Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 11:44)
kad siuo metu turiu identiska situacija -kede dera su balta siena, stalas su virtuviniu, o stalo stalvirsis deres su kedes pagalvelem, kurias ketinau siuti  biggrin.gif
atrodyti, vyrauja vientisumas ir suderinamumas -ale nesiziuri biggrin.gif


sustatyk visas kedes kiek planuoji, kad bus prie to stalo ir nufotografuok - garantuoju, kad staliukas "dings" tarp ju.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 09:23)
mielai imciau minkstas, su audiniu kedes, bet atsisakau ju del praktiskumo, kadangi po namus dar lanksto mazasis namu griovejas biggrin.gif
Beje, gal kuri zinot apie blusu turgu, kuris turejo ivykti vakar? as taip jo laukiau, bet va del siaubingo oro nepasiryzau vaziuot.. schmoll.gif

puikiai suprantu, kad praktiskumas ne paskutineje vietoje, ypac kalbant apie minkstuosius baldus, nes ju prieziura sudetingiausia auginant mazus vaikus doh.gif

Del turgaus ir as supasavau... o taip norejosi vaziuot verysad.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 21, 09:54)
Liniuxx, nenoriu primygtinai pirsti savo nuomones, bet tavo stalas idealus.
Buk gera, neperdazyk ir nesugadink jo.


Visiskai pritariu! Nelabai suprantu, kam gadinti stala, kai jo spalva nuostabi, deranti prie virtuves komplekto. Juk daug paprasciau yra kedes tinkamesnes nusipirkti mirksiukas.gif Ir kam kedes prie sienos derinti? g.gif Pirma karta girdziu... Juk kontrastas turetu kazkur buti, negali viskas susilieti i visuma. Tiesiog tu uzsiciklinai ant graziu kedziu, kurios netinka tavo namuose mirksiukas.gif Ar matei Zyliuko namus? Paziurek www.provansoseses.lt Tai tuose namuose sitos kedes nesvarbu kokio atspalvio butu, tiktu puikiai (na kazkokios panasios ir yra)wub.gif
Nezinau kokiais zodziais pasakyti, bet tau jos tiesiog netinka ir nesvarbu kokios spalvos siena ir koks paveikslas ant jos kazkada kabos 4u.gif
O cia zurnale radau dar toki pvz. tai perfotkinau. Keduciu kojos kaip stalo spalvos, o del praktiskumo galima tokias kedziu "suknias" pasisiuti biggrin.gif
user posted image

QUOTE(Joana Agota @ 2011 08 21, 10:16)
O jeigu tokia: http://epirkinys.lt/...kede-ema-3.html ?
Tik balta spalva irgi gali skirtis.

Kaip tik norejau tau tokias kedes pasiulyti bigsmile.gif Turiu viena namuose, pirkom prie darbo stalo tuo metu kai www.masyvo-baldai.lt labai pigiai ispardavinejo viska. Uz saviske 79 Lt mokejom. Jos spalva tokia kremiska, kaip tavo stalo, tik sedynes spalva sviesesne. Stai cia foto, tik spalvos perfotkinus issikraipo ir ji baltesne atrodo:
user posted image

cia foto internete:
user posted image
Tai gal realiai ji nera tokia balta g.gif Ir sedynes spalva riesuto spalvos, tai tiktu prie staliuko stalvirsio bigsmile.gif Realybeje jos man labai grazios, tvirtos, geros thumbup.gif As kai pagalvoju, kad mes uz Ikejines baltas beveik po 240 lt suplojom doh.gif
user posted image
O pirkdami www.masyvo-baldai kede, nusipirkom pigiai ir stala, kuriu spalvos atitiko puikiai. Bet ka galejai zinoti.... doh.gif zodziu, statybu/namo irengimo etape labai sunku atsikratyti to jausmo - noriu CIA IR DABAR smile.gif Bet siulyciau neskubeti ir tikrai rasite tinkamiausia varianta 4u.gif
Atsakyti
merguzeles, noriu jusu nuomones
stai musu miegamasis

user posted image
user posted image

pati zinau, kad sviestuvai su baltu metalu cia ne pats geriausias pasirinkimas, bet ka jau darysi, keist kol kas neketinu, juolab kad jie labai patogus, o ir moderni klasika wub.gif
va kad kambari jaukesniu padaryt - noriu lovatieses grazios ir niekaip neissirenku ar verciau imt sviesia, kaip sviestuvu gaubteliai ar imt kaip tapeto piesinukas, lino spalvos.
va cia padejau pagalvele, kokios spalvos lovatiese isivaivaizduoju, tokia ale linine, laibiau kaimiska.
user posted image
Labai noreciau isgirst jusu nuomone.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 21, 09:54)
Dabartines kedutes bet kuriuo atveju nelabai dera prie stalo, net jei ji ir nudazysi kedziu spalva, jos bus per sunkios.

visisiskai visiskai visiskai drinks_cheers.gif !

