Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

[quote=axel,2011 08 17, 16:33]
zaviuosi sugebejimu tokio turto per ebay pagriebt, tikrai thumbup.gif
[/quote]
mergyt, neišlaidauk. Mačiau ir aš CD style kas man tiktų, kaina 3,5. Nenoriu tiek mokėti. Galiu patarti, kaip pirkti per ebay. Pati dar nežinau, kas parvežtų, na bet tarsiuos su vežėjais, kurie uk kursuoja
[/quote]

Tai va, kad stalo su kedem reik jau dabar, nes ner kur valgyt, o per ebay tokio turto pagriebt antra karta tikimybe mazoka unsure.gif
As va sita visgi issirinkau, paziurek stalas lygiai kaip tavo
http://www.rivieraho...omojo/stalas138, tik va kedes nemaza likusios sumos dali sudaro doh.gif
Atsakyti
[quote=Liniuxxx,2011 08 17, 16:36]
mergyt, neišlaidauk. Mačiau ir aš CD style kas man tiktų, kaina 3,5. Nenoriu tiek mokėti. Galiu patarti, kaip pirkti per ebay. Pati dar nežinau, kas parvežtų, na bet tarsiuos su vežėjais, kurie uk kursuoja
[/quote]

Tai va, kad stalo su kedem reik jau dabar, nes ner kur valgyt, o per ebay tokio turto pagriebt antra karta tikimybe mazoka unsure.gif
As va sita visgi issirinkau, paziurek stalas lygiai kaip tavo
http://www.rivieraho...omojo/stalas138, tik va kedes nemaza likusios sumos dali sudaro doh.gif
[/quote]

O aš ir dabar valgau prie vos ne kartoninės dėžės. Šeimyna 5 žmonės, o turim 4 kėdes, vienas stovim smile.gif Naujakurių džiaugsmai. Toj parduotuvėj buvau, mačiau staliuką, krito i akį, ir kėdės. Žinau, kad gamina vilniečiai, kaip būtų fainai išsiaškinti, kas
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 08 17, 16:41)
Žinau, kad gamina vilniečiai, kaip būtų fainai išsiaškinti, kas


va sitai ir as noreciau suzinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 08 17, 17:24)
Na, merginos patarkit. Kaip Jums virtuvinis staliukas su kėdėm. Virtuvė balintas ąžuolas, pafilinguota, su stikliukas. Ar stalas ne per gremėzdiškas. Pagirkit, papeikit. Tikrai parsisiųsčiau, juk kaina palyginus su lietuviškom, tikrai "veža". 4u.gif  4u.gif

http://cgi.ebay.com/...8#ht_911wt_1185


as papeiksiu:
padarytas is medzio su sakomis, kas asmeniskai man yra trukumas, t.y. jokios garantijos, kad ateityje neprades sunktis sakai.
As jau privargau su tokia mediena, tai apsaugok dieve doh.gif
Atsakyti
Na merginos is pripyskinot cia, jau nebespeju su jumis bigsmile.gif

Rytine kava - del plintusu spalvos.
Tikrai dazyciau, baltu nepalikciau. Kremine spalva kiekvienas suprantame skirtingai, todel geriausia butu artima sienai spalva. Ir nieko baisaus, kad bus ar siek tiek sviesesne ar siek tiek tamsesne, svarbu atspalvis, nes mano kompo monitorius rodo sienas rusvai zalsvas.

Laiptu baliustros drasiai gali buti tos pacios spalvos. Cia pvz. kaip atrodo ne baltos:
user posted image

Del zidinio medines apdailos - prisegu foto kaip tai atrodytu.
Be pacios zidinio apdailos dar svarbu kaip apskritai jis isipaisys toje sienoje, kaip dekoruojamas ir t.t.
user posted image

Liniuxxx - kadangi patalpa plati, tai jai reikia suteikti elegancijos, ka atlieka vertikalios tekstiles juostos - uzuolaidos.
Jei dieniniu uzuolaidu nereikia, pasislepimo funkcija atlieka roletai, tai man graziausias sprendimas butu ilgas karnyzas kuo auksciau prie lubu, o naktiniu uzuolaidu juostos koncentruojamos ties langu sanduromis. Jei yra noras, galima tas juostas ir paristi, bet tai tinka tik standziam audiniui.
Cia pvz.:
user posted image

O jei kada leistu finansai, ant to paties karnyzo papildomai galima pakabinti kita audini, kuris pasleptu virs lango esancias skirtingas sienos juostas (viena tapetuota, kita ne mirksiukas.gif ) )
Cia tiksliausias pavyzdys:
user posted image

Kilimas yra tiesiog butinas, be jo kambarys vienareiksmiskai nebus grazus, kad ir kokius baldus statytum ar aksesuarus detum.

