Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Liurda, aciu uz grazius vaizdus 4u.gif
Is tiesu spalvos pjaunasi, del to ir ieskau siuo metu, kas man stala perdazyt galetu i balta ax.gif o ant kedutes bus pasiutos specialios pagalveles, su kuriame dominuos tikriausiai geles ir spalva, panasi i stalo stalvirsi ax.gif mielai imciau minkstas, su audiniu kedes, bet atsisakau ju del praktiskumo, kadangi po namus dar lanksto mazasis namu griovejas biggrin.gif
girene, grazios uzuolaidos, tik noretusi matatyti aplinka, kurioje jos yra, sunku dabar kazka pasakyt butu rolleyes.gif tik man 3a uzuolaidos atvirai kalbant nesiziuri, siek tiek primena kaledines dekoracijas, na gal kad as ne megeja tu visu blizguciu unsure.gif
Beje, gal kuri zinot apie blusu turgu, kuris turejo ivykti vakar? as taip jo laukiau, bet va del siaubingo oro nepasiryzau vaziuot.. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 09:31
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 10:23)
Liurda, aciu uz grazius vaizdus 4u.gif
Is tiesu spalvos pjaunasi, del to ir ieskau siuo metu, kas man stala perdazyt galetu i balta  ax.gif  o ant kedutes bus pasiutos specialios pagalveles, su kuriame dominuos tikriausiai geles ir spalva, panasi i stalo stalvirsi ax.gif mielai imciau minkstas, su audiniu kedes, bet atsisakau ju del praktiskumo, kadangi po namus dar lanksto mazasis namu griovejas biggrin.gif
girene, grazios uzuolaidos, tik noretusi matatyti aplinka, kurioje jos yra, sunku dabar kazka pasakyt butu  rolleyes.gif  tik man 3a uzuolaidos atvirai kalbant nesiziuri, siek tiek primena kaledines dekoracijas, na gal kad as ne megeja tu visu blizguciu unsure.gif
Beje, gal kuri zinot apie blusu turgu, kuris turejo ivykti vakar? as taip jo laukiau, bet va del siaubingo oro nepasiryzau vaziuot.. schmoll.gif


Liniuxx, nenoriu primygtinai pirsti savo nuomones, bet tavo stalas idealus.
Buk gera, neperdazyk ir nesugadink jo. Zinau kasd nemazai sumokejai, o kai perdazysi ir pamatysi vaizdeli dar blogesni - nagus nusigrausi.
Dabartines kedutes bet kuriuo atveju nelabai dera prie stalo, net jei ji ir nudazysi kedziu spalva, jos bus per sunkios.
Jos is saves stambios, masyvios.
Cia noris lengvesniu, grakstesniu keduciu.
Pabandyk kur sendaikciuoses paieskot - tikrai rasi.
Net ir tam paciam ebay tikrai dailiu ir nebrangiu yra.
Labai graziu pavyzdziu Liurda idejo, tau puikiai tiktu ir rudos, riesuto sp. kedutes, su sviesiom pagalvelem pazaistum.


va kazkokias tokias kedutes as ps tave isivaizduoju

http://www.ebay.co.u...=item53e8b3b3fa

lengvutes, derancias prie stalvirsio

pas tave ir taip sienos baltos, tai dar ir baltos kedes pasimeta patatalpoj...
na kritikes kitos gal savo nuomone issakys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 21 rugpjūčio 2011 - 10:06
As irgi stalo kojos neperdazyciau, man ta spalva labai wub.gif
Atsakyti
Hmm, o man tos kedes tokios grazios ir patogios g.gif

Va parodysiu kaip bendroj virtuves erdvej atrodo sitas stalas su kede ax.gif
user posted image
ar irgi nesiziuri? biggrin.gif[QUOTE]
Is tikro, stalo spalva identiska mano virtuves baldams, tik va su tom kedem jau baigiu gala gaut beiekodama deranciu doh.gif
O kaip jums va sitos, pacios paskutines kedes puslapio pabaigoje?
http://www.mielaseniena.lt/kedes_/2/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 10:17
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 10:08)
Hmm, o man tos kedes tokios grazios ir patogios g.gif

