Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(indruciukas @ 2011 08 19, 21:12)
nu kadangi pas mane namie stiliu "jovalas" tai noreciau pervikti ta kresla kokiu ne klasikiniu ryskoku audiniu  blush2.gif
vat sitas kreslas labai  :wub:toks visai nenudrengtas nuotraukoj atrodo ir kaina gera,  ir pats materiolas super, bet medine dalis kazkokia itartina- kazkokia marga- kaip plastmasine  blush2.gif
http://www.devetibal...elis-kd280.html

tai nuotraukoj tikriausiai tas kur nupirko  biggrin.gif

merginos, jei kuri eisit i ta parduotuvele, gal uzmesit aki i sia konsole:
http://www.devetibal...sole-kd281.html
kaip jos vaizdas gyvai? itariu, kad ne medine ji  g.gif


Nepirkit jos uz 800lt unsure.gif TAi kosmosas

http://www.ebay.co.u...=item3cbaa581ea

http://www.ebay.co.u...=item23133564b2


http://www.ebay.co.u...=item43a903a103

Atsakyti
Man irgi regis, kad labai brangu uz 800, nes dar matos, kad ja reiktu tvarkyti. Uz tokia kaina pasiklausinekit, jum nauja auksarankiai is pigesnes medienos padrys.

Mum tarkim pusine konsole 105*40*70 uz 700 lt padare. sU 2 satlciukais. 4u.gif
Atsakyti
na ka,sia tema skaitinejau tik,nekalbejau,susikuriau jau ir as namus naujus.siandien biski pasirodysiu,nes vakar pasikabinom tik uzuolaidas
kambariu dar nerodau,nes nors baldai ir yra,truksta begales dalykeliu dar...

kipsas is manes prastas,nes fotikas man per sunkus doh.gif ,o ir nemoku gerai su juo naudotis,rekiau vakar-duokit man muiline lotuliukas.gif (dabar fotkese net save matau doh.gif ,nusifotkinau lotuliukas.gif )

na ir iskart klausimas---siame kambaryje truksto sviestuvo.ar tureciau metala derinti prie karnizu?????????????uzuolaidu kutai aukso spalvos,maciau foto,kiti kabina auksinio metalo sviestuvus(tik va man paciai nelabai jau grazu tas auksas)

user posted image
audinys toks
user posted image

miegamasis.uzuolaidos dvieju daliu,na ale dvigubas sprendimas,kad nebabostu g.gif nezinau kaip ivardinti.antra foto bais jau nevykusiai padariau,nepatvarkiau uzuolaidu,o fotkint naujai bais nemegstu blush2.gif
user posted image,,,user posted image

dukros "miegamasis"
kadangi baldai balti,o uzuolaidu medziaga pilksva,tiesiog reikejo gyvint kazkaip(medziaga turejau,man ji grazi,tiesiog tik jos nebuvo daug,uzteko vienam langui tik.o jos kambariuose po viena langa.sutaupiau)
smalsu,ka jus manote ax.gif
user posted image

kitas jos kambariukas
uzuolaidos ir labai sviesios,tai detas akcentas-karoliuku juostele
foto spalvos gavosi skirtingos,nes diena ir vakare fotkinta.siaip spalva pati per viduriuka-maziau gelsva,daugiau gal balintos kavos

user posted image,,,user posted image

3 aukstas,langai is dvieju pusiu.

user posted image,,,user posted image
Atsakyti
na dar noriu paklaust ax.gif

sienos sviesios,baldai ir uzuolaidos tamsus
kaip suzaist su kilimu?

manau labiausiai tiktu sviesus,na tarkim tapeto atspalviu
bet vel gi,is kambario isejimas i terasa,kol silta visada praviras langas.turiu keturkoji,kuris pabraides po slapia zole koju nenusivalo.ir taip jo pedytes kasdien reik valyt doh.gif
tai sviesus kilimas po menesio pataptu jau nebe sviesiu g.gif
o gal kilimuka det nediduka,tik po stalu?

cia tapeto spalva,ir baldu
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 20 rugpjūčio 2011 - 14:39
QUOTE(girene @ 2011 08 20, 11:27)

user posted image
user posted image,,,user posted image
user posted image
user posted image
3 aukstas,langai is dvieju pusiu.