Sviestuvas tokiam plote yra per mazas, bet padeti galima pataisyti priklijavus ant lubu rozete (tai dekoratyvus poliuretano dekoras skirtas luboms). Ji turetu buti paties sviestuvo diametro (nuo vieno gaubtelio krasto iki priesingai esancio krasto), ne mazesne.
Dar svorio priduotu tos rozetes nudazymas vos pilksva tapete esancia spalva.
Idedu savo vadinama greita "keverzone":
user posted image

O labiausiai man uzkliuvo ta plytu sienele unsure.gif Ji tikrai netinkama ir iskrenta is konteksto, ypac, kai yra romantisko ir lengvo rasto tapeto fone.
Butu ant baltos sienos, tai mat ji velnias, bet dabar ju ir rastas ir tekstura tiesiog pjaunasi.
Dar pastebejau tapeto ir lygios sienos sandura ties virtuve, bet cia viskas puikiai issprendziama pakabinant uzuolaida smile.gif
user posted image

Vienas esminiu dekoravimo dalyku yra proporcija, visame kame: ar kalbetume apie sienas, grindis, baldus ir t.t. Ir dazniausia musuose pasitaikanti klaida yra tos proporcijos nebuvimas, o spalvu derinimas jau eina po to mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 rugpjūčio 2011 - 17:49
mamagabi, va cia tai vaizdine pagalba, esu labai dekinga uz ja thumbup.gif
Pastebejimai labai taiklus, del sviestuvo sutinku, kai nupirkau ir pakabinau, pamaciau, kad jis ryskiai per mazas sitai erdvei, masciau keist i kita, bet va sprendimas su razete net i galva nesove thumbup.gif su uzuolaidom tikrai geras patarimas, reik tik va kaip manai -koks atspalvis cia tiktu, ar i tema mes diskutavom apie svelnu rozini/persikini ar ruda, kad patalpa susiltu? g.gif
Tapetu ir dazytos sienos, nueinancios i virtuve, sandura bus tikrai atskirta uzuolaida ax.gif o va ta plytu siena, tai ka jau su ja cia padarysi.. is tikro jos atspalvis panasus i kampo, tai del spalvos tai dar dar, o va jau margumas tai sutinku.. doh.gif
Atsakyti
Pasirodysiu, kaip as apvadu pagalba savo svetaine "aukstinau". Apvadas, kuris uzeina ant sienos, dazytas sienu spalva, briaunele prie pat lubu balta kaip lubos, o sekancia briaunele zemiau truputi nutryniau, kad gautusi svelnesnis perejimas. Siaurasis 3 cm plocio apvadelis klijuotas tiesiai ant lubu ir nudazytas lubu dazais. Atstumas tarp apvadu 25 cm. Kambarys ~40kv.m, nuo ko ir priklauso visi atstumai:

http://i199.photobuc...77/IMG_0971.jpg

http://i199.photobuc...77/IMG_0961.jpg

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 08 17, 18:48)
mamagabi, va cia tai vaizdine pagalba, esu labai dekinga uz ja thumbup.gif
Pastebejimai labai taiklus, del sviestuvo sutinku, kai nupirkau ir pakabinau, pamaciau, kad jis ryskiai per mazas sitai erdvei, masciau keist i kita, bet va sprendimas su razete net i galva nesove thumbup.gif su uzuolaidom tikrai geras patarimas, reik tik va kaip manai -koks atspalvis cia tiktu, ar i tema mes diskutavom apie svelnu rozini/persikini ar ruda, kad patalpa susiltu? g.gif
Tapetu ir dazytos sienos, nueinancios i virtuve, sandura bus tikrai atskirta uzuolaida  ax.gif  o va ta plytu siena, tai ka jau su ja cia padarysi.. is tikro jos atspalvis panasus i kampo, tai del spalvos tai dar dar, o va jau margumas tai sutinku.. ohmy.gif


Na ir dziugu, kad nesupykai, nes patariu is sirdies smile.gif
Del audinio spalvos reiktu dar galva pasukti, taip greitai patarimai negali buti dalinami.
O stai del sieneles - lengviausias ir zaibiskas budas ja isgelbeti tai nudazyti baltai. Taip liks tik jos reljefas ant tapeto sienos. Toliau galima pagalvoti ir apie kitokia spalva, bet tai itakos uzuolaidu ir kilimo spalvos - tuomet ta vertikali krosneles juosta tures rysi su priesinga uzuolaidine siena.
Spalvai ytakos gali tureti ir pati krosneles spalva. Gali buti, kad ir balta sienele bus labai grazi.

O toliau prasideda idomiausia man (dekoravimo) dalis smile.gif
Krosnele yra mazdaug priesais langa, taip?
Ta siena yra pakankamai ilga ir tuscia, taip?
Tada ta krosneles vieta galima isplatinti. Is sonu ant sienos prisliopini po siaura (mazdaug per puse tos sieneles plocio) veidrodzio juosta.
Jos abi atspindes dienos sviesa pro langa, zaluma, gaudys uzuolaidos atspalvius ir t.t. Kad butu aiskiau - gali ideti pilnai tos sieneles foto, o as ja patiuninguosiu lotuliukas.gif
Principas, kuris gali tikti ir Rytinei kavai zidinio apdailai:
user posted image

Vida777 - liuks thumbup.gif
Apie tai mes cia is snekame, kad su apvadais galima visokius pokstus isdarineti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 rugpjūčio 2011 - 18:12
Del dekoratyviu plyteliu nudazymo baltai reikes pasidomet -ar nepakenks karstis, sklindantis is kamino g.gif
O cia jau man darosi idomu, va mano siena bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 17, 19:05)
Pasirodysiu, kaip as apvadu pagalba savo svetaine "aukstinau". Apvadas, kuris uzeina ant sienos, dazytas sienu spalva, briaunele prie pat lubu balta kaip lubos, o sekancia briaunele zemiau truputi nutryniau, kad gautusi svelnesnis perejimas. Siaurasis 3 cm plocio apvadelis klijuotas tiesiai ant lubu ir nudazytas lubu dazais. Atstumas tarp apvadu 25 cm. Kambarys ~40kv.m, nuo ko ir priklauso visi atstumai:

[


žavinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 17, 18:31)
žavinga  wub.gif

pritariu, tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
Vida777 - grozis wub.gif
Atsakyti