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 10:44)
kad siuo metu turiu identiska situacija -kede dera su balta siena, stalas su virtuviniu, o stalo stalvirsis deres su kedes pagalvelem, kurias ketinau siuti  biggrin.gif
atrodyti, vyrauja vientisumas ir suderinamumas -ale nesiziuri biggrin.gif

nesiziuri todel, kad n e t i n k a. Tikrai.
Sios kedes yra nuo masyvaus, tokio truputi net gremezdisko stalo. Esu maciusi viso k-to foto.
Kad ziuretusi, daiktas turi tikti bent prie ko nors, o dabar netinka nei prie stalo, nei prie virtuves baldu. Jos yra per masyvios.
Labiausiai patiko Liurdos Ikea kede (iskaitant praktiskuma).

Man tokioje virtuveje labiau patiktu pailgas stalas.
http://www.heine.de/.....zimmer/Wohnen
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 21, 13:44)
visisiskai visiskai visiskai  drinks_cheers.gif !
nesiziuri todel, kad n e t i n k a. Tikrai.
Sios kedes yra nuo masyvaus, tokio truputi net gremezdisko stalo. Esu maciusi viso k-to foto.
Kad ziuretusi, daiktas turi tikti bent prie ko nors, o dabar netinka nei prie stalo, nei prie virtuves baldu. Jos yra per masyvios.
Labiausiai patiko Liurdos Ikea kede (iskaitant praktiskuma).

Man tokioje virtuveje labiau patiktu pailgas stalas.
http://www.heine.de/.....zimmer/Wohnen


grazu wub.gif

radau stala kurio visai noreciau bigsmile.gif

http://www.ebay.co.u...=item588f5ca017
Atsakyti
man atrodo prie tokio tipo virtuves baldu reiktu staciakampio stalo ir kedziu, be jokiu paraitymu ten, nes tada nelabai derinasi stiliukai tarpusavyje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 11:08)
O kaip jums va sitos, pacios paskutines kedes puslapio pabaigoje?
http://www.mielaseniena.lt/kedes_/2/

Pasikartosiu, nes jau daug kas sakė, man irgi tas Jūsų stalas labai wub.gif bet kėdės, kad ir labaaaai gražios, per masyvios šalia jos ax.gif Šitas iš MS puslapiuko nudažyčiau stalo spalva, man jos tokios ir lengvesnės atrodo smile.gif
Aš, kaip suprantu, tai tų kėdučių dar nenusipirkot, tai gal ir neskubėkit ax.gif
O gal masyvo baldai irgi nudažytų kėdes baltai? g.gif Niu, nežinau, man ten pas jus norisi baltų ir ne kitokių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 21 rugpjūčio 2011 - 14:30
QUOTE(Mupi @ 2011 08 21, 11:12)
Buk gera, tik neperdazinek stalo, jis super  thumbup.gif Matau virtuvinio stalvirsi derinai su plytelem, gal gali parasyt kokia jo spalva  ax.gif gal galima butu paziureti is arciau plyteles tarp spinteliu  ax.gif


Stalo koja perdazyt lengviau nei jau sendintas kedes biggrin.gif
dar is tikro neapsisprendziau ka darysiu g.gif
Va sienele is arciau, jos tokios nelygiais krastais ax.gif
user posted image

Na gerai, ikalbejot mane del tu kedziu, ryt vesiu atgal atiduot ax.gif
Uz tai padekit man db kitas kedes prie sito stalo rast biggrin.gif
O va tokia netiktu prie mano stalo?user posted image
einu dar po interneto platybes paklaidziosiu, gal rasiu kazka butent MAN tinkama ax.gif beje, aciu labai visoms uz pagalba ir patarimus 4u.gif 4u.gif
Liurda, sudominai -as maniau, kad uz tokia kaina kedziu nauju gaut neimanoma, o dar ta spalva pasirodo ne pieno baltumo kaip atroro nete g.gif

Dipsis, o as tos minties, kad net kelis stilius galima tarpusavyje suderinti -pas mus namai nera isgrynintas provansas, o tik stengiuosi palaikyti jo dvasia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 14:45
QUOTE(vida777 @ 2011 08 21, 13:44)
Man tokioje virtuveje labiau patiktu pailgas stalas.
http://www.heine.de/.....zimmer/Wohnen


wub.gif koks stalas
Iriska, griebk sita, kaina panasi kaip ir to, kur nusiziurejai
Atsakyti
mamaSandra, jei domina mano nuomone- as lovatiese siuciau linines spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 21, 15:50)
wub.gif  koks stalas
Iriska, griebk sita, kaina panasi kaip ir to, kur nusiziurejai


mano galva ten tik 2kedes 300eur kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 16:04)
mamaSandra, jei domina mano nuomone- as lovatiese siuciau linines spalvos 4u.gif


dekui, man irgi taip atrodo...
gal uzmatei kur gatavu tokiu?
ta pagalvele tai isvis Jysko, kazkada uz kelis litus pirkau ir ten ne gramo lino nera, ale atrodo kaip linine ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 08 21, 16:10)
mano galva ten tik 2kedes 300eur kainuoja  biggrin.gif


taip, tavo tiesa, nepaziurejau.
ale visvien labai dailios, na kaina gal kiek aukstoka...
reik per sendaikcius prasikost g.gif

siandien visa diena uzsiemus antikvariato restauracija, oras puikus, uh kaip patiko man blush2.gif
einu daba kede ardyt, reik perlakuot, pakeist minksta dali, ziuresiu kaip cia man gausis, paskui parodysiu.
Gaila kad baldu restauravimo temukes neber, tai neber kur ir pasipasakot.
Atsakyti