user posted image,,,user posted image


Gražu thumbup.gif
Svetainėje tai bronzinis šviestuvas derėtų 4u.gif
O ten trečiam aukšte ant lubų tokios kaip sijos pas Jus matosi? Mes irgi apie tokias galvojam. Ar neapsunkina kambario, ar patenkinti?
Atsakyti
ne,neapsunkina man,bet ir grindis dejom tos spalvos
visur kitur sviesus parketas
sviesa ir po sijom isvesta,nes manau,jei pasikabintu sviestuvas,na man cia taip atrodo,nelabai deretu,be to ir aukscio mazoka labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 20 rugpjūčio 2011 - 14:42
QUOTE(Liurda @ 2011 08 18, 10:22)
Tikrai ne  schmoll.gif Cia tik lietuviams iprasta manyti, kad jei namai sviesus - tai jau Provansas  biggrin.gif  Pamirstamos tokios spalvos kaip zalsvai/melsvai pilka, levandu, gelsva, oranzine, ochros, zalsva.... Juk provansas, tai levandu laukai, ochros kalnai, alyvuogiu giraites, o kur dar dangaus ir juros melynumas wub.gif 


dar šiek tiek provanso spalvų
http://beachesandpea...piration-color/
Atsakyti

wub.gif gražu, ypač tokią lietingą vasaros dieną .....


QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 20, 17:51)

Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 08 20, 12:27)

na ir iskart klausimas---siame kambaryje truksto sviestuvo.ar tureciau metala derinti prie karnizu?????????????uzuolaidu kutai aukso spalvos,maciau foto,kiti kabina auksinio metalo sviestuvus(tik va man paciai nelabai jau grazu tas auksas)



dukros "miegamasis"
kadangi baldai balti,o uzuolaidu medziaga pilksva,tiesiog reikejo gyvint kazkaip(medziaga turejau,man ji grazi,tiesiog tik jos nebuvo daug,uzteko vienam langui tik.o jos kambariuose po viena langa.sutaupiau)
smalsu,ka jus manote ax.gif

Sviestuvo metalas tiktu tamsiai rudas kaip uzuolaidos g.gif

O dukros kambary langas prie pat sienos? Jei taip, tai ta uzuolaida netinka kairej pusej kazkaip.

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 20, 22:16)
Sviestuvo metalas tiktu tamsiai rudas kaip uzuolaidos g.gif

O dukros kambary langas prie pat sienos? Jei taip, tai ta uzuolaida netinka kairej pusej kazkaip.


esu macius kazkur labai graziu rudo metalo sviestuvu, ale nepamenu kur doh.gif
taip, pilnai sutinku, kad raitytas rudo metalo sviestuvas cia butu idealu, tiesa koks sienu aukstis?
ir dar, ar dieniniu uzuolaidu nebus?
butu idomu kaip dienos sviesoje kambarys atrodo, nes vien pagal uzuolaidas patart del sviestuvo labai sudetinga.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 08 20, 18:51)

Aš kai pasižiūriu tokių vaizdų wub.gif tai užsimanau namuko kaime biggrin.gif

girene, man tai visos jūsų užuolaidos gražios, tik 3 a. ant didžiojo lango labai įdomus sprendimas, kažkaip norėtųsi, kad jos vienodos būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 20 rugpjūčio 2011 - 22:43
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 19, 17:19)
Ateinu pas jus patarimo: nusipirkau stala ir snd parsitysiau kede, kurios noriu, pabandyt kaip atrodo. man grazu, bet va spalvos pjaunasi -stalo koja dramblio kaulo spalvos, o kede baltut baltutele doh.gif  gal patarsit, kas ir kur man galetu ta stalo koja baltai nudazyt ir isvis ar bus grazu ja nudazius? g.gif
user posted image

Grazus stalas ir kede wub.gif Bet kartu jie man nesiziuri, pjaunasi balta su gelsva, plius - stalvirsio ir kedes pynuciu spalvos. Kede tokia provansiska wub.gif o virtuvinio komplektas toks.... nu is kitos "operos", per lengvas tai kedei ax.gif Man stalo geltonumas net labai patinka, siek tiek susildo aplinka ir prie jo tokiu minkstu keduciu noretusi. Neturiu tinkamo pvz., bet kazkas panasaus, tik spalviskai paderint reiketu:
user posted image

www.senilaikai.lt stai tokios gan nebrangios yra, tik padirbet prie ju dar reiketu:
user posted image
O cia dar keli pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti