Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

sveikos,

gal kas susidure su baldu "pervilkinejimu"? Kazin kiek kastuotu toki foteliuka perrengti g.gif Aciu 4u.gif
http://www.devetibal...elis-kd253.html
Atsakyti
Susiduriau ir daug baldu vilkome naujai.Manau maziausiai 400lt pervilkimas,dar ziurint ar noresite kokybisko porolono,ar noresite apkalti graziais vinukais.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 18, 11:15)
Susiduriau ir daug baldu vilkome naujai.Manau maziausiai 400lt pervilkimas,dar ziurint ar noresite kokybisko porolono,ar noresite apkalti graziais vinukais.

aciu 4u.gif dar audinys ir gaunasi kad uz ta suma ir naujo galima pasiieskoti g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 08 18, 08:20)
Laba visoms,
ateinu patarimo pas Jus  ax.gif baldų restauravimo temos neradau, bet, manau, kad ir Jūs turit patirties šiuose dalykuose. Turiu štai tokią spintelę
user posted image

nežinau, ar ją bandyti dar gaivinti, t. y., nuimti senus dažus, nes ji nudažyta baltais blizgiais, glaistyti ir vėl nudažyti matiniais baltais dažais? Ar tik aptrinti švitriniu popierium ir nulakuoti, kad įgautų sendinimo efektą? Ar visai nieko nedaryti, tik sutvarkyti dureles? Investuoti į ją daug nenoriu. Išmesti man ją gaila.
Gal kuri panašų baldą tvarkėte ir turite patirties?

Bandyk! visai sauni spintele smile.gif
Jei turi elektrini slifavimo aparata, tai daug vargo nebus. Nuemus senus dazus, gal visai nebesinores jos vel po dazu sluoksniu paslepti. Rankeneles butinai reiktu keisti, stalciukam man graziausios stai tokios juodos wub.gif
http://www.gritija.lt/lt/produktas/65/
Jei teks rankomis sveisti, tai vargelio laukia, tada net nepradeciau.... doh.gif nebent chemija naudoti, uztepti tokiu brudu, kuris senus dazus suburbuliuoja, o tada su glaistykle nugramdyti. Bet cia ir nuo dazu priklauso... Pora mociutes baldeliu, kurie buvo n sluoksniu grindu dazais dazyti, tai sunkiai su ta chemija iveikiau doh.gif visgi elektrinis slifuoklis man geriausias pagalbininkas thumbup.gif
Jeigu ant nenusveistos vel tepti nauja dazu sluoksni - man negrazu schmoll.gif jau ir taip nemazai tu dazu uztepta. Nebent apsveisti kampus visus ir pavirsiu siek tiek pasiausti, kad to blizgesio neliktu, pakeisti rankeneles ir gal bus taip kaip nori smile.gif
Imetu kelias foto:
user posted image
user posted image

QUOTE(lotaa @ 2011 08 18, 08:34)
merginos, skaičiau yra nusimanančių, kas yra provansas, ar tiktai viskas balta - pilka, nes truputį įrenginėju vieną patalpėlę, tai pasimečiau, kokie turi būti minkšti baldai, ačiu

Tikrai ne schmoll.gif Cia tik lietuviams iprasta manyti, kad jei namai sviesus - tai jau Provansas biggrin.gif Pamirstamos tokios spalvos kaip zalsvai/melsvai pilka, levandu, gelsva, oranzine, ochros, zalsva.... Juk provansas, tai levandu laukai, ochros kalnai, alyvuogiu giraites, o kur dar dangaus ir juros melynumas wub.gif
Sia vasara teko Prancuzijos provansa gyvai "uzuosti" ir "ragauti", tai keletas gyvu vaizdeliu ir jums mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 17, 22:53)
Va, kaip blynas virs liustros atrodo kaip sienu spalvos  bigsmile.gif
http://www.limetti.p...-klasyczny2.jpg


super, aciu uz vaizdine priemone 4u.gif

QUOTE(indruciukas @ 2011 08 18, 09:57)
sveikos,

gal kas susidure su baldu "pervilkinejimu"? Kazin kiek kastuotu toki foteliuka perrengti  g.gif Aciu  4u.gif
http://www.devetibal...elis-kd253.html


butent sita foteli ir as ziurejaus (parduotuve salia musu namu, tai daznai nubegu patikusi baldeli paciupinet) domejaus ir jo pervilkimu, tai nebrangininkas baldininkas paprase 300lt uz ji+audinys zinoma smile.gif kolkas susilaikiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 18 rugpjūčio 2011 - 15:59
Liniuxxx - kaip ir zadejau, stai tavo patiuninguota krosnele lotuliukas.gif
Tik baltos plytines sieneles foto greitai neradau, bet principas toks.
Veidrodziuose is sonu atsispindi tai, kas yra priesais.
Salia is sonu gali pastatyti po kedute ar kresliuka (kai noresis arciau ugneles pabuti), kuriu gobelenas butu pasirinktos tekstiles (uzuolaidu, kilimo, pagalveliu)atspalvio.
user posted image

O tekstiles spalvos tavo atveju tiktu is sio paveikslelio - tai pavyzdys, kaip vyksta spalvu derinimo/parinkimo procesas mirksiukas.gif
user posted image

O cia vienas is variantu su alyvine spalva paimta is paveikslelio auksciau:
user posted image

Pasirinkus/apsistojus ties pvz. siomis dvejomis spalvomis (pilkai alyvine ir pilkai zalia arba kitaip tariant "saltomis"), sekantis etapas butu atsispausdinti si paveiksliuka (kad nenugrybautum i sona smile.gif ) ir keliauti su juo po uzuolaidu audiniu parduotuves ir ten perziureti siu dvieju spalvu audinius. Patikusius mintyse uzfiksuoti.
Tada keliauti i kilimu ar kiliminiu dangu parduotuves ir ten atlikti ta pati.
Tada sudeti patikusius i kruva ir apsispresti, kuris visgi atspalvis (alyvinis ar zalsvas) tinka labiau - t.y. apsisprendima ir nulems surasti ir derantys audinys+kilimas.

Jei siu dvieju spalvu per maza, tada galima prideti ir pilkos samanos spalva (cia as taip ivardijau):
user posted image

Audinys (pvz. uzuolaidu) nebutinai turi buti vienspalvis, jis gali buti ir juostuotas siaura juostele - svarbu, kad tos juosteles butu tinkamos spalvos, o is toliau atrodys vienspalvis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 18 rugpjūčio 2011 - 17:14
Mamagabi, kur siust padekos dovanas??? bigsmile.gif
Labai nuosirdus aciu uz pagalba, uz puikias idejas ir taiklius patarimus - man lb patinka toks svetaines tiuningas bigsmile.gif thumbup.gif dabar turiu zymiais aiskesne vizija ka ir kaip reik daryti,i ka atkreipti demesi, kad namai butu skoningi ir grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 18, 10:34)
Nuimt senus dažus bus vargo......


QUOTE(Liurda @ 2011 08 18, 13:22)
Bandyk! visai sauni spintele  smile.gif
Jei turi elektrini slifavimo aparata, tai


Labai ačiū už patarimus 4u.gif .
Elektrinio šlifuoklio neturiu, bet gal jį galima išsinuomoti, kur įv. įrankius nuomoja - reiks pasidomėti. O jei nepavyks gauti, tada bandysiu glaistyti, pašiaušti vietomis ir nudažyti pusiau matiniais dažais.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 18, 16:59)
butent sita foteli ir as ziurejaus

Chi chi chi... Ir aš ten buvau biggrin.gif Pasėdėjau, man jis toks labai patogus pasirodė thumbup.gif bet tąkart buvo rezervuotas, tai ir nenupirkau. Matyt persigalvojo kažkas, kad dar stovi. Na, tai kuri dabar nugriebsit? lotuliukas.gif
Atsakyti
Liniuxxx, tik nepamirsk mums parodyt kaip keisis kambarys bigsmile.gif

O man reikia rytoj issirinkti alyvuogiu spalva mazajam tulikui sienoms, kur bus ryzai ruda spintele kriaukles ir ryzos su gelsvumu uzuolaida. Parsitepmiau kelias dazu paletes, reik issirinkt ka pirkt pabandymui... O GAL kas esat daze alyvuogiu spalva ???
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 18, 21:12)
Chi chi chi... Ir aš ten buvau  biggrin.gif Pasėdėjau, man jis toks labai patogus pasirodė  thumbup.gif  bet tąkart buvo rezervuotas, tai ir nenupirkau. Matyt persigalvojo kažkas, kad dar stovi. Na, tai kuri dabar nugriebsit?  lotuliukas.gif


oj geras, neranda vargsas fotelis seimininku niekaip biggrin.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 18, 21:18)
Liniuxxx, tik nepamirsk mums parodyt kaip keisis kambarys  bigsmile.gif


Butinai, tik kadangi finansai visko iskart padaryt neleidzia -pasikeitimai vyks pamazu, bet jus tai pamatysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 18, 21:18)
Liniuxxx, tik nepamirsk mums parodyt kaip keisis kambarys  bigsmile.gif

o tu nepamirsk mums pasirodyti kaip pavyko dazymo darbai antrame aukste bigsmile.gif .
Atsakyti