Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Pukis01 @ 2011 09 06, 01:55)
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 07 10, 20:30)
Vis laukiu naujienų iš sugalvojusių palaidoti tujas per kastuvą  Kad kotai neatželia, jau ir pačios pastebėjo, tai dabar domina kaip sekasi kitai, keistokai grupelei.

atejo laikas pasirodyti  ax.gif


as kazka praleidau g.gif
ar jus tujas persodinote gyliau? kiek laiko jos jau taip auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 09 07, 00:45)
as kazka praleidau g.gif
ar jus tujas persodinote gyliau? kiek laiko jos jau taip auga g.gif

taip pernai rudeni tas, kurios buvo apačioje išplikę pasodinau giliau.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 09 07, 00:45)
as kazka praleidau g.gif
ar jus tujas persodinote gyliau? kiek laiko jos jau taip auga g.gif


Pas mane keletas rutulinių tujų taip auga jau apie 5 metus. Buvo pasodintos normaliai. Kažko ėmė plikti apačia ir pačios tokios nušiurusios pasidarė. Tada aš ja susodinau kai kur po dvi į vieną vietą ir įkasiau giliau. Auga puikiai. Šiemet atnaujinant veją dar truputį apkasiau žemėm, kad jos nebūtų duobėse, nes truputį pakėliau vejos aukštį, kaip tik ties jomis: buvo sukritę duobės.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pukis01 @ 2011 09 06, 02:55)
atejo laikas pasirodyti  ax.gif



QUOTE(Dajulita @ 2011 09 07, 07:52)
Pas mane keletas rutulinių tujų taip auga jau apie 5 metus.


o koks pas jus dirvožemis? Vienintelė mintis tokia, kad pakankamas kiekis smėlio neleidžia paskęsti tujoms. Ir ar galima būtų prakrapštyti dirvos paviršių ir pažiūrėt, ar giliau sukišti stiebai priaugino šoninių šaknų.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 07, 10:22)
o koks pas jus dirvožemis? Vienintelė mintis tokia, kad pakankamas kiekis smėlio neleidžia paskęsti tujoms. Ir ar galima būtų prakrapštyti dirvos paviršių ir pažiūrėt, ar giliau sukišti stiebai priaugino šoninių šaknų.

taip, pas mane smėlis. Savaitgalį pažiūrėsiu dėl šaknų, bet dar praeito rudenio gale pastebėjau, kad lyg ir auga jos
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 07, 10:22)
o koks pas jus dirvožemis? Vienintelė mintis tokia, kad pakankamas kiekis smėlio neleidžia paskęsti tujoms. Ir ar galima būtų prakrapštyti dirvos paviršių ir pažiūrėt, ar giliau sukišti stiebai priaugino šoninių šaknų.


Pas mane irgi labai lengva žemė. Priesmėlis toks. O į sodinimo duobes dar durpių buvau dėjus sodindama.
Ėjau pakapstyt šaknų lotuliukas.gif Labai smarkiai nekasiau, bet pagal mane, šaknys iš karto atsiranda, vos pražarsčius paviršių. ax.gif
Atsakyti
belieka sulaukti tų, kurie į molyną pasodino giliau ir galima bus vieną tiesą nubraukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 07, 15:14)
belieka sulaukti tų, kurie į molyną pasodino giliau ir galima bus vieną tiesą nubraukti  bigsmile.gif



kaip cia pasakyti nzn mes sodinom pusiau i priemolį. Maišiau priemolį (beveik molį vietomis) su durpių substratu kapams. Šiais metais sodinau pažiūrėsim kaip seksis augti.. bėda kad šuo vis taikosi koja kelti ant jų... Tvorele apie metroa nuo jų pastačiau gal nesudegins. Beje gal kas bandet gelinius tokius žirnelius skirtus lauke dėti prie augalų kad nesisiotų gyvūnai? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2011 09 07, 20:02)
kaip cia pasakyti nzn mes sodinom pusiau i priemolį. Maišiau priemolį (beveik molį vietomis) su durpių substratu kapams. Šiais metais sodinau pažiūrėsim kaip seksis augti.. bėda kad šuo vis taikosi koja kelti ant jų... Tvorele apie metroa nuo jų pastačiau gal nesudegins. Beje gal kas bandet gelinius tokius žirnelius skirtus lauke dėti prie augalų kad nesisiotų gyvūnai? blush2.gif  4u.gif

Tai ar tik sodinot į molingą dirvą, ar sodinot į ją per kastuvą giliau?
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2011 09 07, 20:02)
Beje gal kas bandet gelinius tokius žirnelius skirtus lauke dėti prie augalų kad nesisiotų gyvūnai? blush2.gif  4u.gif

Bros firmos? Kažkada nuo valkataujančių kačių barsčiau, poveikis buvo. Maniškis šuniukas tik ant vienos, šiais metais sodintos tujos kelia koją. Šuniukas laaabai mažiukas, tai neypatingai daug apsiusina. Gal labiau pikta būtų, jei tas pats šuniukas darže ir gėlynuose kurklių negaudytų ir grambuolio lervų neiškasinėtų. Tiesiog nematau tos vienos tujos, vėliau apkirpsiu nudegintas šakeles.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 07, 21:16)
Bros firmos? Kažkada nuo valkataujančių kačių barsčiau, poveikis buvo. Maniškis šuniukas tik ant vienos, šiais metais sodintos tujos kelia koją. Šuniukas laaabai mažiukas, tai neypatingai daug apsiusina. Gal labiau pikta būtų, jei tas pats šuniukas darže ir gėlynuose kurklių negaudytų ir grambuolio lervų neiškasinėtų. Tiesiog nematau tos vienos tujos, vėliau apkirpsiu nudegintas šakeles.



aga maniškis Dogas... ir siusina beveik visą balą vienoj vietoj :Dmeginsiu tuos rutuliukus tadu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 07, 15:14)
belieka sulaukti tų, kurie į molyną pasodino giliau ir galima bus vieną tiesą nubraukti  bigsmile.gif

as irgi viena tuja ikisau apie 20 cm gyliau vasaros pradzioj, iki siol graziai zaliuoja. Tikiuosi kad augs ir toliau biggrin.gif
Atsakyti