaines tiuningas  bigsmile.gif  thumbup.gif dabar turiu zymiais aiskesne vizija ka ir kaip reik daryti,i ka atkreipti demesi, kad namai butu skoningi ir grazus wub.gif



QUOTE(Zaneta75 @ 2011 08 19, 11:25)
Mamaigabi siulau isteigti koki apdovanojima... Zaviuosi sugebejimu sudeti visus taskus ant 'i'... mazai tokiu nesavanaudisku zmoniu siais laikais smile.gif
4u.gif


Aciu aciu bis.gif Nemeluosiu nail.gif - labai malonu girdeti tokius grazius zodzius smile.gif

Del turgaus - nenusiminkite tos, kurios nebuvote. As aisku buvau - "sportiniais" sumetimais lotuliukas.gif
Didesnio nesusipratimo nesu maciusi. Is viso to renginio tik pavadinimas skambus buvo doh.gif
Vaizdas mazdaug toks: apleistoje sodyboje salia kelio susirinke ~20pardaveju.
Is ju daiktus/namu rakandus pardavinejo tik 2 unsure.gif
Kiti: 1prieskonius, 1sausainius, 1desryte, 1dantu pasta, 1 senas ploksteles, 5rankdarbius, 5senos spintos turiny, Humana kioskas blink.gif
Cia apie 12val. dienos. Nezinau, gal ju buvo ir daugiau, bet jie turbut atvaziavo po pietu miego lotuliukas.gif
Iejimas i turgu MOKAMAS doh.gif (kazi kas butu jei i Gariunus ar i Rietavo turgu taip butu), bet kad jau atvaziavome 70km, tai nuodeme neuzeiti smile.gif Zmogui 5lt!! Palikome savo 10lt ir apejome "turgu" per 5 min. Gryzdami namo nusipirkome po litra voverusku ir paskutiniu sio sezono melyniu - reikejo juk kazkaip kompensuoti moraline zala smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 21 rugpjūčio 2011 - 17:24
4u.gif
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 14:30)

O va tokia netiktu prie mano stalo?user posted image


kur jūs tas kėdes radot,man labai parūpo tas foteliukas toliau nuotraukoje ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2011 08 21, 17:37)
4u.gif
kur jūs tas kėdes radot,man labai parūpo tas foteliukas toliau nuotraukoje ax.gif  blush2.gif


deja, cia ne sendaikciai, o kaina tuo labiau ne ju -cia RivieraHome busimos kolekcijos egzemplioriai ax.gif

mamagabi uz prasta popiete:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 18:23
merginos, rytoj žadu būti kaune, gal parekomenduotumėt kokiose parduotuvėse apsilankysi, idėjos namams, antikvariatas ir pan. ačiu
Atsakyti
Liniuxxx, Laura Ashley radau va ką, tik nežinau ar ta kėdė labai miela unsure.gif

MamaSandra kažkur neseniai buvau įlindus į baldų restauravimo temukę, tikrai turi būt. Reikia gerai paiškot mirksiukas.gif Aš irgi dar pabandysiu atrast kelius į ją biggrin.gif Radau, bet uždaryta, o naujos, panašu, niekas nesukūrė g.gif va čia senoji, turbūt jau matei ją smile.gif

QUOTE(lotaa @ 2011 08 21, 19:31)
merginos, rytoj žadu būti kaune, gal parekomenduotumėt kokiose parduotuvėse apsilankysi, idėjos namams, antikvariatas ir pan. ačiu

Pavažiuokit iki Rumšiškių mirksiukas.gif Ten ir surast nesunku ir tik 20 km už Kauno, o važiuojant autostrada, tai net geriau nei po miestą maltis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 21 rugpjūčio 2011 - 19:06
QUOTE(lotaa @ 2011 08 21, 19:31)
merginos, rytoj žadu būti kaune, gal parekomenduotumėt kokiose parduotuvėse apsilankysi, idėjos namams, antikvariatas ir pan. ačiu

baldu daug yra Petrasiunuose, paskui Savanoriuose, mazesniu antikvariatu yra Senamiestyje smile.gif
Atsakyti
wub.gif kedes:

http://www.ebay.co.u...=item336a7a55c0

po 2val baigsis

http://www.ebay.co.u...=item3cbb25fd20

4kedes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 21, 20:33)

Čia su visu stalu bigsmile.gif O kaina iš viso nereali thumbup.gif Eina sau, kur aš anksčiau buvau? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 21, 20:33)
wub.gif kedes:

po 2val baigsis


sitas dailus komplektukas, antrasis schmoll.gif nes pusinis su sakom.
Aisku nera garantijos, kad ir pirmasis ne toks pat tik dazytas, bet uz tokia kaina thumbup.gif

statyk snaiperi 101 svarui ir tikrai paimsi
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 21, 21:02)
sitas dailus komplektukas, antrasis  schmoll.gif nes pusinis su sakom.
Aisku nera garantijos, kad ir pirmasis ne toks pat tik dazytas, bet uz tokia kaina  thumbup.gif

statyk snaiperi 101 svarui ir tikrai paimsi


taip bet kaip ji nuo manchesterio parsitempti. PAts GB virsus gaunasi. Cia jau reikia zinoti, kad kazkas gales paimti.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 21, 13:01)
va cia padejau pagalvele, kokios spalvos lovatiese isivaivaizduoju, tokia ale linine, laibiau kaimiska.
user posted image
Labai noreciau isgirst jusu nuomone.

As lovatieses noreciau tapeto spalvos, kuri tipo kremine, bet ne lino spalva.

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 15:30)
Va sienele is arciau, jos tokios nelygiais krastais ax.gif
user posted image



Ar tik ne tos pacios plyteles biggrin.gif thumbup.gif ?
Va musu, tik tarpuku glaista dejom kakavini kazkoki prie plyteliu ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 21, 21:22)
taip bet kaip ji nuo manchesterio parsitempti. PAts GB virsus gaunasi. Cia jau reikia zinoti, kad kazkas gales paimti.


vezejai kur tases vezioja, gali parvezt
man dvi kedes uz 100lt parveze
Atsakyti