Va parodysiu kaip bendroj virtuves erdvej atrodo sitas stalas su kede ax.gif
user posted image
ar irgi nesiziuri?  biggrin.gif



O jeigu tokia: http://epirkinys.lt/...kede-ema-3.html ?
Tik balta spalva irgi gali skirtis.
Atsakyti
Normalios tos turimos kedes, tik siena turetu but ryskesne, nes ji ten isvis balta atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 21, 10:21)
Normalios tos turimos kedes, tik siena turetu but ryskesne, nes ji ten isvis balta atrodo g.gif


Ji isvis balta ir yra, pas mus namie daug kur baltai dazyta biggrin.gif
Kad ta siena tokia tuscia neatrodytu, planuoju pakabint triptika rudais, stalvirsio rudumo spalvos remais ax.gif
Joana Agota, neblogos kedutes, ale kad vel spalva netiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 10:28
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 10:27)
Ji isvis balta ir yra, pas mus namie daug kur baltai dazyta biggrin.gif
Kad ta siena tokia tuscia neatrodytu, planuoju pakabint triptika rudais, stalvirsio rudumo spalvos remais ax.gif
Joana Agota, neblogos kedutes, ale kad vel spalva netiks g.gif


Bet gal kėdės sėdynės dėrės su stalviršiu, o pati kėdė susišauks su siena? O iš to gims suderintas vientisumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana Agota @ 2011 08 21, 10:38)
Bet gal kėdės sėdynės dėrės su stalviršiu, o pati kėdė susišauks su siena? O iš to gims  suderintas vientisumas smile.gif


kad siuo metu turiu identiska situacija -kede dera su balta siena, stalas su virtuviniu, o stalo stalvirsis deres su kedes pagalvelem, kurias ketinau siuti biggrin.gif
atrodyti, vyrauja vientisumas ir suderinamumas -ale nesiziuri biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 10:45
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 21, 10:44)
kad siuo metu turiu identiska situacija -kede dera su balta siena, stalas su virtuviniu, o stalo stalvirsis deres su kedes pagalvelem, kurias ketinau siuti  biggrin.gif
atrodyti, vyrauja vientisumas ir suderinamumas -ale nesiziuri biggrin.gif


O gal tada visai ne spalva kalta, o kaip kažkas jau pastebėjo, kad pačios kėdės per masyvios ir nelabai dera su virtuvės baldais smile.gif
Nors, gal jūs to ir norėjote- kad stalas su kėdėm būtų virtuvės akcentas.
Gal tada viskas čia gerai ir nieko nereikia dažyt? smile.gif) Tik pagalvėlių trūksta.
Atsakyti
O man patinka liniuxx kkėdės ir stalas. Jei jau tau gerai, tai taip ir daryk, nes beklausinėdama visai išsiderinsi. Kitos rodytos kėdės per aukštom nugarom ir labai kreipia į tai dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Liniuxxx,2011 08 21, 11:08]
Hmm, o man tos kedes tokios grazios ir patogios g.gif

Va parodysiu kaip bendroj virtuves erdvej atrodo sitas stalas su kede ax.gif
user posted image
ar irgi nesiziuri? biggrin.gif[QUOTE]
Is tikro, stalo spalva identiska mano virtuves baldams, tik va su tom kedem jau baigiu gala gaut beiekodama deranciu doh.gif
O kaip jums va sitos, pacios paskutines kedes puslapio pabaigoje?
http://www.mielaseniena.lt/kedes_/2/
[/quote]
Buk gera, tik neperdazinek stalo, jis super thumbup.gif Matau virtuvinio stalvirsi derinai su plytelem, gal gali parasyt kokia jo spalva ax.gif gal galima butu paziureti is arciau plyteles tarp spinteliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 21 rugpjūčio 2011 - 11:14