Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika



QUOTE(vida777 @ 2011 08 18, 23:05)
o tu nepamirsk mums pasirodyti kaip pavyko dazymo darbai antrame aukste  bigsmile.gif .


Jau seniai isdazyta, tapetai isklijuoti, buvo visi kampai nufotkinti ir kompas uzsilenke su visom foto verysad.gif . Dabar jau ten bardakelis uzkrautas doh.gif . Mes patys po zingsneli dirbam tai vis nesiojam smutkes is patalpos i patalpa biggrin.gif .
Greitu metu reiks papleskint ta antra auksta, virtuvini.
O jau patenkinta esu kiekvienu etapu wub.gif . Man tas namas kaip antras vaikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 18, 16:59)
butent sita foteli ir as ziurejaus (parduotuve salia musu namu, tai daznai nubegu patikusi baldeli paciupinet) domejaus ir jo pervilkimu, tai nebrangininkas baldininkas paprase 300lt uz ji+audinys zinoma  smile.gif  kolkas susilaikiau  ax.gif

sekas kazkam, salia tokiu lobynu gyvent bigsmile.gif - as kaip i darba po dukart dienoj ten lankyciaus biggrin.gif tokiu neblogu dalykeliu cia buna ir dar visai padoriom kainom thumbup.gif
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 18, 22:12)
Chi chi chi... Ir aš ten buvau  biggrin.gif Pasėdėjau, man jis toks labai patogus pasirodė  thumbup.gif  bet tąkart buvo rezervuotas, tai ir nenupirkau. Matyt persigalvojo kažkas, kad dar stovi. Na, tai kuri dabar nugriebsit?  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkuri klauset svetaines sienu spalvos kodo:
sadolin E9.13.79.
Atsakyti
mamaSandra - atsiusk savo el pasto adresa man i az, persiusiu laiska su sviestuvais. Gal tau ten niekas netiks, bet bent jau pardavejas - klaipeda ir tai ka atsiune man, tai persiusiu, o ir derasi jie visai padoriai. nes tipo papildomai kazkokie sviestuvai yra ir man atsiunte papildomu nuotauku. esu pervargusi (duoduosi lauke ir namai antram plane dabar), tai jau net nebesugebu normaliai sudelioti, kas tau tinka, o kas ne i kambar, bet pasidalinsiu, tai zinosiu, kad pareiga tautai atlikau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 19, 00:57)
bet pasidalinsiu, tai zinosiu, kad pareiga tautai atlikau.

biggrin.gif drinks_cheers.gif

Man MB sako, tu kaip etatine darbuotoja sedi prie supermamos lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 19, 02:05)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Man MB sako, tu kaip etatine darbuotoja sedi prie supermamos  lotuliukas.gif  doh.gif


Tai kai jau cia maivytis - esu priklausoma nuo SM. Visas geris tas, kad iki siol tai man... sutaupo kruva pinigu ir, kaip ne keista, laiko. ir susiradau kruva geru draugu blush2.gif Tiesiog reikia ismokti pamoka - taves niekas nemato ir nezino kokia tu is tiesu, todel nereikai tiketis, kad tave supras is pirmo zodzio. bet del kitu pripazinimo neverta buti kitokia nei esi. Bet reziume tokia - ka bekalbeciau, as esu Etatine biggrin.gif
RK, tu mane privertei pasijausti sektos nare biggrin.gif Ir dar - su pergale 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 19 rugpjūčio 2011 - 00:17
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 18, 22:18)
Jau seniai isdazyta, tapetai isklijuoti, buvo visi kampai nufotkinti ir kompas uzsilenke su visom foto  verysad.gif . Dabar jau ten bardakelis uzkrautas doh.gif . Mes patys po zingsneli dirbam tai vis nesiojam smutkes is patalpos i patalpa biggrin.gif .
Greitu metu reiks papleskint ta antra auksta, virtuvini.
O jau patenkinta esu kiekvienu etapu  wub.gif . Man tas namas kaip antras vaikas  biggrin.gif


baltai pavydziu wub.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 18, 22:18)
O man reikia rytoj issirinkti alyvuogiu spalva mazajam tulikui sienoms, kur bus ryzai ruda spintele kriaukles ir ryzos su gelsvumu uzuolaida. Parsitepmiau kelias dazu paletes, reik issirinkt ka pirkt pabandymui... O GAL kas esat daze alyvuogiu spalva ???


As esu, dazem tuomet darbo kambari, spalvos kodas pagal Movilat dazu palete K060.
Nuotraukos nekeliu - nes pastebejau kad labai issikraipo spalvos.
Papildyta:
Mamai gabi siulau isteigti koki apdovanojima... Zaviuosi sugebejimu sudeti visus taskus ant 'i'... mazai tokiu nesavanaudisku zmoniu siais laikais smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Na va, kaip gerai viskas ispuole, varom siandien link pajurio, tai ir sviestuva pati prigriebsiu is Gargzdu ir spinta Mieloje senienoje pati aptikrinsiu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 18, 22:18)
O jau patenkinta esu kiekvienu etapu  wub.gif . Man tas namas kaip antras vaikas  biggrin.gif

dziaugiuosi begaliniai uz tave ir linkiu, kad visa laika tik taip ir butu. O ka darysi, kai vaikas "uzaugs" biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 18, 10:57)
Kazin kiek kastuotu toki foteliuka perrengti  g.gif Aciu  4u.gif
http://www.devetibal...elis-kd253.html


QUOTE(indruciukas @ 2011 08 18, 11:20)
aciu  4u.gif  dar audinys ir gaunasi kad uz ta suma ir naujo galima pasiieskoti  g.gif  verysad.gif


QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 18, 16:59)
butent sita foteli ir as ziurejaus


O kodėl norėtumėt pervilkti šitą fotelį? Nebent spalviškai nedera? Pagal foto tai jis visai nenubrizgęs.
Kaip aš norėčiau, kad man netoli namų būtų tokia parduotuvė ax.gif eičiau ir eičiau 4u.gif

QUOTE(*ABC* @ 2011 08 18, 22:12)
Chi chi chi... Ir aš ten buvau  biggrin.gif Pasėdėjau, man jis toks labai patogus pasirodė  thumbup.gif  bet tąkart buvo rezervuotas, tai ir nenupirkau. Matyt persigalvojo kažkas, kad dar stovi. Na, tai kuri dabar nugriebsit?  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 19, 11:49)
Na va, kaip gerai viskas ispuole, varom siandien link pajurio, tai ir sviestuva pati prigriebsiu is Gargzdu ir spinta Mieloje senienoje pati aptikrinsiu  wub.gif

Ir pas mane gali uzsukt ant kavos biggrin.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 08 19, 11:53)
dziaugiuosi begaliniai uz tave ir linkiu, kad visa laika tik taip ir butu. O ka darysi, kai vaikas "uzaugs"  biggrin.gif ?

Turiu plana ateiciai ax.gif
Atsakyti