Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 05 21, 08:59)
Mergaites HELP! Si pavasari visai nurudavo pries 3 metus sodinta tuja, ir dar kazkas panasaus i tuja  blush2.gif 
Gal zinot ka daryt? Va kaip atrodo:



panašu, kad jau nieko iš jų nebus. Aš raučiau ir sodinčiau naujas
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 05 21, 08:59)

Gal zinot ka daryt? Va kaip atrodo:


Tie puskiparisai jau nebeatsigaus, nudegino juos saulė, reikėjo vasario mėn .apdengti...teks pakeist kitais augalais 4u.gif

Gaudvile, man ir pačiai jie stypsta akyse biggrin.gif , va dar pamaitinsiu šį savaitgalį...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 21, 14:05)
va dar pamaitinsiu šį savaitgalį...

bigsmile.gif kuom ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau "Žalia stotelė" skystų trašų, matysim kaip augs..Kada nufotkinsiu saviškes ir įmesiu..
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 21, 14:18)

biriomis spygliuočių trąšomis, kažkaip man jos geriausiai limpa, ilgai groja smile.gif
Atsakyti
Sobieska gažuolės tavo

Pasirodysiu savas rolleyes.gif

Koloninės 4metų

user posted image

Koloninės 3metų

user posted image


Palepinu skystom trašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 21, 20:00)
biriomis spygliuočių trąšomis, kažkaip man jos geriausiai limpa, ilgai groja smile.gif


O tręšti tik pavasarį ar kelis kartus per metus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2013 05 21, 21:28)
Pasirodysiu savas  rolleyes.gif

ar ant taviškių yra rudų kaip konkorežiukų ar kaip jie vadinasi?man jie labai vaizdą gadina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 21, 13:05)
Tie puskiparisai jau nebeatsigaus, nudegino juos saulė, reikėjo vasario mėn .apdengti...teks pakeist kitais augalais 4u.gif

Gaudvile, man ir pačiai jie stypsta akyse biggrin.gif , va dar pamaitinsiu šį savaitgalį...


Ot, gaila.... Teks rauti sad.gif
Gal galit patarti kokia gera veisle tuju, kurios graziai atrodytu ir butu atsparios, nereiketu dangstyti. Pas mus priemolis. Kokiom trasom tresiat tujas?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 22, 08:46)
ar ant taviškių yra rudų kaip konkorežiukų ar kaip jie vadinasi?man jie labai vaizdą gadina  doh.gif

ne nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2013 05 21, 22:04)
O tręšti tik pavasarį ar kelis kartus per metus?  4u.gif

Aš tręšiu tik pavasarį vieną kartą, pakanka joms to kiekio.

Niekada jokių tujų nesu dengusi...o kokios geriausios g.gif .... pačios papraščiausios nuo seno mūsų močiučių augintos, va, kad ir tos mano nuotraukoj matomos tujos...šakelės buvo išlaužtos iš koliažo dežiniame kampe esančių šalia puskiparisio 2 tujų...2011 m.matosi kokios jos buvo po 4 metų ir kokios jos yra šiais metais....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2013 05 22, 18:31)
ne nėra  schmoll.gif

g.gif o mūsų beveik visos su jais doh.gif

gal žinot,kodėl kitos auginasi kankorežiukus,ar čia tokia rūšis ar joms kažko trūksta g.gif
Atsakyti