Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(diasaja @ 2013 05 15, 14:37)
geriau gausiau, bet rečiau.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
siandien ieskau visur smaragdiniu tiju, na nesuprantu vienoj vietoj kaip ir tiktu kaina, bet jos kazkokios keistos, ne vienas stebas, o keleta, kai kuriu net 3 issisakojimai is zemes, ar cia norm?
Atsakyti
QUOTE(extazi_ @ 2013 05 15, 15:47)
siandien ieskau visur smaragdiniu tiju, na nesuprantu vienoj vietoj kaip ir tiktu kaina, bet jos kazkokios keistos, ne vienas stebas, o keleta, kai kuriu net 3 issisakojimai is zemes, ar cia norm?

Aš irgi ieškau smaragdinių, deficitas mažesnių verysad.gif Ankstyvą pavasarį nesusipratom nusipirkt, kai buvo ir pasirinkimas, ir kainos, o dabar vargelis unsure.gif

Truputėlį koloninių pasodinom, ~1m-10Lt
Atsakyti
Beskaitant kilo klausimų smile.gif
Kas kiek laiko genėjat tujas ir kada maždaug pirmą kartą po žiemos? Kalba eina apie apie senesnes gyvatvores.
O kolonines tujas sodinate gyvatvorei ar pavienes? Ir ar genite viršūnes?
Mano gatvės kaimynai turi tiesiog pavyzdinį kiemą. Pas juos augalai žali žali, niekada neteko matyti jokiu nudžiūvimu, kiemas apsodintas labai skoningai ir labai išpuoselėtas. Kolonines tujas jie susisodino į gyvatvorę, kol ji buvo jauna ir nepjautom viršūnem, buvo labai gražu. Prieš kelis metus viršūnes sulygino, jos sutankejo ir pavirto žaliu mūru, kažkaip nesižiūri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprantama: 15 gegužės 2013 - 19:44
Laba diena
Noriu pasiteirauti ar iš ersmės tujos labiau mėgsta sunkesnę žemę (priemolį) ar lengvesnę (priesmėlį)?
Klausiu nes palei kelią kur noriu susodinti tujas yra priesmėlis, o visur kitur sklype - molis. Tai galvoju ar sodinti taip kaip yra, ar atsivežti sunkesnės žemės?
Atsakyti
Aš praeitą balandį susodinau tujų tvorelę, visos prigijo, bet pora tokios varganos, o kokių trašų patartumėt, kokios tos purškiamos trašos..?!
Aš nupjautą žolę dedu prie obels, bet dabar ir tujom paliksiu..
Atsakyti
Mano žalieji brangakmeniai-smaragdai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 20, 15:12)
Mano žalieji brangakmeniai-smaragdai biggrin.gif

tikri brangakmeniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 05 20, 22:31)
tikri brangakmeniai wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Keletas pavasarį sodintų tujų nudegė nuo saulės sad.gif Net keista, nes lauke augintos g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 20, 15:12)
Mano žalieji brangakmeniai-smaragdai biggrin.gif

Bože moj, kaip svetimi vaikai greitai auga bigsmile.gif Gražumėlis 4u.gif
Atsakyti
Mergaites HELP! Si pavasari visai nurudavo pries 3 metus sodinta tuja, ir dar kazkas panasaus i tuja blush2.gif
Gal zinot ka daryt? Va kaip atrodo:

user posted image

user posted image
Atsakyti